Як дивитися Атланту в Інтернеті: Трансляція комедійного серіалу Дональда Гловера

Якби не чудовий епізод, присвячений одному лише червні, ви мусите подивитисяАтлантапобачити майстерність творчості Дональда Гловера в дії. Гловер створив, а зараз співавтор і знімається в популярному комедійному серіалі, прем'єра якого відбулася на FX у 2016 році, і його шанувальники, і критики співають. Шоу слідує за персонажем Гловера, Ерном, коли він повертається у своє місто Атланта і починає працювати менеджером майбутнього репера Paper Boi. Це не тільки веселі та рухливі частини, але й довжина всього два сезони, що робить його ідеальним запоєм під час карантину. Ось як дивитись Атлантаонлайн.

Створено: Дональд Гловер

У ролях: Дональд Гловер, Брайан Тайрі Генрі, Лейкіт Стенфілд, Зазі Біц

Кількість сезонів: 2

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Атланту онлайн в США

найкращі шоу про Hulu Atlanta

Хулу, безумовно, найдешевший спосіб передавати обидва сезониАтланта. Платформа пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію для користувачів, які хочуть випробувати бібліотеку вмісту та вирішити, чи варто їм робити комісію. Підписку можна легко скасувати після закінчення пробного періоду, але ви все одно можете продовжити користуватися послугою лише за 6 доларів на місяць, якщо ви так вирішите. Крім того, ви можете уникнути перебоїв з рекламою, замість цього обравши підписку на 12 доларів на місяць. Однак, оскількиАтлантана сьогоднішній день зробив лише 21 півгодинний епізод, не складе труднощів наздогнати все шоу протягом 30-денного вікна безкоштовної пробної версії.

Атлантатакож можна придбати на послузі Prime Video від Amazon. На жаль, серіал не є простим із платною щомісячною підпискою. Натомість вам доведеться заплатити або за епізод, або за сезон, вартість кожного з яких відповідно становить 3 і 20 доларів. Хоча це може здатися дорогим, це непогана угода, враховуючи, що поки що є лише два сезони та 21 серія.

Крім того, якщо ви знаєте, що хочете переглянути всі перші два сезони і не хочете платити 20 доларів за кожен на Prime, ви можете придбати пакет пакетів iTune. Він включає обидва сезони Атланта всього за $ 35, що заощадить $ 5.

І FX, і Гловер дражнили, що очікується довгоочікуваний третій сезон шоу, хоча вони ще не опублікували дату прем'єри. Однак, оскільки 2 сезон вийшов в ефір в останньому епізоді в 2018 році, давні шанувальники та останні учасники шоу можуть бути впевнені, що Гловер найближчим часом випустить новий сезон.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення