Поширені проблеми Microsoft Edge та способи їх усунення

Microsoft повернулася до своїх коренів за допомогою Windows 10 і разом з ним додала наступника до свого вже неіснуючого браузера Internet Explorer: Microsoft Edge. Він призначений повністю замінити старіший браузер Microsoft (yay!), Але в процесі користувач стикається з абсолютно новим інтерфейсом (не yay!).

Незважаючи на те, що це існує вже кілька років, Microsoft Edge все ще є новою дитиною, що означає, що є помилки, які потрібно стиснути, незнайоме управління для вивчення та проблеми для усунення неполадок. Якщо ви відчуваєте розчарування від останнього браузера Microsoft або зіштовхуєтесь із серйозними проблемами, не бійтеся. У нашому посібнику перелічено найпоширеніші проблеми - і рішення, які можуть швидко допомогти вам повернутись на потрібний шлях.

Проблема: Edge працює повільно і має проблеми з завантаженням

Потенційні рішення

 • Для початку закрийте всі вкладки та перезапустіть браузер. Елемент на одній із сторінок може споживати надмірну кількість системної пам’яті, що уповільнює перегляд. Ми бачили, як Microsoft Edge виходить далеко за межі 3 ГБ, що може обкладати податком системи, на яких встановлено лише 8 ГБ системної пам'яті.
 • Ви також можете спробувати натиснути “. . .”Для отримання додаткових опцій та вибору нового В приватному житті вікно перегляду. Якщо це вирішить вашу проблему, можуть виникнути трекери або інші проблеми зі звичайною сторінкою.
 • Спробуйте очистити дані Edge, натиснувши “. . .”І вибираючи Налаштування. Після цього виберіть “вибрати, що очистити”Під Очистити дані браузера щоб видалити кешовані файли (та історію, якщо потрібно). Перезапустіть Edge і перевірте, чи чистий аркуш вирішує ваші проблеми.
 • Коли ви востаннє дефрагували свій ПК? Браузери читають і записують на ваш локальний жорсткий диск або твердотільний диск, а неоптимізоване сховище може сповільнити вас. Йти в Провідник файлів, клацніть правою кнопкою миші на вашому основному диску, виберіть Властивості, натисніть на Інструменти та виберіть Оптимізуйте кнопку. У наступному вікні переконайтеся, що ваш диск “C” близький до “0%”.
 • Ви можете знайти ці помилки в Windows 10 Перевірка системних файлів. Клацніть правою кнопкою миші кнопку Пуск або натисніть Клавіша Windows + X на клавіатурі для доступу доWindows PowerShell (адміністратор) у класичному меню. У полі Підказка введіть “SFC / scannow”(Без лапок) і натисніть Enter. Це сканує на наявність помилок системних файлів, які можуть спричинити за собою проблеми, та спробує їх виправити. Якщо виявляється помилка, яку неможливо виправити, знайдіть, як діяти далі.

Проблема: Інтернет Edge часто вимикається або не може підключитися

Потенційні рішення

 • Переконайтеся, що пристрій підключено до локальної мережі. Піктограма, розташована поруч із системним годинником, вказує на ваш поточний стан і відображає червоний знак «Х», якщо ви від’єднані. Якщо це так, переконайтеся, що ваш маршрутизатор працює належним чином (якщо такий встановлений). Також подивіться на модем: чи повністю світяться ваші індикатори надсилання та отримання? Якщо ні, у вашого зв’язку виникають проблеми.
 • Місце розташування є ключовим. Якщо ви отримуєте доступ до Інтернету з іншого боку будинку або офісу, з’єднання може бути надзвичайно повільним. Тільки уявіть собі налаштування на FM-радіостанцію: музика стає нечіткою, чим далі ви віддаляєтесь від вежі станції. Для кращого «прийому» спробуйте підійти ближче до центральної точки вашої локальної мережі.
 • Якщо ви оновили до Windows 10 непідтримуване програмне забезпечення VPN, ви не зможете отримати доступ до Edge - можливо, вам доведеться оновити програмне забезпечення або замінити VPN. Ось кілька варіантів.
 • З вашим зв’язком може багато чого піти не так. Перегляньте сторінку з усунення несправностей, присвячену розділу "Чому я не можу вийти в Інтернет", і дізнайтеся, що має сказати Microsoft.

