Як заощадити гроші, придбавши оновлений iPhone

IPhone від Apple, безсумнівно, є одними з найкращих смартфонів, доступних на сьогоднішній день на ринку. Хоча вони мають той самий крихкий екран, що і більшість смартфонів, вони в іншому випадку досить довговічні і легко піддаються ремонту. Оскільки iPhone популярний і має довголіття на своєму боці, але також має високу ціну, особливо коли є новим, не дивно, що існує надзвичайно здоровий ринок відремонтованих iPhone.

Щоразу, коли Apple випускає нову лінійку iPhone, мільйони їх споживачів завершують життєвий цикл своїх смартфонів шляхом оновлення до новітньої моделі та позбавлення від своїх старих iPhone. У нас є інструкції щодо того, як продати свій смартфон і як продати свій iPhone, але що, якщо ви хочете придбати?

Ви завжди можете ризикувати, купуючи безпосередньо у іншої особи, але менш ризиковано купувати відремонтований пристрій з гарантією. Таким чином, якщо з цим щось піде не так, у вас є шанс отримати заміну або повернути гроші. Ми вже розглядали оновлену електроніку, але сьогодні ми розглянемо, як придбати оновлений iPhone.

Що таке оновлений iPhone?

Продукт ЧЕРВОНИЙ iPhone 7 і 7 плюс

Оскільки термін відремонтований охоплює безліч різних сценаріїв, важливо не поспішати і розуміти, що ви купуєте. Відремонтований iPhone - це iPhone, який виробник або торговець протестував та відремонтував там, де це необхідно. Поставляється з гарантією, але може не мати оригінальної упаковки та аксесуарів, а також може мати ознаки косметичних пошкоджень.

Деякі відремонтовані айфони будуть власниками пристроїв, повернутими через помилку або просто тому, що вони вирішили, що не хочуть їх. Інші будуть використані, а потім продані власником, можливо, для збору коштів на нову модель.

Щоб допомогти покупцям зрозуміти різницю, часто використовується система оцінювання. Точні значення можуть відрізнятися від виробника до виробника або від продавця до продавця, тому уважно читайте списки. Ось деякі загальновизнані визначення:

  • Клас А - Близький стан монетного двору, тому iPhone повинен виглядати як новий.
  • Клас B - Невеликі косметичні пошкодження, такі як легкі подряпини або дрібні сколи.
  • С клас - Виглядає використано, з чіткими ознаками зносу.

Найкращі місця для покупки

Тревор Могг / DT

Ви можете знайти пропозиції щодо відремонтованих айфонів у різноманітних роздрібних торгових мережах та операторах. Існує також багато Інтернет-сервісів, які купують вживані айфони та відновлюють їх для перепродажу. Ви також можете придбати відремонтовані айфони безпосередньо у Apple зараз у деяких країнах, включаючи США.

Ось декілька найкращих варіантів із нашими думками щодо плюсів і мінусів.

Покупка відремонтованого iPhone від Apple

Де краще купити відремонтований iPhone, ніж сама Apple? Кожна слухавка повністю перевірена і працює. Вони поставляються з новою батареєю та новою зовнішньою оболонкою у свіжій білій коробці. Ви отримуєте 12-місячну гарантію, а підтримка Apple, як правило, відмінна, якщо у вас виникнуть проблеми. Ви також можете зайти в Apple Store.

Недоліком покупки в Apple є знижки, як правило, досить дрібні. Можливо, ви економите лише 50 доларів порівняно з новим пристроєм.

Купівля оновленого iPhone у великого магазину

Такі великі магазини, як Walmart та Best Buy, пропонують широкий асортимент відремонтованих айфонів, і вони, як правило, пропонують більші знижки, ніж виробник. Телефони iPhone, які вони продають, повністю протестовані і, як правило, мають кабель та зарядний пристрій, але батареї та зовнішньої оболонки, як пропонує Apple, немає, тому очікуйте подряпин та інших ознак використання пристрою.

