Як використовувати фільтр синього світла на телефоні

Голова болить? У вас проблеми зі сном? Вірте чи ні, але винен ваш смартфон. Вчені вважають, що синє світло, яке опускають електронні пристрої, може сприяти цим проблемам. На щастя, є прості способи усунути це синє світло, щоб ви могли легше відпочити.

Якщо у вас пристрій iPhone або Android, ми покажемо вам, що ви можете зробити зараз, щоб зменшити кількість синього світла, яке ви отримуєте від різних пристроїв.

Як користуватися Night Shift на своєму iPhone

Як користуватися Night Shift на iPhoneЯк користуватися Night Shift на iPhoneЯк користуватися Night Shift на iPhone

Представлена ​​в iOS 9.3 функція Night Shift в iOS дозволяє фільтрувати синє світло та регулювати теплоту кольорів на дисплеї. Щоб увімкнути його, перейдіть за посиланням:

  • Налаштування> Дисплей та яскравість> Нічна зміна

Ми рекомендуємо перемикати на За розкладом варіант і вибравши години, які вам найбільше підходять. Наш приходить о 22:00 і відправляється о 7 ранку, але ви також можете вибрати Захід сонця до сходу сонця щоб система iOS автоматично вибирала години роботи залежно від вашого місцезнаходження.

Як користуватися фільтром синього світла на вашому Samsung Galaxy

Як користуватися фільтром синього світла на Samsung GalaxyЯк користуватися фільтром синього світла на Samsung GalaxyЯк користуватися фільтром синього світла на Samsung Galaxy

Більшість телефонів Samsung Galaxy зараз мають опцію фільтра синього світла. Найшвидший спосіб його увімкнути - це витягнути панель сповіщень і знову провести пальцем вниз, щоб отримати доступ до швидких налаштувань. Один з них називається Фільтр синього світла і ви можете натиснути, щоб увімкнути та вимкнути його. Або загляньте в:

  • Налаштування> Дисплей> Фільтр синього світла

Ви можете налаштувати непрозорість за допомогою повзунка, а також торкнутися Увімкніть за розкладом а потім вибрати Захід сонця до сходу сонця або Спеціальний графік якщо ви хочете вказати власні бажані години.

Як користуватися нічним світлом на телефоні Pixel

На телефонах Google Pixel та деяких інших пристроях Android, що працюють під управлінням Android 8.0 Oreo та пізніших версій, тут ви можете знайти варіант фільтра синього світла:

  • Налаштування> Дисплей> Нічне світло

Натисніть Розклад щоб вказати власні години та змінити рівень фільтрації за допомогою Інтенсивність повзунок.

Як фільтрувати синє світло на інших телефонах Android

Різні виробники придумали різні назви для своїх фільтрів синього світла, але у більшості є такі. Зазвичай ви знайдете опцію швидкого налаштування в тіні сповіщень, а опції планування в Налаштування> Дисплей.

LG називає це Комфортний вид, HTC та OnePlus називають це Нічний режим, Huawei називає це Догляд за очима, Називає це Motorola Нічний показ, і Xiaomi це називає Режим читання.

Що робити, якщо у вашому телефоні немає вбудованого фільтра синього світла?

чи синє світло руйнує сон, ми просимо експертну програму сутінків 3чи руйнує сон блакитне світло, просимо експерта сутінкового додатка 1чи синє світло руйнує сон, ми просимо експерта сутінкового додатка 2

Якщо вам не пощастило мати смартфон без фільтра синього світла або вам не подобається варіант, який у вас є, тоді ви завжди можете спробувати сторонній додаток.

Нашим улюбленим додатком фільтра синього світла на Android є Сутінки.

Якщо ви використовуєте свій ноутбук або комп’ютер пізно ввечері, тоді перевірте, як використовувати фільтр синього світла на ПК або Mac.

Останні повідомлення