Як вимкнути живі фотографії на будь-якій моделі Apple iPhone

Фотографії в реальному часі - одна з найцікавіших функцій, доступних на iPhone, але ці інтерактивні фотографії займають удвічі більше місця, ніж традиційні фотографії. Якщо у вас вже мало місця, живі фотографії можуть забирати цінний простір на вашому пристрої. Отже, що ти можеш зробити?

Ми проведемо вас через усе, що вам потрібно буде зробити, щоб вимкнути фотографії в реальному часі та почати економити дорогоцінний простір для зберігання на вашому iPhone прямо тут.

Як вимкнути Live PhotosЯк вимкнути Live PhotosЯк вимкнути Live Photos
  • Відкрийте програму камери, переконайтесь, що ви перебуваєте в режимі Фото, і подивіться на верхню частину екрана. Піктограма Live Photos складається з трьох концентричних кілець, і вона буде виділена жовтим кольором, якщо її ввімкнути.
  • Просто натисніть на нього, щоб вимкнути Live Photos. Ви побачите Live Off спливаюче на екрані, і кола стануть білими з діагональною лінією крізь них.
  • Якщо ви коли-небудь захочете їх увімкнути знову, просто натисніть на піктограму ще раз.
Зберегти налаштування камери iPhoneЗберегти налаштування камери iPhoneЗберегти налаштування камери iPhone
  • Live Photos увімкнено за замовчуванням, і він може автоматично ввімкнутись автоматично, якщо ви не перейдете доНалаштування> Камера> Зберегти налаштування.

Після того, як ви вимкнете його, будь-які зроблені вами фотографії вперед будуть стандартними знімками, але будь-які зроблені вами раніше фотографії все ще будуть живими фотографіями.

Apple представила Live Photos з iPhone 6S і 6S Plus, а потім додала більше ефектів камери, щоб скористатися ними в iOS 11.

Ви можете змінити кадр, що відображається як фотографія, і додати всілякі ефекти, відкривши Live Photo і торкнувшись Редагувати. Якщо ви хочете змінити рамку, яка використовується як фотографія, пересуньте повзунок внизу пальцем, відпустіть, коли опинитесь на потрібній рамці, а потім торкніться Зробіть ключове фото і Готово.

Ви можете ділитися Live Photos з іншими людьми, але вони будуть анімувати лише якщо одержувач використовує iPhone, iPad або iPod Touch.

Отримайте більше від вашої камери iPhone за допомогою нашого посібника з камери iPhone XS або ознайомтесь із загальними порадами та підказками для iPhone.

Останні повідомлення