Як отримати пакет Disney + з Hulu (без реклами) або Hulu + Live TV

Комплект Disney + з Hulu та ESPN + є привабливою пропозицією, але не без недоліків - головним включеним членством Hulu є версія стандартного випуску, яка насичена рекламою. На щастя, є обхідний шлях, який призведе до заміни його на Hulu (No Ads). Навпаки, Hulu + Live TV? За допомогою цього трюку ви можете додати його до ансамблю.

Щось, про що варто пам’ятати перед тим, як рухатися вперед, це те, що ви не отримаєте Hulu (Без реклами) або Hulu + Live TV безкоштовно. Насправді це поверне вас трохи більше, ніж 13 доларів вимагає Дісней за пакет Disney + - хоча він все одно працює дешевше, ніж це коштувало б, якщо б ви підписалися на тріо (Disney +, ESPN + та Hulu (No Ads) ) або Hulu + Live TV) окремо.

Як додати Hulu (Без реклами) до Disney + Bundle

Почніть з підписки на Hulu (No Ads).

Крок 1: Придбайте передплату на послугу Hulu без реклами (12 доларів на місяць), використовуючи електронну адресу, за якою ви також підпишетесь на Disney +.

Тепер додайте Disney + Bundle до суміші.

Крок 2: Готово? Тепер зареєструйтеся в наборі Disney + з Hulu та ESPN + (знову ж таки, використовуючи ту саму електронну адресу, яку ви використовували для підписки на Hulu).

Тепер Disney відніме 6 доларів США (вартість членства в Hulu, яке воно включає) з членства Disney + Bundle на 13 доларів на місяць, знизивши ціну до 7 доларів. Тепер врахуйте 12 доларів, які ви платите за Hulu (без реклами), і у вас щомісяця витрачається 19 доларів. Отже, де економія, якщо це коштує вам більше щомісяця? Вони знаходяться в ESPN + (5 доларів на місяць), який працює безкоштовно.

Розгублений? Ось скільки кожна послуга коштує окремо:

Обслуговування

Ціна

Дісней +$ 7 / місяць
ESPN +

$ 5 / місяць

Хулу

$ 6 / місяць

Hulu (Без реклами)

$ 12 / місяць

Hulu + Live TV

$ 45 / місяць

Як додати Hulu + Live TV до Disney + Bundle

Спочатку підпишіться на Hulu + Live TV.

Крок 1: Підпишіться на Hulu + Live TV ($ 45 / місяць), використовуючи електронну адресу, яку ви також будете використовувати для реєстрації в Disney +.

Далі перейдіть до придбання пакета Disney +.

Крок 2: Готово? Підпишіться на пакет Disney + з Hulu та ESPN + (знову використовуючи ту саму електронну адресу, яку ви використовували для підписки на Hulu + Live TV).

Нарешті, Дісней відніме 6 доларів від вартості пакета Disney + Bundle на 13 доларів на місяць, щоб покрити вартість включеного членства в Hulu, яким ви користуєтесь. Це призводить до щомісячної суми для Disney +, ESPN + та Hulu + Live TV до 52 доларів. Звичайно, це здається багато, але насправді це на 5 доларів менше, ніж коштувало б вам підписатися на всі три послуги окремо.

Втратили? Ще один погляд на прайс-лист повинен допомогти:

Обслуговування

Ціна

Дісней +$ 7 / місяць
ESPN +

$ 5 / місяць

Хулу

$ 6 / місяць

Hulu (Без реклами)

$ 12 / місяць

Hulu + Live TV

$ 45 / місяць

Це все! Тепер залишилося лише почати працювати з безліччю вмісту на вимогу, доступного для всіх трьох служб. Звичайно, той, з якого ви хочете почати, - це Дісней + (зрештою, це найновіша та найцікавіша пропозиція у списку). Не знаєте з чого почати? Ми зібрали всі найкращі шоу на Disney + та найкращі фільми на Disney +.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення