Як грати в Fortnite на ПК

Fortnite - одна з найпопулярніших ігор Battle Royale на ринку. Гравці можуть долучитися до розваг за допомогою консолі, пристрою Android чи навіть домашнього комп’ютера. Однак існує лише один офіційний спосіб гри Fortnite на вашому ПК - і це через Epic Games Store. Сказано, що все налаштовано на роботу Fortnite це вітерець. Все, що вам потрібно зробити, це створити обліковий запис Epic Games, завантажити клієнт Epic Games Store і встановити Fortnite. Ось детальне покрокове керівництво про те, як це все працює.

Подальше читання

  • Як покращитися у Fortnite
  • Найкраща зброя у Fortnite
  • Що таке Fortnite?

Створіть обліковий запис Epic Games

Перше, що ви захочете зробити, це створити свій особистий обліковий запис Epic Games. Це абсолютно безкоштовний процес, і ви кожен крок пройдете по інструкціям на екрані - і навіть матимете можливість зробити посилання Fortnite рахунки з інших систем. Для початку зверніться до чиновника Fortnite веб-сторінку та натисніть на Увійти вгорі праворуч на екрані. Потім дотримуйтесь простих інструкцій, поки не отримаєте власне ім’я користувача та пароль.

Завантажте клієнт Epic Games Store

Тепер, коли ви створили обліковий запис, перейдіть до розділу Завантажити в Fortnite веб-сторінка. Він знаходиться безпосередньо біля кнопки входу з попереднього кроку, але ви також можете розпочати завантаження за цим посиланням. Як зазвичай, дотримуйтесь підказок на екрані, щоб встановити клієнт Epic Games Store у вашій системі. Якщо ви збираєтеся використовувати його часто, варто встановити ярлик на робочому столі.

Встановити Fortnite

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Після того, як клієнт закінчить установку, відкрийте Epic Games Store і увійдіть за допомогою свого новоствореного облікового запису. На головному екрані перейдіть на вкладку Магазин, яка знаходиться зліва. Це дасть вам доступ до рядка пошуку. Введіть Fortnite і це повинно привести вас до списку гри на ринку. Тепер ви зможете додати його до своєї бібліотеки та розпочати процес встановлення. Якщо встановлення зупиняється з будь-якої причини - наприклад, через погане з’єднання - ви завжди можете повернутися до меню Бібліотеки та повторити спробу.

Біжи Fortnite

Встановлення гри може зайняти трохи часу - поточний розмір файлу вказаний як трохи більше 80 Гб. Після завершення процесу перейдіть до своєї бібліотеки - за допомогою того ж меню в лівій частині екрана - і натисніть на піктограму Fortnite. Це запускає гру, і ви тепер готові до гри.

Налаштуйте свої налаштування

Однак перше, що ви захочете зробити перед тим, як приєднатися до гри, - це налаштувати всі налаштування. Ви можете змінити чутливість миші, підвищити графічну якість і навіть змінити прив'язку клавіш. У головному меню перейдіть до розділу «Налаштування» та пройдіть усі підменю. Після того, як ви налаштували все на свій смак, поверніться до головного меню, де ви зможете вибрати режим гри та перейти до дії.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found