Як скинути Galaxy S9

Незважаючи на те, що Samsung був флагманським смартфоном у минулому, Galaxy S9 все ще схильний до випадкових помилок. Якщо ви виявите, що ваш телефон працює повільніше, ніж коли ви вперше його розпаковували, або якщо ви збираєтеся продати свій пристрій, вам слід спробувати повернути його до заводських значень за замовчуванням.

М'яке або жорстке скидання може вирішити проблеми з шкідливим програмним забезпеченням або виправити пошкоджені дані на вашому пристрої. Щоб ваш S9 знову працював як новий, виконайте наведені нижче дії.

Як м’яко скинути Galaxy S9

М'яке скидання призначене для короткого відключення живлення телефону, ніби батарею виймають, а потім знову вводять (що корисно, оскільки ви дійсно не можете вийняти акумулятор з Galaxy S9). Плавне скидання - це зручний спосіб метафорично вдарити ваш S9, коли він зависає, не працює або перестає реагувати іншими способами. Найкраще, що цей підхід не видалить жодних ваших даних, тому при перезавантаженні телефону ви все одно повинні мати доступ до всієї вашої інформації.

Крок 1: Шукайте Зменшення гучності і Потужність кнопки. Якщо ви новачок у S9, кнопка живлення знаходиться у верхній середній правій частині телефону. Клавіші гучності розташовані у верхньому лівому куті, праворуч над кнопкою Bixby (кнопка, що викликає голосового помічника Samsung).

Крок 2: Натисніть і утримуйте Зменшення гучності і Потужність кнопки одночасно. Розташуйте руки так, щоб ви могли щільно натискати на обидві приблизно протягом 10 секунд. Коли ваш телефон порожнім і почнеться перезавантаження, ви можете звільнити їх.

Крок 3: Зачекайте, поки S9 повністю перезавантажиться. Якщо потрібно, увійдіть знову, і переконайтесь, що телефон функціонує - якщо ви були в середині електронного листа чи розмови, можливо, вам доведеться перезапустити його. Спробуйте повернутися до того, що ви робили, коли телефон замерз. Якщо S9 знову зависне, можливо, вам доведеться видалити цю програму або вжити додаткових заходів щодо усунення несправностей, щоб з’ясувати, що пішло не так.

Як апаратно скинути (заводські налаштування) Galaxy S9

Апаратне скидання завантажить ваш S9 назад до заводських налаштувань - стану, в якому телефон перебував, коли ви його вперше отримали. Жорсткі скидання рідко потрібні, але вони можуть мати кілька цілей. Деякі важкі скидання є крайнім засобом для телефону, який має серйозні проблеми з шкідливим програмним забезпеченням або пошкодженням даних. Процес також використовується для підготовки телефону до перепродажу, або якщо ви хочете його подарувати. Ми покажемо вам, як це зробити, навіть якщо ви взагалі не можете змусити телефон відповісти.

Не отримуйте м'якого скидання та жорсткого скидання! Апаратне скидання видалить усі дані з вашого телефону. Сюди входять завантаження, контакти, зображення та все інше - дані SIM та SD-карти є рідкісним винятком. Це дуже постійний процес.

Захист від заводських скидок

Якщо ви виконуєте апаратне скидання, щоб продати S9 або подарувати його, вам також потрібно переконатися, що ваш обліковий запис Google більше не пов’язаний з телефоном. Захист від заводських скидок призначений для запобігання злодіям можливості користуватися вашим телефоном, і він вимагає введення даних вашого облікового запису Google навіть після скидання до заводських налаштувань. Щоб видалити його, перш ніж розпочати процес жорсткого скидання:

Йти до Налаштування> Хмара та облікові записи > Рахунки> Googleа потім натисніть на Меню і виберіть Видалити обліковий запис.

Це від’єднає ваш обліковий запис Google від телефону і дозволить комусь іншому успішно користуватися ним.

Як відновити заводські налаштування Galaxy S9

Якщо ваш Galaxy S9 швидко реагує, його легко скинути до заводських налаштувань, виконавши такі дії:

Крок 1: Йти до Налаштування і прокрутіть вниз до Загальне керівництво.

Крок 2: Виберіть Резервне копіювання і відновлення і потім Скинути.

Крок 3: Натисніть Скидання заводських налаштувань, потім прокрутіть вниз і торкніться Скинути, тоді Видалити все.

Крок 4: Ви Galaxy S9 автоматично видалить всі дані, скине і перезавантажить.

Як відновити заводські налаштування Galaxy S9, який не відповідає

Якщо ваш Galaxy S9 заморожений, і ви не можете завантажити його, щоб відповісти, ви все одно можете спробувати відновити заводські налаштування, виконавши такі дії:

Скинути AndroidАпаратне скидання Android 2

Крок 1: Знайди Збільшити гучність клавішу та Біксбі кнопку на вашому S9. Кнопки гучності знаходяться на лівій стороні вашого телефону, а кнопка Bixby знаходиться трохи нижче них.

Крок 2: Натисніть і утримуйте Збільшити гучність і Біксбі кнопки одночасно. Утримуючи їх натиснутими, натисніть і утримуйте кнопку Потужність на правій стороні телефону. Поки всі три кнопки утримуються разом, екран вашого телефону повинен порожнім, а потім з’явиться логотип Android. Це знак, щоб відпустити три кнопки.

Крок 3: Телефон тепер відображатиме екран оновлення. Зачекайте терпляче - іноді це займає до хвилини - поки екран не переключиться наМеню відновлення системи Android. Ви можете керувати цим меню за допомогою Збільшити гучність і Зменшення гучності і зробіть вибір за допомогою Потужність кнопку.

Крок 4: У меню прокрутіть вниз, поки не знайдете опцію до видалити дані / скидання налаштувань (це один із синіх варіантів на екрані). Виділіть цей параметр, а потім натисніть Потужність , щоб вибрати його. Ви отримаєте велике червоне попередження про те, як цей крок не можна скасувати. Якщо ви впевнені, виділіть Так і виберіть його, ще раз за допомогою Гучність і Потужність кнопки. Тепер ваш телефон перезавантажиться до заводських налаштувань.

Останні повідомлення