Vine Fans, ваш улюблений додаток для відтворення відео повертається байтом

Байт

Якщо ви ще ніколи не пережили втрату програми для відтворення відео Vine, слухайте. Подібна пропозиція одного із співзасновників невдовзі надійде і до смартфонів.

Співзасновник Vine Дом Хофманн заявив у своєму твітті в четвер, 8 листопада, що його новий додаток для відтворення відео буде називатися Byte, і він планує, що він почне працювати весною 2019 року.

наш новий циклічний додаток для відео називається байт. запуск весни 2019 pic.twitter.com/C3FMvkcIwc

- dom hofmann (@dhof) 8 листопада 2018 р

Через кілька місяців після заснування Vine у ​​2012 році Twitter вступив, щоб придбати його за 30 мільйонів доларів. Хоффман та його колеги-засновники, напевно, думали, що вдарили джек-пот угодою - це, безумовно, поклало кілька доларів у їхню кишеню і дало програмі шанс процвітати - але через п'ять років Twitter підтримав програму, і вона закрилася .

Від вірних фанатів Вайн залишилося розбите серце, але потім, наприкінці 2017 року, Хофман запропонував їм надію, коли він заявив, що планує розпочати роботу над подальшими діями щодо Вайн. У травні, однак, він заявив, що відкладає проект на невизначений час через "фінансові та юридичні перешкоди".

З новинами в четвер виглядає так, ніби ці перешкоди нарешті подолані, а Хофманн та його команда готують Byte до запуску в першій половині 2019 року.

Веб-сайт Byte описує майбутню пропозицію як "нову програму відтворення відео від автора Vine", тож очікуйте подібних функцій, але, можливо, з кількома додатковими наворотами.

Коли Vine дебютував у 2012 році, творці та аудиторія спочатку були задумані, як отримати від нього найкраще. На початку більша частина контенту складалася з досить нудних шестисекундних кліпів нічого особливо. Але з часом все більша кількість надкреативних умів почала бачити потенціал платформи і почала створювати якийсь розважальний контент, який завоював величезну аудиторію.

Візьміть блискучого Зака ​​Кінга, чиї неймовірні відео-фокуси вразили і порадували мільйони шанувальників. Колекцію його відео все ще можна переглянути на сайті архіву Vine.

Чи повернуться найпопулярніші творці Vine до Byte, коли він з’явиться наступного року, ще належить з’ясувати. Але якщо додаток розпочнеться добре, це, безсумнівно, залучить багато нових талантів, щоб допомогти досягти успіху додатку, оригінальна версія якого, на думку багатьох, ніколи не повинна зникнути.

Останні повідомлення