Як дивитись «Батьківщину» в Інтернеті: транслюйте безкоштовно всі вісім сезонів

26 квітня надзвичайно популярний серіал Showtime Батьківщина, друге за тривалістю шоу в історії мережі показало останню частину загадки. Хоча вболівальники можуть оплакувати кінець захоплюючого та вишуканого восьми сезонів, вони, можливо, можуть знайти лише певний комфорт, знаючи, що аудиторія може продовжувати дивитися Батьківщина онлайн - від початку до кінця.

Певний відсоток БатьківщинаГлядачі росли поруч з Клер Дейнс, хоч і занадто коротко в короткочасній, але довго запам'ятовуваній серії ABC Моє так зване життя. А ще 15 років тому їм довелося провести вісім років, дозріваючи з нею Батьківщина, де вона виконує надзвичайно складну роль агента ЦРУ Керрі Матісон, яка також страждає від біполярного розладу. Присутність данців - це велика частина того, що тримало аудиторію склеєною - вона виграла кілька нагород за те, що зобразила жінку, яка безстрашно змагається з небезпечною роботою та її розбитий розум. Але допоміжний склад шоу (Даміан Льюїс, особливо колишній сержант морської піхоти США та ранній любовний інтерес до Керрі) та зоряне письменництво були безцінними для залучення нових глядачів за межами прихильників данців. Тож навіть якщо високоінтенсивні ескапади Керрі більше не продовжуватимуться в майбутньому, минулі житимуть у світі потокового передавання.

Створено: Алекс Ганса, Говард Гордон

У ролях: Клер Дейнс, Даміан Льюїс, Морена Баккарін, Девід Херевуд, Менді Патінкін

Кількість сезонів: 8

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитися батьківщину в Інтернеті в США

Hulu, послуга потокової передачі, яку вважають домом для деяких найулюбленіших телевізійних шоу, є найкращим місцем для Батьківщина також, з першими сімома сезонами, які зараз доступні повністю. Нові для Hulu, які бажають отримати доступ Батьківщина і перевірити, без зобов’язань, що ще може запропонувати послуга, можна записатись на одномісячну пробну версію.

І хоча це ще не оголошено, коли відбудеться восьмий, останній сезон Батьківщина приєднається до офіційного складу Hulu, глядачі все ще можуть отримати до нього доступ через платформу, використовуючи опцію надбудови Showtime. Передплатникам Hulu, включаючи тих, хто користується початковим безкоштовним періодом, пропонується безкоштовна семиденна пробна версія. Якщо продовжувати діяти після цього часу, діятиме щомісячна ставка в розмірі 11 доларів США.

По черзі всі 96 серій, що складаються БатьківщинаВесь пробіг доступний безпосередньо через Showtime. Мережа серіалу пропонує безкоштовний тиждень до початку щомісячних платежів у розмірі 11 доларів. Крім того, на Amazon, глядачі можуть вибрати додавати на Showtime через свої Prime Video Channel. (Непраймери повинні спочатку записатись на одномісячну пробну версію).

8 сезон все ще занадто свіжий, щоб його можна було придбати або взяти в оренду, але попередні сім сезонів можна забезпечити за допомогою таких, як Amazon Prime Video, FandangoNOW, Google Play Movies, iTunes, Microsoft Store, Redbox і Vudu, ціни за ними варіюються від Від 15 до 23 доларів за сезон і від 2 до 3 доларів за серію. Amazon також пропонує пілотний епізод серіалу безкоштовно для учасників, так що це хороший спосіб для тих, хто ще не працює в Батьківщина бандаж.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення