Як додати шрифти до Photoshop, від Typekit до завантаження шрифтів

У назві Photoshop може бути "фото", але він розроблений для будь-яких творчих можливостей, включаючи роботу з текстом. Його також можна розширити, не обмежуючись шрифтами, які попередньо встановлені або вже є на вашому комп’ютері. Це хороша новина, адже ці фондові шрифти недостатньо для вас, чи не так? Звичайно, ні. Вам потрібен шрифт, який виділяється, оскільки у вас є повідомлення, яке повинно виділятися, і Times New Roman не виріже його. На щастя, додати шрифт до Photoshop легко, але є кілька способів зробити це, які дещо відрізняються залежно від вашої операційної системи.

Використання Typekit для додавання шрифтів до Photoshop

Adobe Typekit - це бібліотека шрифтів для Creative Cloud, яка включає як безкоштовні, так і платні варіанти. Приємна річ у використанні Typekit полягає в тому, що шрифт автоматично синхронізується з усіма вашими програмами Creative Cloud на всіх ваших комп’ютерах, а шрифти також можна синхронізувати з вашою системою для використання програмами, що не належать Adobe.

1. Доступ до Typekit

Спочатку переконайтеся, що ви підключені до Інтернету, щоб використовувати Typekit. Потім у внутрішній панелі меню Photoshop перейдіть до Type> Add Fonts From Typekit. (Іншою альтернативою є натискання кнопки «Додати шрифти з Typekit» у верхній частині спадного меню шрифтів.) Потім Typekit відкриється у веб-браузері.

2. Знайдіть свій шрифт

За допомогою пошуку та навігації Typekit знайдіть потрібний шрифт. Коли ви прямуєте до Typekit безпосередньо з програми Photoshop, ви автоматично потрапляєте на сторінку, яка включає шрифти, які є частиною вашої передплати на Creative Cloud - у верхній частині сторінки ви побачите «Моя бібліотека». Використовуйте інструменти фільтрації праворуч, щоб допомогти знайти шрифт, який вам подобається.

Ви можете перейти за межами Моєї бібліотеки до Повної бібліотеки та Marketplace, але шрифти, розташовані в цих місцях, не всі включені в план Creative Cloud і потребують додаткових покупок. Якщо ви шукаєте безкоштовні шрифти, залишайтеся в опції "Моя бібліотека".

3. Відкрийте шрифт та синхронізуйте.

Знайшовши вподобаний шрифт, відкрийте сторінку шрифту, щоб побачити всі різновиди. Щоб завантажити все сімейство шрифтів, натисніть кнопку «синхронізувати все» вгорі. Якщо вам потрібен лише один шрифт у сімействі, просто натисніть зелену кнопку синхронізації поруч із назвою окремого шрифту.

4. Дочекайтеся завершення синхронізації

Typekit автоматично синхронізується з програмами Creative Cloud. Переконайтеся, що ваш додаток Creative Cloud (не лише Photoshop, але додаток, який перевіряє наявність оновлень) відкритий і що ви ввійшли у свій обліковий запис. Зачекайте, поки завершиться синхронізація - якщо ви ввімкнули сповіщення Creative Cloud, після завершення синхронізації з’явиться спливаюче вікно. Ви також можете перевірити стан шрифту в програмі Creative Cloud, перейшовши до пункту «активи», а потім «шрифти».

5. Використовуйте свій шрифт

Після синхронізації шрифту він буде доступний у спадному меню шрифту Photoshop. Ви також можете полегшити пошук, натиснувши піктограму Typekit або Tk, щоб побачити лише шрифти Typekit. Деякі програми потрібно перезапустити перед тим, як отримати доступ до шрифту, але Photoshop не належить до них.

Встановлення завантаженого шрифту в Photoshop

Photoshop не обмежується лише шрифтами Typekit - ви можете завантажувати та використовувати майже будь-який шрифт з будь-якого місця, наприклад Font Squirrel, який пропонує великий вибір безкоштовних шрифтів. Photoshop підтримує шрифти з іменем файлу, яке закінчується .otf, .ttf, .pfb та .pfm і навіть змінними шрифтами. Однак після завантаження шрифту відбувається процес додавання шрифту до Photoshop, і він не буде автоматично синхронізований на різних комп’ютерах. Точні кроки залежать від Mac та ПК. (Працюючи на старішому комп’ютері? Adobe має інструкції для старих операційних систем.)

На MacOS X

1. Закрийте Photoshop, якщо він уже запущений

Непогано закрити й інші активні програми, принаймні ті, де ви хочете використовувати шрифт.

2. Знайдіть шрифт

За замовчуванням шрифт, ймовірно, потрапляє у папку "Завантаження", якщо ви не змінили місце призначення під час завантаження файлу. Відкрийте папку для завантаження у Finder і знайдіть файл. Якщо файл було завантажено у форматі .zip, двічі клацніть його, щоб розпакувати.

3. Попередній перегляд та встановлення

Двічі клацніть файл шрифту (він повинен закінчуватися .otf або .ttf), щоб відкрити його у книзі шрифтів. Тут ви можете переглянути шрифт, щоб підтвердити, що він потрібний. Просто натисніть кнопку Встановити, і вона стане доступною для будь-якої програми.

За замовчуванням Font Book встановлюватиме шрифти в каталог одного користувача. Якщо у вас на комп’ютері декілька користувачів і ви хочете, щоб шрифт був доступний кожному, ви можете змінити цю поведінку в налаштуваннях Font Book, вибравши “Комп’ютер” як місце встановлення за замовчуванням.

Встановлення шрифту до Photoshop на ПК з ОС Windows

1. Знайдіть шрифт

Відкрийте папку, до якої ви завантажили шрифт, і знайдіть шрифт. Якщо шрифт подається у zip-файл, спочатку розпакуйте файл.

2. Виберіть і натисніть встановити

Виділіть усі шрифти, які ви хочете встановити - ви можете робити кілька за раз. Натискання клавіші Shift вибирає впорядковану групу, натискання клавіші Control вибирає шрифти, які не знаходяться поруч. Вибравши шрифти, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Встановити.

Тепер ви можете відкрити Photoshop (або будь-яку іншу програму), щоб переконатися, що шрифт встановлений правильно.

І це все!

Ну подивись ти, титано шрифтів. Ви готові підняти свою електронну листівку, зробити запрошення на весілля чи мотиваційний плакат на новий рівень. Але справедливе попередження: потрапляння у світ післяпродажних шрифтів може швидко перетворитися на тривале падіння в темну кролячу нору. Широкий спектр доступних варіантів може втілити мрію дизайнера в життя, але величезна кількість варіантів означає, що знайти ідеальний шрифт просто неможливо. Тож пам’ятайте дихати - і удачі вам там.

Останні повідомлення