Проблема. Усі веб-сторінки "мають проблеми" і не завантажуються

Потенційні рішення

 • Якщо на кожному веб-сайті, який ви відвідуєте, відображається повідомлення про помилку, але ви все ще маєте діюче підключення до Інтернету, то з Edge щось не так. Спробуйте очистити труби, натиснувши “. . .”І вибираючи Налаштування. Потім клацніть вибрати, що очистити під Очистити дані браузера. Виберіть параметри для очищення кешованих файлів (і історії, якщо потрібно). Перезапустіть Edge і перевірте, чи працює він успішно.
 • Переконайтеся, що підтримку проксі не ввімкнено. Натисніть на ". . .”Для доступу до Налаштування і натисніть на Переглянути розширені налаштування кнопка, розташована під Розширені налаштування. Далі натисніть на Відкрийте налаштування проксі кнопка під Налаштування проксі і переконайтесь, що всі перемикачі проксі знаходяться в Вимкнено положення. Ця інформація знаходиться в Налаштування додаток для Windows 10.

Проблема: Час від часу веб-сайт "має проблему" або "потребує Internet Explorer"

Потенційні рішення

 • Якщо багато відкритих веб-сторінок працюють успішно, але деякі придумати повідомлення про помилки або сказати “потрібен Internet Explorer”, тоді Edge ці сторінки, мабуть, не зможе успішно прочитати. У старих ActiveX, Silverlight, Java та подібних технологіях ця проблема часто виникає, що змушує відкривати сторінку зі старішим браузером Microsoft. Повідомлення про помилку повинно мати можливість відкрити Internet Explorer або продовжити роботу з Edge та зіткнутися з потенційними проблемами завантаження. Ви можете знайти Відкрити за допомогою Internet Explorer у будь-який час у спадному меню Edge.
 • Якщо ви підозрюєте, що це може бути проблемою з самим веб-сайтом, ви можете скористатися веб-сайтом під назвою "Чи все так для всіх", щоб перевірити поточний статус сайту.

Проблема: я не можу знайти улюблене чи завантаження

Потенційні рішення

 • За допомогою Edge Microsoft перейшов на браузер, який використовує концентратор для зберігання більшої частини вашої веб-інформації. Перейдіть на панель завдань і натисніть на Концентратор кнопка спортивна частина зірки і три лінії. Клацніть на нього і виберіть зіркоподібнуВибране кнопку на розгорнутій панелі, щоб побачити ваші поточні обрані. Ви також можете завантажити свої старі обрані з іншого браузера, натиснувши на Налаштування на панелі "Вибране" та клацнувши на Імпортувати з іншого браузера кнопка, перелічена в Імпортуйте вибране та іншу інформацію.
 • Поки ви знаходитесь на панелі концентратора, ви можете бачити свою Завантаження історії, натиснувши кнопку зі стрілкою вниз. На цій панелі ви можете очистити історію завантажень та відкрити папку, де всі завантаження зберігаються на вашому ПК. Час від часу перевіряйте цю папку, щоб видалити старі завантаження та звільнити дорогоцінний простір для зберігання.

Проблема: мої паролі не працюють у Edge

Потенційні рішення

 • Якщо ви намагаєтеся увійти на сайти, які вимагають паролів, і Edge випльовує вас назад, проблема може бути у ваших файлах cookie або кеші. Перейдіть до “. . .”, Виберіть Налаштування унизу списку, а потім клацніть вибрати, що очистити під Очистити дані браузера. Очистіть кеш-пам’ять веб-переглядача та файли cookie (також історія, якщо потрібно) та перезавантажте Edge.
 • Проблеми може спричинити нещодавно завантажена програма чи програма. Запустіть засіб виправлення неполадок програми Windows або спробуйте видалити останні завантажені програми.
 • Якщо ви користувач LastPass, натисніть ". . .”, Потім натисніть Розширення для перегляду колекції розширень Edge у Магазині Windows, якщо припустимо, що ви встановили Anniversary Update Windows 10. Ви знайдете там розширення LastPass, яке перенесе ваші паролі до Edge. Інші менеджери паролів наразі не пропонуються.

