Як записати ігрове відео на Xbox One

Знання того, як записати геймплей Xbox One, є навиком, яким повинен володіти кожен геймер, тим більше, що обмін основними моментами гри став невід’ємною частиною ландшафту сучасних відеоігор. На щастя, консолі останнього покоління спрощує, як ніколи, зйомку та трансляцію відеозаписів, навіть без спеціального обладнання, як дорогі карти зйомки. Підготовка до поєдинку один на один з другом у Інстинкт вбивці? Або, можливо, ви готуєтесь зіткнутися з важким босом у вашій останній RPG? У будь-якому випадку, ви хочете знати, як уловити момент, і ми тут, щоб показати вам.

Як записати геймплей Xbox One

Ви не завжди будете знати, коли відбудуться ваші найкращі ігрові моменти, тому Xbox One використовує зручний буфер, який фіксує останні п’ять хвилин ігрового процесу, даючи вам безліч можливостей, щоб зафіксувати неймовірні ігрові моменти.

Інтерфейс Xbox One лише дозволяє захоплювати ігрові кадри, однак - якщо вам потрібно записати меню, вам все одно доведеться використовувати зовнішню карту зйомки.

Захоплення меню Xbox One

Натисніть кнопку Xbox

Якщо ви хочете поділитися крутим моментом, який ви щойно пережили під час гри, просто натисніть Xbox вгорі в центрі контролера. Це відкриє путівник. У нижній частині екрана, праворуч від керівництва, ви знайдете кілька варіантів, які включають знімок екрана, запис кадри та налаштування параметрів зйомки.

Натисніть Y, щоб зробити знімок екрана

Якщо ви хочете зробити скріншот, більша частина роботи вже виконана. У момент натискання кнопки Xbox на контролері вже зроблено знімок екрана зображення на екрані, і все, що вам потрібно зробити, це натиснути Y щоб зберегти його.

Натисніть X, щоб поділитися останніми іграми

Якщо ви хочете поділитися останніми іграми, просто натисніть X і ваш Xbox One автоматично захопить останні 30 секунд кадру, збереженого у своєму буфері. Це типовий проміжок часу для кліпу, якого достатньо для більшості ігрових моментів, особливо таких моментів, як драматичний комбінований комбайнер у вашому останньому Вуличний винищувач матч. Однак, якщо ви хочете отримати доступ до більшої кількості відео, ніж останні 30 секунд, натисніть кнопку Переглянути кнопку. Це дозволить вам вибрати тривалість часу, який ви хочете зберегти, і дозволить вам заощадити до двох хвилин.

Натисніть кнопку Перегляд, щоб зафіксувати ігровий процес

Знімок екрана Xbox One

Маленька кругова клавіша, розташована над D-pad на вашому контролері Xbox, називається Переглянути кнопку. Якщо натиснути його, перебуваючи на екрані довідника, ви отримаєте більше можливостей для зйомки відео та знімків екрана. Ці параметри включають запис майбутнього ігрового процесу та збереження кліпу різної довжини з буфера.

Вибір Запис відтепер розпочнеться захоплення, яке можна вручну закінчити, натиснувши спочатку Xbox а потім X.

Записуйте довші ігрові кліпи

Згідно з підтримкою Xbox, ви можете записати до 10 хвилин ігрового процесу одночасно на внутрішню пам’ять Xbox One, залежно від роздільної здатності кадру та кількості вільного місця на жорсткому диску. Підключивши зовнішній жорсткий диск, ви можете продовжити час, який можна безперервно записувати, до години.

Щоб змінити місце, де зберігаються ваші кліпи, або змінити роздільну здатність, у якій вони записані, перейдіть до керівництва та виберітьЗахоплення та обмін. Потім прокрутіть вниз до Налаштування зйомки. У стовпці під назвою вам буде надано кілька варіантівЗахоплення. У самому низу ви можете вибрати, щоб змінити місця захоплення. У цьому меню є більш детальні налаштування, перераховані на екрані, включаючи кілька різних варіантів роздільної здатності (720p - один з них).

На Xbox One X ми змогли записувати впродовж п’яти хвилин, вибравши роздільну здатність 720p замість 1080p за замовчуванням, який має обмеження в дві хвилини. Цей екран також дозволяє робити зйомку у форматі 4K у форматі HDR, але зменшена довжина кліпу, дозволена у цій роздільній здатності, робить його менш ніж ідеальним варіантом спільного використання вашого ігрового процесу.

Як переглянути та експортувати свої геймплейні кліпи

Захоплення ігрового процесу Xbox One

Щоб переглянути знімок відразу після збереження, утримуйте клавішу Xbox , коли синє сповіщення підтверджує, що ваш запис збережено. За допомогою цього накладання ви можете переглянути свій новий кліп, завантажити його на Xbox Live або Microsoft OneDrive (якщо якийсь із них налаштований та пов’язаний з вашим обліковим записом Xbox), видалити кліп або перейти до керування всім збереженим ігровим процесом. Вибір Редагувати надішле вас до безкоштовної програми Microsoft Upload Studio або до її входу в магазин, якщо її не завантажено.

Захоплення ігрового процесу Xbox One

Щоб переглянути ігрові кліпи в будь-який час, натисніть клавішу Xbox , щоб відкрити путівник. Прокрутіть праворуч, поки не повернетесьЗахоплення та обмін. У цьому меню будеОстанні захопленняможливість вибрати та переглянути збережені моменти гри. На цьому екрані ви побачите хронологічний список усіх нещодавно захоплених ігор.

Захоплення ігрового процесу Xbox One

Ви також можете керувати всіма своїми кліпами, вибравши Бачити все на дні. Тут ви можете видаляти, сортувати або ділитися кліпами у своїй стрічці активності, клубах Xbox, пов’язаному обліковому записі Twitter або своєму OneDrive.

Поділіться кліпами з мобільного додатку Xbox

Завдяки відгукам шанувальників, нове оновлення мобільного додатку Xbox дозволяє робити не лише записи геймплея - тепер ви можете безпосередньо ділитися цими кадрами із платформами соціальних мереж, такими як Twitter, або просто зберігати їх у своїй камері.

Завдяки відгуку шанувальників #Xbox тепер ви можете ділитися своїми захопленнями у грі безпосередньо на своїх улюблених соціальних платформах із програми Xbox для iOS та Android і навіть зберігати знімки безпосередньо на своєму телефоні, щоб їх налаштувати за допомогою камери. Завантажте додаток сьогодні //t.co/2HJjuhKRcJ pic.twitter.com/qlVvcW21QU

- Ларрі Гриб (@majornelson) 31 січня 2019 р

Для цього перегляньте свої знімки через мобільний додаток і натисніть символ Поділитися (поле зі стрілкою, що надходить від нього) безпосередньо під знімком, яким ви хочете поділитися. Потім ви побачите можливість поділитися ним із вибраною вами мережею або зберегти. Майте на увазі, що, можливо, вам доведеться налаштувати параметри конфіденційності у своєму обліковому записі Microsoft або на телефоні, щоб мати змогу ділитися своїми знімками.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found