Як виправити проблеми зі звуком у MacOS

Якщо з моменту оновлення до останньої версії MacOS вас особливо хвилювали проблеми зі звуком, це місце. Давайте розглянемо найпоширеніші проблеми зі звуком MacOS Catalina та покажемо вам, як трохи попрацювати з налаштуваннями, як правило, може все виправити.

Пов’язані

  • 5 причин, за якими ваш MacBook продовжує перезавантажуватись, і як це виправити
  • Поширені проблеми MacOS та способи їх усунення
  • Поширені проблеми MacBook та способи їх усунення
  • Як завантажити MacOS Catalina

Аудіо / звукові функції взагалі не працюють

Це для тих з вас, хто із задоволенням здійснив оновлення, але потім виявив, що звук повністю вирізано. У цьому випадку з динаміків, якими ви користувались до оновлення, ви взагалі не чуєте звуку. Не має значення, яке відео чи додаток ви підтягнете; ви нічого не отримуєте. На даний момент ви намагалися налаштувати регулятори гучності, відключили та підключили колонки та намагалися відтворювати мультимедіа на іншому пристрої, але, здається, нічого не працює.

Коли MacOS вперше завантажується, іноді робить дивні речі, призначаючи виходи динаміків, що може призвести до радіомовчання. На щастя, цю проблему легко вирішити. Направляйтеся до свого Системні налаштування в Меню Apple, і шукайте Звук значок. Усередині налаштувань звуку ви побачите вкладку з назвою Вихідні дані. На цій вкладці ви повинні побачити варіанти вибору звукового пристрою. Спробуйте встановити звук на Внутрішні колонки. Поки ви це робите, подивіться на панель гучності нижче і переконайтеся, що ваш вихідний обсяг збільшений і Без звуку не позначено.

Параметри звуку Apple

Це має відновити звук на рідних динаміках Mac. "А як щодо моїх навушників, зовнішніх динаміків або Apple TV?" ви можете запитати. В Вихідні дані список, ви повинні побачити параметри для всіх цих пристроїв, якщо вони підключені. Виберіть той, який ви хочете використовувати. Як ви вже здогадалися, MacOS - особливо коли він завантажується на комп’ютер, підключений до акустичних систем HDMI - може заплутатися щодо того, який динамік вибрати автоматично. Виберіть параметри динаміків вручну, щоб обійти цю проблему. Вам потрібно зробити це лише один раз.

Звук урізається і вимикається

Це може бути однією з найбільш неприємних проблем. Якщо MacOS випадковим чином вирізає аудіо, а потім відновлює його без рими чи причини, може статися щось не так з тим, як ваш комп’ютер використовує пам’ять. По-перше, переконайтеся, що проблему не можна звести до певного додатка чи послуги. Спробуйте перезапустити цю програму, щоб перевірити її.

Якщо проблема розподілена між усіма аудіоджерелами, настав час скинути параметр оперативної пам'яті (PRAM), який MacOS використовує для отримання основних налаштувань вашого Mac та підключених пристроїв. Почніть із перезапуску Mac. Коли ваш комп'ютер готовий підняти чорний екран завантаження, натисніть Варіант + Command + P + Р. клавіші одночасно. Тримайте ці чотири клавіші натиснутими, доки не почуєте другий звук запуску (на старих Mac) або поки логотип Apple не з’явиться та не зникне вдруге (на нових Mac). Це дозволяє вам знати, що ваш PRAM було повністю скинуто.

Майте на увазі, що скидання PRAM може також змінити деякі інші налаштування на додаток до перезавантаження звуку. Можливо, вам доведеться витратити деякий час у системних налаштуваннях на переналаштування, щоб скинути будь-які налаштовані параметри, які ви мали раніше.

Звук Safari більше не працює

Знімок екрану браузера Safari від Apple Веб-сайт Safari / Apple Inc.

Якщо ваші тести показали, що проблеми зі звуком в основному знаходяться в Safari, це може бути іншою проблемою налаштувань. У цьому випадку звук, ймовірно, буде працювати в інших браузерах, таких як Chrome, але не в Safari.

Ця проблема, як правило, спричинена дивною зміною конфігурації, яку MacOS застосовує до звуку, якщо на вашому Mac завантажено певне програмне забезпечення. Якщо ви завітаєте Системні налаштування >Звук, Ви можете перевірити свій Вихідні дані варіант, який, ймовірно, перелічить кілька варіантів пристрою для аудіовиходу. Якщо один із цих варіантів є SoundFlower або щось подібне незвичне, то це ознака того, що MacOS може використовувати неправильний вихід звуку. Переключіть вихід на Внутрішні колонки або інший обраний вами динамік, а потім спробуйте Safari ще раз. Проблему слід було вирішити.

Залежно від налаштувань, ця проблема зі звуком може виникати при кожному перезавантаженні комп’ютера. Ви можете зупинити проблему, видаливши розширення SoundFlower на своєму Mac.

Статична проблема

Ви чуєте випадкові тріск, сплеск чи інші дратівливі статичні звуки, що лунають з ваших динаміків з моменту завантаження MacOS? Якщо ви використовуєте зовнішні динаміки, перевірте їх підключення та спробуйте їх на іншому пристрої, наприклад смартфоні, щоб переконатися, що це не проводка. Якщо проблема, схоже, у MacOS, пора знову відвідати налаштування.

Зверніться до Системні налаштування і виберіть Звук. Під першою вкладкою для Звук (Звукові ефекти), ви повинні побачити кілька варіантів налаштувань. Переконайтеся, що Відтворити зворотній зв’язок при зміні гучності не вибрано, і знову ввімкніть і вимкніть його, щоб побачити, чи допомагає це видалити статику. Крім того, перевірте, чи вивід увімкнено Внутрішні колонки або спікер на ваш вибір.

Якщо ви використовуєте пристрій Bluetooth, деякі користувачі помітили, що MacOS погано поєднується з певними пристроями, що може спричинити тріск і шипіння. Тут найкраще зробити скидання як Mac, так і пристрою Bluetooth, щоб перевірити, чи це вирішує проблему. Ви можете також спробувати перейти на новий пристрій Bluetooth, принаймні на мить, щоб перевірити, чи покращується звук.

Нагадування про оновлення MacOS

Якщо ви оновлювали програми MacOS та Apple у попередні роки, ви, мабуть, знаєте, що не все виправлено відразу. Якщо ви все ще стикаєтесь із проблемами зі звуком MacOS, проблемами AirPlay чи іншими звуковими проблемами, застосуйте до свого Mac будь-які оновлення, що очікують, і зачекайте, поки Apple вирішить додаткові виправлення. Вони вже в дорозі.

Останні повідомлення