Найкращий генератор мемів: Imgur, ImagFlip та багато іншого

Слово «мем» вперше було введено біологом-еволюціонером Річардом Докінзом у його романі-бестселері,Егоїстичний ген. Спочатку цей термін стосувався понять, поведінки та навіть "речей", які легко поширюються в суспільстві - подібно до того, як віруси поширюються від людини до людини. Протягом наступних 40 років термін і поняття «вірусного», щоправда, змінилися. Сьогодні, поза еволюційними колами біології, саме слово було наказано посилатися на постійно розширюваний каталог макросів, що відносяться до зображення, на які ми посилаємось і надто часто ділимось ними. У абсолютно іронічній постмодерній моді підходить лише те, що сам Докінз тепер став мемом.

Враховуючи, що мем складається з одного зображення та декількох фразових шаблонів, створення мему аж ніяк не є технічною ознакою. Не потрібно генію, соціальному теоретику чи навіть філософаптору, щоб ляпати відповідний шматочок життя фоновим зображенням. Однак вам знадобляться певні інструменти у вашому розпорядженні, щоб куля прокотилася.

Хоча деякі основні сайти дозволяють легко накладати текст на існуючий шаблон мему, на деяких не вистачає програмного забезпечення для редагування фотографій, необхідного для обрізання та редагування оригінальних фотографій. Щоб процитувати популярний мем: отримайте генератор мемів, який може робити і те, і інше. Маючи це на увазі, ми склали вичерпний посібник з найкращих генераторів мемів на веб-сайтах. За будь-якої удачі (і, можливо, за допомогою Reddit) ваші макроси із зображеннями одного разу потраплять до неблагополучних літописів найпопулярніших мемів усіх часів. Наведіть шаблон успішного малюка.

Імгур - Генератор мемів

Оскільки піднесення та падіння Quickmeme можуть засвідчити, Reddit дає, а Reddit віднімає. Незважаючи на те, що Reddit анонсував власну службу завантаження зображень у 2016 році, Imgur все ще є головним хостингом зображень для спільноти і, ймовірно, буде впродовж деякого часу. Тим не менш, не дивно, що Imgur може похвалитися одним з найбільш широко використовуваних генераторів мемів в Інтернеті.

Imgur запустив власний сервіс макросів зображень кілька років тому; Meme Generator дозволяє людям вибирати з існуючих шаблонів і дозволяє більш працьовитим імгурійцям завантажувати власні фонові зображення. Виберіть "зробити цей мем!" і швидко скопіюйте текст посилання або поділіться кінцевим продуктом у своєму ряду акаунтів соціальних мереж. Після встановлення зображення основний набір полів праворуч керує накладеним текстом, і ці мемові текстові поля легко змінюються та змінюються за розміщенням.

Незважаючи на те, що Imgur - це чудова послуга генератора, існує безліч корисних ресурсів, щоб зберегти ваші меми свіжими. Сайт KnowYourMeme має вичерпну базу даних, наповнену дивно великою історією виникнення мемів для кожного, і навіть використовує Google Trends для відстеження метрик мемів.

Додаток Meme Generator (Безкоштовно)

Існує безліч веб-сайтів, присвячених створенню мемів, але мобільні генеруючі платформи часто незграбні та неприємні. Тим не менш, додаток Meme Generator - це один з найкращих безкоштовних варіантів створення мемів на льоту. Хоча деякі меми витримали випробування часом краще, ніж інші, термін зберігання середнього мему досить короткий, і ключовим моментом є використання цього ефемерного моменту.

Генератор мемів (Android / iOS) дозволяє створювати меми та легко ділитися ними з друзями та послідовниками. Додаток має бібліотеку з понад 500 мемів із прикладами шаблонів для запуску творчого процесу та ознайомлення з останніми захопленнями. Люди також можуть завантажувати фотографії зі своєї бібліотеки, щоб штурмом брати ектенії субредітів. І хоча практично всі меми використовують шрифт Impact, Генератор мемів має кілька шрифтів на вибір на всякий випадок. Крім того, на відміну від деяких веб-сайтів та програм, Meme Generator не буде чітко водяними знаками робити ваші роботи.

Pixlr

Pixlr - це переважно програма для редагування графіки, більше ніж спеціальний "генератор мемів". На сайті є все необхідне для створення оригінальних мемів або налаштування існуючих шаблонів. Як платформа для редагування фотографій, вона не пропонує доступ до масивної бази даних мемів, як деякі з цих інших варіантів. Тим не менше, легко завантажити фотографію з комп’ютера або навіть відкрити зображення за наявною URL-адресою. Після завантаження фотографії ви можете швидко обрізати, намалювати та накласти текст з основної панелі інструментів ліворуч на екрані. Звичайно, існує більш досконале програмне забезпечення для редагування графіки, але Pixlr є безкоштовним у користуванні та більш ніж здатним видати мем-два.

Примітка. Як ми вже пояснювали в нашому посібнику щодо зміни розміру масивного зображення: Звичайно зменшувати зображення, але збільшення зображення часто призводить до погіршення якості, зменшуючи чіткість зображення та візуальну вірність. Просто пам’ятайте про це, коли змінюєте розмір.

ImagFlip

Імагфліп, швидше за все, найближчим часом не візьме додому жодної нагороди за загальну естетику. Проте сайт із гайками і болтами досить простий у використанні з кількома вітальними новинками для завантаження. Базова платформа пошуку на двох вкладках праворуч на екрані дозволяє швидко переглядати трендові меми та здійснювати пошук з великого каталогу завантажених мемів. Якщо ви вирішите зареєструватися, Imagflip також збереже ваші існуючі шаблони в цій системі вкладок для зручності.

Дві текстові панелі керують фразовими шаблонами, кожен з яких можна легко переміщати по зображенню, щоб допомогти з просторовими обмеженнями. Випадаюче меню нижче дає вам більше контролю над шрифтом, розміром тексту, тінню та загальною кількістю текстових полів. О, і не хвилюйтесь, Imagflip дозволяє вам негайно застосувати колись популярний капелюх Скумба Стіва до будь-якого мему для пастишу з перехресними мемами та загальної невизначеності.

Новинка у створенні мемів? Ніколи не засмучуйтесь, ми розробили покроковий посібник, який допоможе вам опанувати позачасове мистецтво створення мемів. Поки ви це робите, погляньте на наші вибори найкращого безкоштовного програмного забезпечення для редагування фотографій та безлічі складних ефектів, яких ви можете досягти без Photoshop, а також наш детальний посібник із видалення фонового зображення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found