Проблема: Cortana не працює в Edge

Потенційні рішення

 • Переконайтеся, що Cortana увімкнено на вашому пристрої з Windows 10. Спочатку натисніть значок «очного яблука» Кортани, припаркований поруч із полем пошуку на панелі завдань Windows 10. Панель інструментів Cortana розташована збоку меню, в якому є кнопки із кнопками Зошит і Налаштування. Натиснувши на значок шестерні, розділ Cortana в Windows 10 Налаштування на екрані з'явиться програма. Переконайтеся, що Нехай Кортана відповість на "Гей Кортана" перемикач знаходиться в Увімкнено положення. Ви також можете натиснути на Перевірте мікрофон посилання, щоб побачити, чи Кортана може навіть почути ваш голос.

Проблема: Край застряг у нескінченній петлі

Потенційні рішення

 • Якщо у вас з’являється нескінченний цикл спливаючих вікон, неполадок із веб-сайтами чи іншої дивацтва, яка заважає користуватися браузером Edge, можливо, прокралася помилка. Ви можете знайти ці помилки за допомогою засобу перевірки системних файлів Windows 10. Клацніть правою кнопкою миші кнопку Пуск або натисніть кнопку Клавіша Windows + X на клавіатурі для доступу доWindows PowerShell (адміністратор) у класичному меню. У полі Підказка введіть “SFC / scannow”(Без лапок) і натисніть Enter. Це сканує на наявність помилок системних файлів, які можуть спричинити за собою проблеми, та намагається їх виправити. Якщо виявляється помилка, яку неможливо виправити, знайдіть, як діяти далі.
 • Якщо ви нещодавно встановили будь-які програми чи програми, вони можуть заважати Edge. Спробуйте видалити їх і перевірте, чи Edge знову почне поводитися.
 • Шукати Відновлення системи у вікні пошуку на робочому столі. Можливо, ви зможете відновити Windows 10 до попередньої версії та усунути проблему, яка впливає на Edge, якщо у вас немає цінних робіт, які ви втратили б.
 • Якщо вам не вдається уникнути нескінченного циклу спливаючих вікон або з’являються вікна браузера, які відмовляються закриватись, вам доведеться примусово закрити Microsoft Edge. Для цього введіть Ctrl + Alt + Del щоб відкрити екран із можливістю запуску Windows 10 Диспетчер завдань - аАльтернативно, ви можете просто ввести "диспетчер завдань" у поле пошуку на панелі завдань, щоб отримати доступ до тієї самої програми. У будь-якому випадку, натисніть на Процеси , виділіть Microsoft Edge у списку та натисніть Кінцеве завдання в правому нижньому куті. До побачення, досада.

Проблема: спливаючі вікна вашої миші та їх інші функції не працюють у Edge

Потенційні рішення

 • Якщо при наведенні курсору на щось за допомогою миші ви не бачите звичайної автоматичної інформації, можливо, потрібно буде видалити Edge. Перейдіть до “. . .”І виберіть Налаштування. Потім клацніть вибрати, що очистити під Очистити дані браузера. Очистіть кеш веб-перегляду (і історію, якщо потрібно), перезавантажте Edge і перевірте, чи проблему вирішено.

