Як почистити клавіатуру ноутбука

Через кілька місяців використання на наших найкращих клавіатурах для ноутбуків накопичуються масла, пил та крапельки кави. Тут, у Digital Trends, ми не застраховані від цього, хоча ми є експертами з цих питань. Ми поділимося з вами нашими секретами очищення ноутбука.

Ми виклали найкращі способи очищення клавіатури ноутбука, незалежно від того, чи просто ви намагаєтеся продезінфікувати, або вам потрібна глибока чистка. Але є кілька важливих кроків, перш ніж почати чистку.

Підготовча робота

Потужність ноутбука Digital Storm Triton

Витратьте хвилинку і перейдіть до здорових глуздів:

  • Якщо на вашому ноутбуці є життєво важливі дані, створіть резервну копію. Це завжди гарна ідея.
  • Повністю вимкніть ноутбук. Можливо, ви захочете навіть вийняти акумулятор, якщо це можливо.
  • Переконайтеся, що ваш ноутбук відключений від мережі, і що на ньому немає додаткових аксесуарів (включаючи USB-ключі).
  • Переконайтеся, що у вас є простір і час. Чищення клавіатури - це не те, що слід робити в дорозі - пам’ятайте, клавіатуру настільного просто замінити легко, але якщо клавіатура ноутбука пошкодиться, це більша проблема.

Для тривалого пилу

Всім відомо, як це виглядає. Це може бути не так погано, як липкі плями, але з часом пил, природно, накопичується між і з боків ваших клавіш. Якщо ви хочете від нього позбутися, візьміть пилосос.

Чекай! Ми маємо на увазі захопити правильний вид пилососа. Стандартне рішення - це пилосос для рук, який постачається з невеликими насадками для щіток, якими ви можете повільно маневрувати навколо клавіатури, висмоктуючи пил. Більший вакуум може працювати, якщо в ньому також є пристосування для пилу та не надто потужний. Зрештою, ви не хочете, щоб ваш вакуум з’їв будь-які ключі.

клавіші ноутбука -

У ідеальному світі ідеальним рішенням є мікропристосування для вакууму, яке зазвичай не зустрічається за межами лабораторій та спеціалізованих робочих місць. Тим не менш, ви завжди можете придбати свій власний, якщо хочете дуже серйозно ставився до догляду за клавіатурою.

Стиснуте повітря - це ще одна можливість, але ми не рекомендуємо його використовувати. Цей двосічний меч вибухне більшу частину пилу та крихти, але може також подути більшу частину цього в ноутбук, що може спричинити більше проблем. Пилосос, як правило, є більш ефективним рішенням, тому починайте там.

За бруд, який не зникне

Ми говоримо про сиру сировину, яка накопичується в результаті олій, клітин шкіри, жиру, харчового пилу та всього іншого, що може спричинити загальні плями та наліт на вашій клавіатурі. Ви можете підійти до цієї місії очищення, використовуючи дезінфікуючі серветки, але ми віддаємо перевагу використанню меламінової губки для очищення, яка чудово підходить для очищення таких нечистот.

Отримавши меламінову губку, намочіть її у воді, видзвоніть у кільце і дайте їй висохнути настільки, щоб на клавіатурі не залишалося смужок води. Акуратно натирайте куточком губки забруднені частини клавіш, поки не буде видалено бруд. Меламін може бути дуже абразивним матеріалом при необережному використанні, тому рухайтеся повільно і намагайтеся уникати стирання будь-яких ключових символів. Матеріал також дуже легко вирізати у потрібній формі, тому сміливо відрізайте частину для більш індивідуальної роботи.

Ви можете використовувати інший тип губки таким же чином, але це може бути не настільки ефективно, особливо якщо мова йде про більш уперті плями.

Для мікробів

Нормально турбуватися про мікроби на клавіатурі, особливо якщо ви працювали в офісі чи класі, повному хворих людей. Якщо ваші ключі трохи забруднені, і ви замислюєтесь, чи не могли вони стати біологічною небезпекою, значить, пора дістати дезінфікуючий засіб.

брудно-клавіатура_дт

Зокрема, візьміть трохи ізопропілового спирту та пачку ватяних паличок. Ізопропіл (вид алкоголю, що втирається) є дуже важливим, оскільки його сильніші версії можуть випадково спалити деякі букви на клавіатурі. Ватяні палички або Q-наконечники, навпаки, мають вирішальне значення, оскільки ви не хочете, щоб біля клавіатури залишалася рідина, навіть під час чищення. Занурте і намачіть тампон так, щоб він був вологим, але не загрожує капати, а потім починайте витирати ключі по черзі. Цей дещо нудний метод є дуже ефективним, але простіший у виконанні, якщо, ну, вам трохи нудно і вам потрібно витратити трохи часу.

Для розливу

Пролиття чогось потенційно липкого по верхній частині клавіатури ноутбука часто є причиною для тривоги. Щоб зменшити шанси на постійні пошкодження, надайте пріоритет захисту внутрішніх компонентів ноутбука. Вимкніть все, вийміть акумулятор і відключіть комп'ютер, якщо це необхідно. Не вмикайте його знову, поки не переконаєтесь, що рідина всередині випаровується. Залежно від типу розливу (і наскільки це серйозно), може знадобитися день-два, щоб висохнути. Якщо це схоже на пошкодження операційної системи або даних, негайно віднесіть ноутбук на ремонт.

ноутбук toshiba 840t ліві порти клавіатура макросу

Тим часом настав час почистити ключі. Для поверхні клавіатури ноутбука достатньо простої тканини або губки. Але вам, мабуть, потрібно заглибитися, щоб очистити більше занепокоєння залишків, які можуть потрапити внизу, що означає видалення клавіатури. Проблема в тому, що існує багато різних типів клавіатур для ноутбуків. Вони широко варіюються залежно від віку машини та її конструкції. Деякі можуть бути обережно відібрані як цілісні одиниці, тоді як інші можуть бути полегшені відкритими ключами за ключем. У деяких випадках ви взагалі не зможете видалити клавіатуру, оскільки компанія не виготовляла її таким чином.

Для початку спробуйте вилучити ключі. Принаймні, ретельно чистіть навколо них. Тільки пам’ятайте, що слід бути дуже м’яким і уникати використання інструментів, які можуть зігнути або зішкребти матеріал. Якщо видалення здається занадто великим клопотом, не ризикуйте. Натомість віднесіть свій ноутбук до професіонала, який може розібрати його, не ризикуючи нашкодити.

Незалежно від типу бруду, бруду або розливу, який зазнав ваш ноутбук, ймовірно, є спосіб його оживити. У деяких випадках - особливо при впливі вологи - комп'ютер може бути втраченою справою. Якщо ви сумніваєтесь, зверніться за допомогою до фахівця. Або, принаймні, шукати підтвердження, що пора починати купувати новий ноутбук.

Останні повідомлення