Як записати дзвінок у Skype

Якщо ви боретеся із швидким створенням нотаток, запис вашого дзвінка в Skype є чудовою альтернативою запису нотаток ручкою та папером. Запис дзвінка спрощує його відтворення пізніше, що дозволяє зробити паузу та записати ключові моменти або переглянути найважливіші частини. Ви можете швидко записувати та зберігати особисті та професійні дзвінки Skype для подальшого перегляду безпосередньо з комп’ютера.

Будемо вважати, що ви вже встановили останню версію Skype для нашого посібника або принаймні останню версію класичного настільного клієнта. Якщо ні, перейдіть на веб-сайт Skype і завантажте його, перш ніж ми почнемо. Зверніть увагу, що запис аудіо- та відеорозмов без запитання дозволу у іншої сторони є юридично сумнівним і відрізняється залежно від того, де ви проживаєте. Перевірте закони у вашому районі або попросіть дозволу перед записом.

Вбудований запис Skype

Skype має вбудовану функцію запису, і хоча інші можуть бути більш повнофункціональними, він постачається в комплекті з додатком, завдяки чому найпростіше отримати знайомство.

Зверніть увагу, що Skype доступний на розумних дисплеях та розумних колонках, таких як Amazon Echo / Alexa - і ви навіть можете отримати більше безкоштовних хвилин для використання Skype на цих пристроях. Однак на даний момент ці інтелектуальні пристрої не дозволяють записувати ваші розмови у Skype. Якщо ви хочете записати аудіо чи відео, вам потрібно буде мати це на комп’ютері.

Ось як ним користуватися:

Крок 1: Почніть дзвінок зі своїм другом або колегою. Це може бути голос або відео. Ви можете просто вибрати когось зі свого списку контактів із правильними параметрами синхронізації. Ця опція працює незалежно від того, використовуєте ви особистий Skype або Skype для бізнесу.

Запис Skype 2018

Крок 2: Клацніть на піктограму “+” у нижньому правому куті та виберіть Почніть запис. Червона крапка та повідомлення з’являться у верхній частині вікна, нагадуючи про те, що дзвінок записується. Це також створює банерне сповіщення, яке побачать усі учасники дзвінка, повідомляючи кожній людині, що їх записують. Усі екрани / аудіопотоки Skype будуть захоплені, незалежно від того, скільки людей розмовляє.

Запис Skype 2 2018

Крок 3: Закінчивши запис дзвінка, або відключіть слухавку, або натисніть кнопку «+» ще раз і виберіть Зупиніть запис. Потім запис буде завершено та оброблено.

Крок 4: Щоб прослухати запис, перейдіть у вікно чату, використовуючи піктограму внизу праворуч вікна дзвінка. Запис буде там. Натисніть кнопку відтворення на ньому, щоб прослухати / переглянути його назад.

Зверніть увагу, що функція запису в додатку Skype записує відео та аудіо всіх учасників в один файл, лише дзвінки зі Skype на Skype та зберігає файли лише протягом 30 днів. Якщо вам потрібні окремі записи, можливо, вам буде краще скористатися однією з наступних альтернатив.

Альтернативи Windows

Еваер

Незважаючи на те, що він записує лише звукову частину дзвінка, MP3 Skype Recorder є найбільш легким і практичним рішенням для запису Skype, яке ми рекомендуємо. Це абсолютно безкоштовно, і лише найбільш нішеві функції приховані за платнею Pro версії Pro.

Інший варіант - Evaer, яка є простою програмою, яка швидко виконає роботу. За допомогою безкоштовної пробної версії ви можете записувати відеорозмови тривалістю до п’яти хвилин. Однак якщо ви хочете записати довші відео, ніж це, вам доведеться заплатити за преміум-версію (20 доларів США).

Запис повинен з'явитися у вікні Evaer під іменем користувача Skype, з яким ви спілкувались у чаті. Клацніть розмову правою кнопкою миші та виберіть відчинено зі спадного меню, щоб переглянути файл у папці призначення. Звідти ви можете відтворити його, перейменувати або завантажити.

Альтернативи MacOS

Рекордер викликів ECamm (40 доларів)

Якщо ви хочете записати дзвінки Skype на Mac, не використовуючи вбудовані методи Skype, перший вибором є очевидний Skype Call Recorder від ECamm. Це не безкоштовно, але існує семиденна пробна версія, якщо ви хочете спробувати програмне забезпечення, перш ніж виплатити 40 доларів.

Крок 1: Зайдіть на домашню сторінку Skype Call Recorder і завантажте пробну версію. Ви можете придбати повну версію пізніше, якщо хочете, але наразі давайте просто завантажимо програмне забезпечення.

Крок 2: Пробна версія надається у ZIP-файлі, який потрібно просто двічі клацнути, щоб відкрити (або скористатися однією з цих програм). Ви знайдете програму встановлення всередині. Запустіть його, і ви пройдете всі дії, щоб встановити Call Recorder. Введіть свій пароль, якщо буде запропоновано.

Крок 3: Запустіть Skype, як зазвичай. Все буде виглядати однаково, за винятком того, що тепер з’явиться нове вікно, яке відкриється поряд з основним вікном Skype. Просто натисніть червону кнопку в новому вікні, щоб розпочати запис вашої розмови.

Skype-Call-Recorder-Mac

Ви побачите рівні звуку як для мікрофона, так і для інших людей у ​​розмові, що дасть вам зрозуміти, чи справді запис працює. Якщо ви хочете точно налаштувати, як все працює, тобто роздільну здатність, формат та тип запису, панель налаштувань у налаштуваннях Skype дозволить вам це зробити.

Крок 4: Якщо ви ще не знали про це, ви автоматично встановили інструмент із назвою Інструменти фільму ECammпоряд Запис дзвінків. Запустіть програму - ви також можете відкрити її за допомогою лупи у вікні ECamm - і ви можете редагувати свої записи.

ecamm-skype-edit

Крок 5: Звідти ви можете налаштувати гучність для будь-якої сторони розмови та вирішити, показувати одне або обидва відео - ви також можете експортувати у вибраний вами формат файлу. Існує навіть кнопка спільного доступу для завантаження безпосередньо на YouTube або Vimeo або експорту в iMovie. Як ви можете бачити на зображенні вище, протестова версія містить помітний водяний знак.

Це воно! Робіть із отриманим файлом те, що хочете. Однак майте на увазі, що якщо хтось із вас використовує повільніший комп’ютер, відео може записуватись із надзвичайно мізерною частотою кадрів або роздільною здатністю (навіть якщо ви налаштували налаштування).

Останні повідомлення