Як обмінюватися іграми на комутаторі Nintendo

Спільне використання відеоігор з друзями ніколи не було простішим. Подібно до Xbox One та PlayStation 4, Nintendo Switch фактично дозволяє вам ділитися цифровою бібліотекою ігор з другою системою, так що інший гравець може насолоджуватися вашою бібліотекою без необхідності купувати всі самі ігри - за умови, що ви слідували нашим покроковим інструкціям. Це не так впорядковано, як можна сподіватися, але використання нашого методу є ефективним способом обміну іграми з друзями.

Це звучить складно, але процес не надто задіяний. Цей підручник про те, як користуватися іграми на своєму Nintendo Switch, допоможе вам поділитися улюбленими іграми та зберегти друзям поїздку до Інтернет-магазину Nintendo Switch. Однак, перш ніж зануритися, є кілька речей, які ви повинні знати про спільний доступ до ігор на Nintendo Switch.

Отримайте максимум від свого комутатора Nintendo

  • Найкращі аксесуари Nintendo Switch
  • Найкращі чохли Nintendo Switch і Switch Lite
  • Найкращі контролери Nintendo Switch

Перед початком роботи

Все, що вам потрібно, це обліковий запис користувача, підключення до Інтернету та цифрова гра, якою ви хочете поділитися. Це звучить досить просто, але є ще кілька речей, які ви повинні знати перед початком роботи. По-перше, спільний доступ до ігор працює лише на цифрових іграх. Якщо у вас є фізична гра, вам доведеться передати її своєму другу по-старому. Однак, що важливіше, лише один гравець може отримати доступ до гри в будь-який момент. Основна консоль - імовірно, ваш Nintendo Switch - має доступ до всіх ігор на цьому комутаторі в режимі онлайн та офлайн. Вторинна консоль, та з якою ви ділитесь, може отримати доступ до ігор, лише коли підключено до Інтернету.

По суті, вам просто потрібно увійти на інший комутатор (є ще кілька кроків, отже, повний посібник, який ми виклали нижче). Через це ви будете ділитися своїм ім’ям користувача та паролем зі своїм обліковим записом Nintendo. Це, звичайно, включає всі ігри, зареєстровані у вашому обліковому записі, а також будь-яку інформацію про кредитну картку та винагороди, які ви маєте у файлі. Перш ніж почати, переконайтеся, що вам зручно ділитися цією інформацією з другом.

1. Придбайте гру за своїм рахунком Nintendo

Перший крок здається очевидним, але обов’язково потрібно придбати гру Switch, якою ви хочете поділитися, у власному обліковому записі Nintendo. Іншими словами, обліковий запис, у який ви зазвичай входите у своїй власній системі Switch. Зайдіть в інтернет-магазин, як зазвичай, придбайте гру, а потім повністю завантажте її в систему.

2. Скасуйте свій перший комутатор як основну консоль

Далі знову перейдіть до eShop і торкніться свого зображення профілю у верхньому правому куті. Прокрутіть вниз до самого кінця екрана, і ви побачите опцію, позначену Первинна консоль. Деактивуйте це. Поки ви все ще ввійшли у свій обліковий запис Nintendo на цій консолі і маєте підключення до Інтернету, ви все ще зможете отримувати доступ до своїх ігор.

3. Зробіть другий перемикач новою основною консоллю

На другому комутаторі Nintendo, за допомогою якого ви будете обмінюватися іграми, увійдіть за допомогою того самого облікового запису Nintendo, який використовується в першій системі. Оскільки ви вже скасували реєстрацію першого комутатора, він автоматично змінить другий комутатор на вашу основну консоль. Повністю завантажте гру, в яку хочете пограти.

Оскільки ця консоль тепер є вашою основною консоллю, вона може отримати доступ до придбаних вами ігор. Однак, якщо ви хочете грати в Інтернеті одночасно з першим комутатором, вам потрібно ввійти в інший Обліковий запис Nintendo у новій первинній системі. Це має бути той акаунт, з яким ви намагаєтесь поділитися грою. Якщо обидва онлайн одночасно з одним обліковим записом, гра буде призупинена на першому комутаторі.

4. Увійдіть знову до першого комутатора

Nintendo вимагає підключення непрофільних облікових записів до Інтернету для доступу до ігор, тому про це вам потрібно пам’ятати з цього моменту. Обидва гравці можуть завантажувати та грати в гру, але не одночасно. Ви також зможете завантажувати будь-які інші ігри, пов’язані з вашим обліковим записом Nintendo.

Слова попередження

Роби ні під час цього процесу видаліть свій профіль користувача Nintendo Switch із вашої першої системи Switch. Це також призведе до стирання збережених даних, що зберігаються локально на машині. Якщо у вас є членство в Nintendo Switch Online і ви використовуєте хмарну систему резервного копіювання, ваші збереження все ще можна відновити, але кілька назв -Покемон: Ходімо серед них - не можна створити резервну копію в Інтернеті.

За допомогою цього методу не можна разом грати в місцеві спільні ігри. Якщо ви хочете простий спосіб зіграти разом у платформера, вам все одно доведеться дотримуватися використання однієї системи Switch і підставки або підключити її до телевізора.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found