Як встановити шрифти на Mac

Знайти шрифт, який вам подобається, може бути важко - особливо якщо ви працюєте в галузі маркетингу або графічного дизайну і вам регулярно потрібно знаходити ідеальний шрифт для вашого проекту.

На щастя, MacOS (або на iOS, якщо вам потрібна допомога з цим) значно покращив спосіб швидкого завантаження, попереднього перегляду та ввімкнення нових шрифтів для популярних програм для дизайну Mac.

Ось як встановити шрифти на Mac і швидко впорядкувати їх.

Завантаження правильних шрифтів

Гіркий шрифт ht

Крок 1: Шукайте потрібний шрифт. У мережі є багато-багато джерел шрифтів, від випадкових списків до шрифтів спеціально для дизайнерів (або ви можете просто вирішити створити власний шрифт). Більшість списків є безкоштовними, хоча деякі дизайнерські шрифти мають плату.

Крок 2: Переконайтеся, що вибраний вами шрифт сумісний з MacOS. Ви можете зрозуміти, подивившись на ім'я файлу. Mac підтримує файли TrueType або ".ttf", а також файли OpenType або ".otf". На щастя, це охоплює більшість завантажених шрифтів. Однак ви не зможете використовувати растрові зображення ПК або шрифти “.fon”, які не сумісні. Імовірно, майбутні формати з відкритим кодом працюватимуть чудово.

Крок 3: Можливо, ви хочете ще раз перевірити відгуки веб-сайтів, щоб переконатися, що завантаженням можна довіряти - завжди використовуйте надійний веб-сайт, перш ніж щось завантажувати! Якщо все виглядає добре, завантажте потрібний файл шрифту. Це додасть новий файл (потенційно стислий) до розділу завантаження вашого Mac.

Попередній перегляд та встановлення шрифту на MacOS

Шрифт Book Sierra

Крок 1: Перейдіть до файлу, який ви щойно завантажили у Finder, потім відкрийте його (спочатку розгорніть zip-файли). Це слід негайно відкрити Книга шрифтів. Це програма, яка входить до складу MacOS, щоб полегшити управління шрифтами, і вона має ряд корисних функцій. Коли ви натискаєте на абсолютно новий шрифт, Font Book вискакує і відображатиме попередній перегляд цього шрифту.

Крок 2: Погляньте на попередній перегляд Font Book. Ви можете змінити шрифт із випадаючого меню у верхній частині вікна, щоб краще побачити різні ваги та стилі шрифту. Якщо це не те, що ви очікували, або щось не так із зовнішнім виглядом, ви, ймовірно, захочете завантажити нову версію шрифту з іншого сайту або спробувати новий тип шрифту.

Крок 3: У нижній частині вікна попереднього перегляду книги шрифтів ви побачите опцію Встановити шрифт. Натисніть кнопку, і шрифт буде встановлено на вашому Mac. Теоретично Font Book робить шрифт доступним для всіх програм на MacOS. На практиці, однак, ви можете зіткнутися з деякими проблемами, такими як старі програми Microsoft Word, які можуть бути неправильно налаштовані на прийняття нових шрифтів.

Встановлення безпосередньо з Книга шрифтів

Інформація про книгу шрифтів

Існує ще один варіант встановлення шрифтів на MacOS, який особливо зручний, якщо у вас є кілька різних нових шрифтів, які можна встановити одночасно, або якщо ви хочете налаштувати організацію шрифтів. Це корисно для дизайнерів, веб-інженерів та інших, які регулярно керують великою кількістю шрифтів.

Крок 1: Клацніть Іди у рядку меню Mac, а потім натисніть Програми . У вікні Програми виберіть Шрифт Книга - його ікона - це книга, на якій є велике F.

Крок 2: Після того, як відкриється вікно Книга шрифтів, ви зможете вивчити всі поточні шрифти. Ви знайдете алфавітний список усіх ваших шрифтів, але ви можете вивчити розділ Smart Collection, щоб знайти інші способи організації та відображення ваших шрифтів. Якщо ви ретельно шукаєте шрифт, може бути гарною ідеєю перевірити ваші поточні шрифти, щоб побачити, які у вас є варіанти, перш ніж завантажувати нові файли в Інтернеті.

Крок 3: Коли ви будете готові імпортувати новий шрифт, виберіть знак плюс (+) у верхній частині вікна. Ця функція відображатиме файли шрифтів, які ви завантажили, але ще не встановили. Ви можете переглянути останні завантаження, імпортувати їх і швидко встановити кілька шрифтів.

Крок 4: Якщо ви завантажуєте багато різних шрифтів і хочете очистити списки шрифтів, щоб заощадити ще більше часу, Font Book може допомогти. У нижній частині вікна є знак плюса. Ви можете натиснути на нього, щоб створити нову колекцію, і вибрати спосіб упорядкування шрифту. Ця функція дозволить вам створити список найбільш часто використовуваних шрифтів, щоб їх було легко знайти.

Файл і Редагувати вкладки у верхній частині екрана також містять опції видалення сімейств шрифтів або їх вимкнення, якщо ви хочете трохи очистити шрифти. Якщо шрифт має проблеми на вашому Mac, ви також можете використовувати Font Book, щоб перевірити його за допомогою Файл меню.

Останні повідомлення