Як знайти село в Minecraft

Коли ви досліджуєте експансивний відкритий світ (або один із них) у Minecraft, ви можете шукати село, на що вказує згуртована група невеликих будинкових будинків. Або, можливо, ти випадково натрапив на нього, не знаючи їх призначення. Minecraft тут багато цікавих місць для відкриття, і в цьому посібнику ми пояснимо, що таке село, як їх знайти та що ви можете очікувати, коли приїдете.

Рекомендована література:

 • ЩоMinecraft?
 • Як розводити коней вMinecraft
 • Де алмазиMinecraft?

Що таке село?

Село - це невелика група будівель, в яких містяться такі мешканці, як торговці, а також такі тварини, як вівці та коти. Ви можете думати про них як про маленькі квартали, громади чи міста, які містять корисні предмети, які ви можете знайти. Села генеруються випадковим чином, як і решта гри, тому знайти його не так просто, як відправитися у визначене місце. Вивчення часом може стати самотнім, що робить села новими, коли натрапляєш на них. Окрім цього, вони зазвичай містять здобич та інші смаколики, якими варто скористатися, тому бажано завітати до них, незалежно від того, перебуваєте ви в режимі виживання чи творчості. Найскладніше - знайти їх.

Як знайти село

Села хаотично нерестяться по всьому світу, і, наскільки ми можемо зрозуміти, принаймні по одному завжди буде нереститися в кожному світі. Можливо, не одне село може також нереститися. Хоча не існує точного, повноцінного методу пошуку села (крім використання консольних команд, до яких ми незабаром дійдемо), є речі, які ви можете зробити, щоб полегшити їх відстеження.

Для початку це біоми, які зазвичай містять села:

 • Десерт
 • Рівнини
 • Рівнини соняшнику (лише видання Bedrock)
 • Саванна
 • Тайга
 • Пагорби Тайга (лише видання Bedrock)
 • Сніжна тайга (лише видання Bedrock)
 • Засніжені тайгові пагорби (лише видання Bedrock)
 • Сніжна тундра

Ми також виявили, що села, як правило, нерестяться біля води, тому слідкуйте за бухтами та пляжами. Рекомендується пропустити пошук на вершинах гір, джунглях та районах з густими важкими лісами. Села невеликі, але їм все одно потрібно трохи місця для нересту, саме тому краще уникати їх пошуку в місцях, які перевантажені.

У режимі виживання найкращий спосіб знайти село - це відвідати високий пункт і дивитися в далечінь. У творчому режимі застосовується те саме поняття, але ви можете піднятися до хмар, щоб краще розглянути. З урахуванням сказаного, хорошим емпіричним правилом є стрибок у Налаштування, потім прямуйте до Відео, і спуститися до Візуалізувати відстань. Тут вам слід збільшити його до максимуму, що покращить дистанцію розіграшу гри, полегшуючи огляд ділянок здалеку. Ваш досвід роботи з цією функцією буде різнитися залежно від машини, на якій ви перебуваєте. Високоякісні ПК зможуть в будь-який момент відтворити набагато більше, ніж комутатор Nintendo або мобільний пристрій.

Інший спосіб легко знайти село - це ввести наступну команду консолі: / locate Village

Це покаже на екрані координати найближчого села, за якими ви зможете точно стежити. Знову ж, це буде по-різному для кожного світу. Якщо у вас виникають проблеми з пошуком села, незалежно від того, в якому режимі ви перебуваєте, ви можете створити новий світ або ввести бажане насіння, щоб створити певний світ, який вам подобається.

Що ви отримуєте за пошук села

Коли ви нарешті дійдете до села, майте на увазі, що вони будуть виглядати по-різному залежно від території, на якій вони перебувають. Наприклад, село в біомі Тайги матиме будівлі з ялиновими зрубними дахами, тоді як одне в десерті буде виглядати як зроблений повністю з піску.

Села містять багато смаколиків, які, знову ж таки, рандомізовані. Це означає, що у вас може з’явитися що завгодно, від рідкісних до загальноприйнятих предметів, але ви завжди отримаєте щось. У селах проживають торговці, яких ви неодмінно захочете відвідати та виконати їхні запити. У селі, яке ми знайшли, ми натрапили на пивоварний стенд і коваля. Просто обов’язково відвідайте кожен з будинків, щоб побачити, що ви можете знайти. У селах багато скринь, а також ліжок, якими ви можете встановити точку нересту. Можливе бабло, знайдене в селах, включає яловичину, пшеницю, смарагд, вугілля, папір, карти та безліч інших предметів.

Ви також можете вплинути на свою популярність у селі, залежно від ваших дій. Наприклад, вбивство сільських жителів знизить ваш рейтинг популярності, тоді як торгівля із сільським жителем - ваш рейтинг. Нижче наведено конкретний графік популярності, люб'язно наданий Minecraft wiki:

ДіяЗміна популярності
Герой села+10
Покращення села до експерта / майстра+4
Покращення села до мандрівника+3
Покращення села до учня+2
Торгуйте з жителем села за останній слот пропозиції у їх списку+1
Напад на жителя села-1
Вбивство жителя села-2
Напад на дитину села-3
Вбивство дитини села-5
Вбивство залізного голема в селі-10

Села мають невеликий шанс на нерест, як зомбі-села, в яких ви знайдете зомбі замість постійних мешканців. У селах Зомбі немає ні дверей, ні світла, а загальна атмосфера моторошна. У випуску для Java існує 2% шансів на їх появу, але у випуску Bedrock це "близько" 30%, згідно з Minecraft Вікі.

Події можуть відбуватися і в селі, такі як рейди чи облоги зомбі. Рейд трапляється, коли ви вбиваєте Рейдового капітана, що спричинить статус Погане Омен. Після в'їзду в село з таким статусом почнеться рейд. Облоги зомбі мають 10% шансів відбутися після опівночі або під час гроз, якщо в селі є 20 ліжок. Осада зомбі, як випливає з назви, передбачає проникнення зомбі в село, завдяки чому вам потрібно буде захищати його та захищати жителів села.

Як бачите, село - це набагато більше, ніж просто скупчення будинків. Залежно від вашої удачі, вони можуть відрізнятися за розміром і можуть мати неймовірно рідкісну здобич, якою ви можете скористатися.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found