Як ділитися іграми у Steam

Якщо ви любитель ПК, ви вже знаєте про Steam, послугу розповсюдження цифрових відеоігор розміром мегалодон від корпорації Valve. Чи знали ви, що можете поділитися своєю величезною колекцією ігор з іншими? Незалежно від того, на комп'ютері ви працюєте з ОС Windows, машиною MacOS або Linux, ви можете грати у свої улюблені ігри з друзями та родиною. Вас цікавить процес? Ось як ділитися іграми у Steam.

Якщо ви шукаєте найкраще у відеоіграх, обов’язково перегляньте наш посібник із найкращих ігор Steam, доступних зараз. Хочете щось більш доступне? Ось найкращі безкоштовні ігри в Steam на даний момент.

Чому варто ділитися іграми Steam

Хоча вашою першою думкою може бути поділитися своїми улюбленими назвами з друзями, функція Steam-спільного використання призначена для використання людьми в межах однієї сім’ї - але ми не будемо говорити нічого, якщо ви вирішите інакше. Після ввімкнення всі, хто є членом спільної бібліотеки, матимуть доступ до заголовків один одногобез необхідність придбання іншої цифрової ліцензії. Найкраще, збереження та додаткова інформація, наприклад про досягнення, зберігаються окремо, тож ви не будете змішувати будь-які свої дані з друзями чи родичами.

Обмеження щодо спільного використання пари

Що стосується спільного використання бібліотеки Steam, є кілька обмежень, перше - не всі ігри доступні для спільного використання в будь-яких ситуаціях. Valve каже, що це так через технічні обмеження, але може бути так, що деякі видавці просто не хочуть грати в м'яч з цією ідеєю. Коли у вас є доступ до гри, одночасно може грати в неї лише одна людина. На жаль, ви не зможете поділитися багатокористувацькою грою зі своїм другом і грати в неї одночасно.

Ось цікаве рішення, яке прийняв Steam: основний власник титулу отримує пріоритет у грі, і він може вигнати гостей із поточних сесій. Нарешті, до п’яти облікових записів і десяти комп’ютерів можуть отримати доступ до вашої спільної ігрової бібліотеки. Досягнувши обмеження для комп’ютерів, вам потрібно буде почати втягувати доступ, перш ніж запросити когось у свою бібліотеку. Ні, ви не можете ділитися певними іграми - вам потрібно буде поділитися всією своєю бібліотекою.

Як ділитися іграми в Steam

Процес обміну своїми іграми в Steam досить простий. Однак спочатку потрібно активувати Steam Guard, перш ніж увімкнути спільний доступ до бібліотеки. Steam Guard - це вторинний рівень безпеки Valve, який вимагає введення унікального коду перед доступом до послуг із раніше невпізнаного пристрою. Steam надішле цей код електронною поштою або програмою Steam Mobile на вашому пристрої iOS або Android.

Увімкнення Steam Guard

Steam Guard може бути не ввімкнено, якщо ви не підтвердили свою адресу електронної пошти. Щоб увімкнути Steam Guard, спершу відкрийте свій клієнт Steam на ПК або комп’ютері Mac. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій:

Крок 1: У верхньому лівому куті Steam виберіть ПарМеню варіант.

Крок 2: Зі спадного меню виберіть будь-який Налаштування (Windows) або Преференції (MacOS).

Крок 3: Якщо ще не підтверджено, клацніть на Підтвердьте електронну адресу кнопку.

Крок 4: Перевірте вхідні повідомлення на наявність електронного листа від Steam. Клацніть на надане посилання для підтвердження.

Крок 5: Якщо потрібно, перезапустіть програму Steam, доки не з'явиться Налаштування вікно показує, що вас підтвердили в Статус безпеки заголовок.

Увімкнення спільного використання сімейної бібліотеки

Після того, як ви підтвердите Steam, при відкритті вікна з'явиться зелений значок щита Налаштування вікно; там буде сказано Protected by Steam Guard. Коли ви будете готові розпочати спільний доступ до своєї бібліотеки з родиною та друзями, виконайте наведені нижче дії, використовуючи комп’ютер, який матиме доступ до ваших ігор:

Крок 1: Увійдіть у Steam, використовуючи дані свого облікового запису.

Крок 2: У верхньому лівому куті Steam виберіть ПарМеню варіант.

Крок 3: Зі спадного меню виберіть будь-який Налаштування (Windows) або Преференції (MacOS).

Крок 4: Виберіть Сім'я опція в лівій частині вікна.

Крок 5: Під Сімейна бібліотека Шарінg заголовок, клацніть Авторизуйте цей комп’ютер.

Крок 6: Далі, вийдіть зі свого облікового запису.

Крок 7: Попросіть свого друга чи члена сім'ї увійти в систему зі своїми обліковими даними.

Крок 8: Комп’ютер тепер повинен мати доступ до вашої ігрової бібліотеки.

Видалення спільного використання сім’ї

Якщо ви хочете видалити тих, хто зараз має доступ до вашої бібліотеки, ви можете зробити це в Налаштування вікно, як використовувалося раніше. С Налаштування відкрити, перейти до Спільне використання сімейної бібліотеки під Сім'я Меню. Клацніть на Управління іншими комп’ютерами , щоб вибрати будь-який авторизований на даний момент комп'ютер, який ви хочете скасувати.

ПК-гра від Steam gstockstudio / 123RF

Усунення неполадок спільного використання сім’ї

Якщо у вас виникають проблеми із спільним використанням сімейної бібліотеки, першим кроком має бути спроба скасувати авторизацію комп’ютера вашого друга чи члена сім’ї у вашій бібліотеці. Виконайте наведені вище кроки, щоб увімкнути спільний доступ до Сімейної бібліотеки. В іншому випадку ігри можуть бути недоступні, якщо в даний час на ньому грає інша авторизована машина, ви вже досягли ліміту в п’ять облікових записів і десять пристроїв для спільного використання або вам заборонено онлайн-гру через службу VAC Steam.

Щоб отримати додаткову інформацію, ми рекомендуємо звернутися до служби підтримки Steam.

Останні повідомлення