Проблема: Текст у Edge замалий

Потенційні рішення

 • Ви можете змінити розмір тексту відкритої веб-сторінки за допомогоюCtrl +абоCtrl-ярлики, або відкривши. . .Меню та збільшення або зменшення Збільшити налаштування.
 • Якщо ви хочете змінити розмір шрифту в Подання для читання, клацніть один раз в будь-якому місці перетвореної сторінки, щоб активувати панель інструментів "Перегляд читання". Після цього натисніть "AAВаріанти , щоб змінити розмір шрифту та переключитися між трьома темами: Світло, Сепія, і Темний.

Проблема. Я не можу заблокувати рекламу за допомогою Edge

Потенційні рішення

 • Натисніть “. . .”, Потім натисніть Розширення для перегляду колекції розширень Edge у магазині Windows, якщо ви встановили ювілейне оновлення Windows 10. Ви знайдете Adblock Plus та Adblock серед них.

Проблема: Я не можу зберігати веб-сторінки за допомогою Edge

Потенційні рішення

 • Спробуйте клацнути правою кнопкою миші на самій веб-сторінці та перевірте, чи є можливість зберегти веб-сторінку безпосередньо. Ви також можете додати веб-сторінку до вибраного.
 • На панелі інструментів Edge є невеликий значок ручки та паперу. Це Веб-примітка інструмент, який відкриє нову панель інструментів із дискетою Зберегти веб-примітку на правій стороні. Внесіть потрібні зміни та збережіть сторінку на ПК, натиснувши кнопку.
 • Розширення для OneNote та Evernote дозволяють відсікати сторінки та статті на потім. Натисніть “. . .”, Потім натисніть Розширення переглядати колекцію розширень Edge у Магазині Windows, припускаючи, що ви встановили ювілейне оновлення Windows 10. Ви знайдете там OneNote та Evernote.

Проблема: перетягування та інші функції не працюють для SharePoint Online

Потенційні рішення

 • Якщо ви не можете перетягнути для SharePoint Online під час використання Edge, ви не самотні: Microsoft ще не впровадила цю функцію в Edge.
 • Щоб увімкнути інші функції, такі як Редагувати бібліотеку або Новий Швидкий Крок, переконайтеся, що ви встановили SharePoint Designer.

Проблема: Skype for Business Online, Access або Project не працює

Потенційні рішення

 • Оскільки деякі функції SharePoint та OneDrive використовують ActiveX, який не підтримується Edge, можливо, ви не матимете доступу до цих функцій під час використання браузера Edge. Переключіться на інший браузер під час роботи над проектами SharePoint або OneDrive.

Проблема: Flash Player не працює, і я не можу його встановити

Потенційні рішення

 • Якщо у вас виникають проблеми з переглядом відео, можливо, проблема у Flash Player. Edge поставляється з попередньо встановленою програвачем Flash Player, тому вам не потрібно встановлювати клієнт або оновлення вручну, але все одно потрібно переконатися, що Flash увімкнено. Натисніть ". . .”У меню Edge, натисніть на Налаштування на дні, і потім Розширені налаштування. У верхній частині розгорнутої панелі ви побачите Використовуйте програвач Adobe Flash перемикання. Переконайтеся, що його переведено на Увімкнено, а потім оновіть веб-сторінку, щоб перевірити, чи працює зараз відео.

Проблема: Я не можу отримати звук на Edge

Потенційні рішення

 • Можливо, це проблема з програвачем Adobe Flash. Переконайтеся, що Flash Player увімкнено, натиснувши на. . .”У меню Edge, натиснувши на Налаштування внизу списку, і потім Розширені налаштування. У верхній частині розгорнутої панелі ви побачите Використовуйте програвач Adobe Flash перемикання. Переконайтеся, що його переведено на Увімкнено, а потім оновіть веб-сторінку, щоб перевірити, чи працює зараз відео.
 • Якщо ви використовуєте Windows 10 Build 17035 або новішу, вкладка може бути вимкнена. Клацніть правою кнопкою миші на вкладці браузера, щоб побачити, чи є Вкладка відключення звуку опція активна.

