Spotify Wrapped: Як побачити найкращі пісні та музику на 2019 рік

Як і раніше, Spotify створив Wrapped 2019 - персоналізований спосіб для передплатників Premium глибоко зануритися в музику, яка сформувала їх рік. Завдяки статистиці про те, які треки були найбільш потоковими, інструмент також висвітлює інші цікаві статистичні дані, такі як улюблені виконавці, альбоми, подкасти та скільки часу ви витратили на прослуховування.

Попередні обгорнуті функції були доступні лише в Інтернеті через спеціальний веб-сайт. Незважаючи на те, що він все ще доступний в Інтернеті, цього року Spotify вбудував статистику Wrapped у мобільний додаток Spotify, полегшуючи пошук та використання. Також є нова функція для людей, які люблять ділитися: спільні картки дозволяють вам розповісти світові, чим ви потрапили на 2019 рік, через Facebook, Instagram, Twitter та Snapchat.

Але як ти дійдеш до всіх цих даних? Ось як використовувати Spotify Wrapped 2019.

Spotify Wrapped 2019 в Інтернеті

  • За допомогою браузера перейдіть на //spotifywrapped.com/
  • Увійдіть, використовуючи дані облікового запису Spotify Premium

Spotify Wrapped 2019 у мобільному додатку

  • Відкрийте програму Spotify на своєму смартфоні або планшеті.
  • Ви знайдете ярлик Wrapped 2019 на домашній вкладці, а також всередині вкладки пошуку.
  • Проведіть пальцем по екранах, щоб переглянути всю статистику.
  • На останньому екрані ви побачите можливість поділитися своєю загорнутою статистикою в соціальних мережах.

Усі персоналізовані ідеї призначені лише для учасників Spotify Premium. Однак, якщо ви не є підпискою Premium, ви все одно можете насолоджуватися Wrapped 2019. Він не покаже вам персоналізованих результатів, але вас вітатимуть списки відтворення, присвячені найкращим композиціям, виконавцям та групам 2019 року для вашого конкретного країна.

І оскільки ми вже в кінці десятиліття, а також кінця року, Wrapped 2019 ще більш глибокий, і ви зможете зазирнути до найпопулярніших пісень та виконавців за попередні 10 років. Spotify також підготував кілька цікавих тематичних плейлистів із 10-річною ретроспективою, наприклад, Ті, на яких ми спали, 10 років болю в серці, Партійні хіти 2010-х, і 10 літ, про які ви не забудете.

Ви не учасник Spotify Premium? Якщо ви клієнт AT&T, ви можете отримати його безкоштовно.

Останні повідомлення