Винятково гарний і безробітний? Ось вам сайт вакансій!

красиві люди заголовок пошуку роботиПошук підходящої, прибуткової роботи - це не прогулянка в парку - просто запитайте тих людей, які вичерпали свої тісні контакти та творчі здібності, щоб скористатися можливістю, яка відповідає їх професійним профілям. Хоча труднощі в пошуку роботи є реальністю, яка зазвичай вражає маси, ось ідея обдумати її протягом наступних п’яти-десяти секунд: мабуть, привабливим людям важко знайти роботу так само, як це роблять домашні люди.

"Я впевнена, що я не перший з батьків, хто вважає, що їм потрібна струнка і підтягнута няня, щоб мати можливість не відставати від зайнятої дитини", - сказала Кіннард. "Просто багато хто не наважиться вийти і сказати це!"

За даними The Telegraph, Beautiful People - сайт знайомств, який влучно названий завдяки своїй тенденції розставляти пріоритети учасникам певного коефіцієнта привабливості - нещодавно висловив намір використати своїх 750 000 прекрасних учасників як базову базу клієнтів для такого роду агентства з працевлаштування. Це нове підприємство не лише дозволить майбутнім роботодавцям суто прекрасної робочої сили заповнювати вакансії у своїх компаніях, а симпатичні жінки та красені на платформі знайомств, які сподіваються набрати щось більше, можуть претендувати на посади безпосередньо через сайт.

Не помиліться з цим - індустрія розваг не дотримується ексклюзивності найму головних токарів. Окрім очевидних галузей, таких як моделювання, акторська майстерність та вистави, наявність красивого та приємного зовнішнього вигляду може добре послужити тим, хто сподівається працювати у сфері нерухомості, модних товарів, зв’язків з громадськістю, продажів та будь-якого бізнесу, для якого потрібно багато людей взаємодіє з особами та пишається тим, що перші враження залишаються останніми. "Привабливі люди, як правило, справляють на клієнтів перше враження, виграють більше бізнесу і заробляють більше", - сказав Грег Ходж, керуючий директор Beautiful People, The Telegraph.

красиві люди пошук роботи приваблива жінка "Привабливе обличчя - це завжди чудове перше враження для будь-якого бізнесу", - повідомляє BeautifulPeople.com

"Це не запрошення для тріщинників, щоб прийти і подивити наших прекрасних членів", - додав Ходж. Вже зараз люди, які працюють на ринку співробітників з високою номінальною вартістю, підписуються на доступ до бази даних шукачів роботи Beautiful People, зокрема агентство нерухомості The Urban Homes Group, що базується в Лос-Анджелесі, та дизайнер наречених в Лондоні Сассі Холфорд, обидва адекватні приклади іміджевого бізнесу, якому вдалося б знайти потенційних клієнтів, якби у них були гарні люди, які їх представляли. Якщо у вас є дитина, яка «краще реагує на красивих людей», як працююча мати Олівія Кіннард, тоді цей портал для працівників для вас. "Я впевнена, що я не перший з батьків, хто вважає, що їм потрібна струнка і підтягнута няня, щоб мати змогу йти в ногу з зайнятою дитиною", - сказала Кіннард. "Просто багато хто не наважиться вийти і сказати це!"

Будь-яка стаття про те, щоб отримати найняту статтю, скаже вам, що для того, щоб укласти бажану пропозицію роботи, ви повинні "переглянути частину". Хоча концепція Beautiful People сприймає це занадто буквально, краса все ще є досить суб'єктивною (каламбур не призначений) - їх сторінка "Про програму" обережно зазначає, що рейтинговий модуль сайту є демократичним та справедливим, саме так люди хотіли б, щоб до них ставились як до роботи заявники, так? Ви не будете подавати позов про дискримінацію, якщо вас відхилять на посаду, так?

Звичайно, продовжуйте говорити собі це.

Останні повідомлення