Як змінити зображення Gmail

Існує безліч причин, чому ви хотіли б змінити зображення свого профілю Gmail. Можливо, у вас є чудове, нове селфі, яке ви хочете показати. Або ви можете просто оновити свою робочу електронну пошту фотографією, яка є нещодавною та професійною. Незалежно від причини, ми можемо допомогти вам оновити зображення Gmail лише за кілька швидких кроків. Ми також повідомимо вас, чи ви хочете змінити свою фотографію через веб-сайт настільного комп’ютера Gmail або за допомогою його мобільного додатка.

Майте на увазі: хоча ці вказівки повинні міняти зображення вашого профілю для Gmail, вам слід знати дві речі. По-перше, зміна не обов’язково миттєва - може знадобитися кілька хвилин, поки ваша нова фотографія профілю з’явиться на веб-сайті або в програмі Gmail, і вам може знадобитися оновити браузер або перезавантажити телефон, щоб побачити зміни. По-друге: Хоча зміна фотографії Gmail відбувається через ваш обліковий запис Google, ваша нова фотографія може не відображатися у всіх ваших службах Google, і вона все одно може відрізнятися в межах Gmail (ваша нова фотографія відображатиметься в електронних листах, які ви надсилаєте, але не обов'язково на значку фотографії профілю у верхньому правому куті екрана).

Як змінити зображення профілю в Gmail: Настільний метод

Крок 1: Зайдіть у Gmail через браузер і увійдіть у свій обліковий запис Gmail, якщо ви ще не ввійшли в систему.

Крок 2: Клацніть на піктограму фотографії вашого профілю, яка знаходиться у верхньому правому куті екрана. Звідти у вас є два варіанти: Ви можете або натиснути на маленький значок камери у верхній частині меню, що з’явиться, або ж натиснути на Керуйте своїм обліковим записом Google. Якщо ви вибрали піктограму камери, просто виконайте підказки на екрані, щоб змінити зображення профілю, а потім натисніть Встановити як фотографію профілю. Якщо ви виберете Керуйте своїм обліковим записом Google, перейдіть до кроку 3.

Крок зміни фотографії профілю Gmail. 1 скріншот

Крок 3: На сторінці свого облікового запису Google виберіть Особиста інформація в лівій частині екрана.

Крок 4: У межах Фото розділ, під Профіль, натисніть на поточну піктограму зображення профілю.

Крок зміни фотографії профілю Gmail. 4 скріншот

Крок 5: Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб вибрати або завантажити свою фотографію. Потім виберіть Встановити як фотографію профілю.

крок зміни фотографії профілю Gmail скріншот

Як змінити зображення профілю в Gmail: метод мобільного додатка

Крок 1: Відкрийте програму Gmail на своєму мобільному пристрої (Android або iOS).

Крок 2: Для пристроїв Android натисніть піктограму фотографії профілю у верхньому правому куті екрана. Користувачі iOS повинні вибрати Меню значок, виберіть Налаштування , а потім виберіть обліковий запис, для якого вони хочуть змінити зображення профілю.

Після того, як ви виконали ці кроки, інструкції однакові для Android та iOS.

Крок 3: Йти до Керуйте своїм обліковим записом Google і відкрийте Особиста інформація меню.

Знімок екрана програми Gmail 1 скріншот

Крок 4: Шукайте Профіль і торкніться поточного зображення профілю.

Знімок екрана програми Gmail 2 скріншот

Крок 5: Виберіть Встановити фотографію профілю варіант. Відкриється нове вікно. Ви можете зробити фотографію за допомогою камери або переглянути фотоальбоми, щоб вибрати нову фотографію профілю.

Знімок екрана програми Gmail крок 5 скріншот

Останні повідомлення