Гарантія на 12 місяців є стандартною, але її може надати третя сторона. Іноді ви можете отримати додаткові знижки за отримання iPhone у місцевому відділенні. Це також може виявитися корисним, якщо вам потрібно повернути його з будь-якої причини, але перевірте умови гарантії, щоб переконатись, що ви можете забрати його назад до магазину, де ви його придбали, якщо щось піде не так. Наприклад, Best Buy використовує CCR Warranty, і вам доведеться зв’язуватися з ними щодо будь-яких питань.

Купівля відремонтованого телефону в Інтернет-сервісі

В Інтернеті існують різні сервіси, такі як Gazelle, Decluttr та Back Market, які купують iPhone у людей, реконструюють їх, а потім перепродають. Тут ви часто знайдете більші знижки, ніж запропонує виробник або роздрібний торговець, але всі iPhone поставляються, і ці служби не мають фізичного розташування, яке ви можете відвідати.

Всі вони повністю протестують iPhone і пропонують деякі деталі щодо стану пристрою, який ви купуєте, але особливості їхніх умов різняться. Наприклад, Decluttr пропонує 12-місячну гарантію, а Back Market пропонує 6 місяців. З «Газеллю» ви отримуєте 30 днів, щоб передумати, і повернення поштових витрат покривається.

Купуйте відремонтований телефон у свого оператора

Перевізники, як правило, віддають перевагу терміну "сертифікований попередній продаж" для своїх відремонтованих товарів, але вони складають одне і те ж. Вони повністю перевіряють використані iPhone і ремонтують їх там, де це необхідно. Ви отримаєте зарядний пристрій з кожним, але можуть бути ознаки зносу.

Знижки зазвичай не такі хороші, якщо ви не вибрали старіший пристрій. Для існуючих клієнтів можуть існувати певні заохочення та знижки, і ви потенційно можете забрати та повернути пристрої в магазині. Гарантії, як правило, обмежені 90 днями.

Придбайте відремонтований телефон у сторонній ремонтній майстерні

По всій країні тисячі незалежних та франчайзингових майстерень з ремонту телефонів. Майже всі вони розраховують на продаж вживаних телефонів як на частину свого основного бізнесу. Якщо ви хочете підтримати малий бізнес, зателефонуйте до місцевого магазину з ремонту телефонів (перевірте відгуки Google або Yelp) і поцікавтеся про придбання оновленого iPhone. Найкращі магазини запропонують надійну гарантію та термін повернення на ваш новий пристрій.

Найкращий час для покупки

Більшість людей продають свої старі iPhone, коли Apple випускає нові iPhone, і це у вересні кожного року. Ви, ймовірно, знайдете найкращі пропозиції в період із серпня по жовтень. Безліч різних факторів впливає на ціни, які коливаються щодня, тому варто робити покупки та робити домашнє завдання, щоб знайти найкращу пропозицію.

Завжди перевіряйте гарантію

Враховуючи такі речі, як ціни та стан, важливо купувати відремонтований iPhone, але вам також потрібно дізнатися про гарантію. Ви можете повернути відремонтований телефон або отримати відшкодування, якщо у вас виникнуть проблеми з покупкою. Шукайте мінімальну 12-місячну гарантію, переконайтесь, що ви розумієте, що покривається, і враховуйте, хто несе відповідальність - роздрібний торговець, торговець або виробник - адже саме з цим вам доведеться мати справу, якщо щось піде не так.

Майте на увазі, що навіть коли ви можете повернути iPhone для заміни або відшкодування, швидше за все, ви несете відповідальність за оплату поштових витрат. Також корисно переглянути відгуки та рейтинги продавця, у якого ви хочете придбати відремонтований телефон. Дізнайтеся, як склався досвід інших людей і на який вид обслуговування клієнтів ви можете розраховувати, якщо вам це потрібно.

Ви повинні краще уявляти, на що слід звертати увагу, коли купуєте відремонтований iPhone. Щасливого вигідного полювання!

Останні повідомлення