Як створити Emoji в Android

Неправильне спілкування може статися під час надсилання SMS-повідомлень або надсилання електронної пошти комусь, оскільки важко передати емоції та тони під час письма. Emojis - це веселий та ефективний спосіб вказати, яким є тон вашого повідомлення. Вони стали основним текстовим повідомленням, соціальними мережами та груповими чатами.

Індивідуальні смайли - це веселий спосіб ділитися приватними жартами з друзями, і він дає вам доступ до більшої кількості опцій, коли ви шукаєте ідеальний спосіб реагування на текстове повідомлення або обміну своїми почуттями в груповому чаті. Якщо ви коли-небудь намагалися знайти ідеальний Emoji, ви не самотні. Існують різні програми, за допомогою яких можна створювати персоналізовані Emojis на Android та робити свої повідомлення більш особистими.

Прочитайте далі, щоб дізнатись про різні програми, які можна використовувати для створення індивідуальних смайлів для Android, і про те, як використовувати ці різні інструменти.

Кухня Emoji

Остання бета-версія Gboard для Android, запущена в лютому, включає нову функцію під назвою Emoji Kitchen. Однак ви не готуєте власні смайли. Натомість ви натискаєте один смайлик, щоб викликати невелику галерею нових варіантів, створених у Google. Розгляньте цю функцію як розширену бібліотеку того, що ви вже використовуєте щодня.

Не кожен смайлик пропонує кілька варіантів - принаймні, поки що. Коли ви торкнетеся несумісного смайлика, ви побачите повідомлення "Тут немає пропозицій ... спробуйте інший смайлик". Це, швидше за все, зміниться із наближенням кухні Emoji до виходу з бета-версії.

Google підтверджує, що Emoji Kitchen працює з цими додатками:

 • Gmail
 • Повідомлення від Google
 • Месенджер
 • Snapchat
 • Телеграма
 • Whatsapp

Ми протестували нову бета-версію Gboard у додатку Messages від Samsung, і Emoji Kitchen не працював. Це також не спрацювало після встановлення Gboard як клавіатури за замовчуванням. На даний момент ця функція сумісна лише з кількома програмами.

Ось кілька смайлів, які зараз не підтримуються в Emoji Kitchen:

 • Півмісяця
 • Повні місяці
 • Всі коти
 • Перехрещені кістки
 • Частини тіла
 • Погода

Вам також потрібно буде встановити Gboard як типову клавіатуру. Метод відрізняється на різних пристроях Android, але на телефоні Samsung, який ми маємо під рукою, шлях є Налаштування> Загальне управління> Мова та введення> Клавіатура за замовчуванням.

Ось як користуватися новою кухнею Emoji:

Крок 1: Перейдіть на бета-сторінку Google Gboard і натисніть синій Стати тестувальником кнопку.

Gboard стати бета-тестером

Крок 2: Завантажте Gboard з Google Play, якщо він ще не встановлений.

Крок 3: Чекай. Google випускає оновлення, яке включає Emoji Kitchen, але очікування може зайняти деякий час. Наберіться терпіння. Ви досить скоро подасте круті власні смайли.

Використовуйте GBoard Emoji Kitchen

Крок 3: Після оновлення відкрийте сумісний додаток і торкніться поля введення тексту, щоб активувати Gboard.

Крок 4: Торкніться смайлика внизу, припаркованого біля пробілу.

Крок 5: Тепер ви повинні побачити пробіл між полем введення тексту та бібліотекою смайлів. Усміхнене повідомлення говорить "торкніться смайлика, щоб отримати наклейки".

Крок 6: Торкніться будь-якого смайлика, і на цьому порожньому місці з’явиться каскад власних наклейок. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб знайти улюблене.

Крок 7: Торкніться вибраної наклейки, і вона розміщується у полі введення тексту. Додайте повідомлення або надішліть його як є.

Emoji Mini

Gboard Emoji Mini

Google представив цю функцію наприкінці 2018 року. Вона використовує камеру для зйомки вашого обличчя та створення майже 100 власних смайлів. Щоб "смайлювати" своє обличчя, торкніться значка Плюс в меню смайликів. На наступному екрані натисніть Додати кнопку, розташовану на Міні картки та дотримуйтесь інструкцій.

Прочитайте наш повний посібник, щоб отримати покрокові інструкції.

Бітмоджі

Gboard Bitmoji

Інший інструмент - Bitmoji. Це окремий додаток, який інтегрується у Gboard. На відміну від Emoji Mini, ви створюєте аватар з нуля, а не за допомогою камери телефону. Після цього додаток генерує велику бібліотеку наклейок. Ви можете отримати доступ до цієї бібліотеки з Gboard, натиснувши піктограму Bitmoji, розташовану між кнопкою додавання смайлів та наклейки.

Останні повідомлення