Як увімкнути клавіатуру Emoji на iPhone

Смартфони зробили революцію в нашому спілкуванні. Emoji - це велика частина причин, оскільки вони допомогли нам швидко спілкуватися, а також додали рівень виразності нашим повідомленням. Незалежно від того, щасливі ви, сумні ви чи щось середнє, є смайлик, який допоможе вам захопити свої емоції. Однак усі ці смайли не принесуть вам жодної користі, якщо ви не можете зрозуміти, як їх активувати та працювати з клавіатурою.

У цьому посібнику ми розповімо вам, як можна швидко та легко додати клавіатуру смайлів до програми Повідомлення в iOS.

Як увімкнути клавіатуру смайлів на iPhone

Якщо ви намагаєтеся почати використовувати смайли на своєму iPhone, почати це легко. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що у вас увімкнено шрифт смайлів. Ви дізнаєтесь, чи знаєте, бо ваша клавіатура чітко відображатиме знайоме смайлик у нижньому рядку клавіатури. Якщо ви цього не бачите, ось як його ввімкнути.

Перейдіть до Налаштування на своєму iPhone і торкніться Загальні, які ви знайдете під час прокрутки списку. Знайшовши, знайдіть і торкніться Клавіатура, а потім Клавіатури, щоб перейти до команди Додати нову клавіатуру. Потім проведіть пальцем вниз, доки серед списку іноземних мов та інших клавіатур не знайдете Emoji. Нарешті, торкніться його.

І це все - клавіатура повинна бути доступною та готовою до використання у наступному текстовому повідомленні.

Якщо ви не впевнені, чи успішно його додали, зверніть увагу на смайлик внизу клавіатури. Це означає, що ви можете негайно розпочати його використання. Щоб використовувати його, торкніться піктограми смайлика, і ви побачите весь список символів, включених у шрифт. Ви можете використовувати шрифт смайликів із власними програмами для iPhone, такими як Пошта, Нотатки та Повідомлення та будь-яким іншим додатком, який підтримує шрифт Apple Emoji Color.

Звичайно, якщо ви вирішите, що смайлики просто не для вас, позбавлення від клавіатури не повинно зайняти більше кількох секунд. Просто перейдіть до Налаштування> Загальне> Клавіатура> Клавіатури. Звідти натисніть Редагувати у верхньому правому куті, а потім торкніться кругового символу Видалити поруч із Emoji. Для підтвердження натисніть Видалити.

Останні повідомлення