Проблема: YouTube та інші відеосайти не працюють у Edge

Потенційні рішення

 • Спробуйте очистити різні дані Edge, натиснувши “. . .”І вибір Налаштування. Потім натисніть Виберіть, що очистити під Очистити дані браузерата видаліть кешовані файли (історія також, якщо потрібно). Перезапустіть Edge і перевірте, чи це вирішить проблему.
 • Встановіть найновіші драйвери для вашої відеокарти або вбудованої графіки та переконайтеся, що Windows 10 оновлена.
 • Якщо це не допомогло, введіть Панель управління у вікно пошуку, розташоване поруч із кнопкою Пуск, і виберіть перелічений результат, щоб відкрити програму для робочого столу. Після появи вікна натисніть на Перегляд стану мережі та завдань перераховані в Розділ Мережа та Інтернет. У нижньому лівому куті вам потрібно буде натиснути Властивості Інтернету посилання, а потім Розширений у спливаючому вікні Властивості Інтернету вікно. Угорі отриманого списку ви побачите Використовуйте програмне відображення замість графічного процесора. Зазвичай це не встановлено, але клацніть на поле, щоб активувати цю функцію, перезавантажити ПК і подивитися, чи це вирішує проблему.
 • Ви завжди можете завантажити та встановити MyTube, менеджер завантаження відео. Це безкоштовна програма з відкритим кодом, яка дозволяє переглядати відео без відповідних веб-технологій, таких як Flash та HTML5.
 • Якщо сторінка YouTube просто неправильно відображається у веб-переглядачі, можливо, ви переглядаєте новий макет сайту, що не завжди добре виглядає з Microsoft Edge. Клацніть на піктограму у верхньому правому куті YouTube і натисніть на Відновити старий YouTube у спадному меню.

Проблема: push-сповіщення не працюють

Потенційні рішення

 • Спочатку перевірте, чи сповіщення навіть увімкнено. Натисніть кнопку «Пуск» у Windows 10 і виберіть піктограму шестірні, щоб завантажити Налаштування додаток. Після завантаження натисніть Сповіщення та дії у списку ліворуч, а потім прокрутіть вниз до Повідомлення щоб переконатися, що їх увімкнено. Після цього прокрутіть вниз ще до пункту Отримуйте сповіщення від цих відправників розділ, щоб перевірити, чи ввімкнено Microsoft Edge.
 • Якщо певний сайт не надсилає сповіщення, він може бути заблокований у самому браузері. Натисніть кнопку “…”, щоб отримати доступ до Налаштування та багато іншого меню, натисніть на Налаштування, а потім Переглянути розширені налаштування кнопка відображається під Розширені налаштування. Звідти перейдіть до Дозволи веб-сайту натисніть на Управління і виберіть веб-сайт, про який йде мова. Отримана панель розгортання матиме перемикач сповіщень та кнопку для очищення дозволів.
 • Якщо ви використовуєте Windows 10 Build 17063, корпорація Майкрософт знає про проблему із сповіщеннями. "Push-сповіщення не працюють належним чином у цій збірці через помилку, яка перешкоджає правильному збереженню дозволу Push."

Проблема. Автозаповнення працює неправильно

Потенційні рішення

 • Якщо у вас проблеми з інформацією про автозаповнення, яка не відображається у формах, перейдіть до...”, Виберіть Налаштування унизу спадного меню, а потім натисніть на Переглянути розширені налаштування на наступному меню розгортання. Після цього прокрутіть вниз до Налаштування автозаповнення переконайтеся, що всі три перемикачі ввімкнено. Поки ви тут, ви можете керувати паролями, записами форм та картками, якщо це потрібно.
 • Ще одне можливе виправлення, щоб очистити кеш браузера. Клацніть на...Ще раз, виберіть Налаштування, а потім прокрутіть вниз до Видалення даних про переглянуті розділ. Клацнувши на Виберіть, що очистити , ви можете очистити дані форми, паролі тощо. Це означає, що вам доведеться починати спочатку з інформації, яка автоматично заповнює текстові поля.
 • Можливо, вам доведеться перевірити встановлені розширення, чи не викликають вони проблеми з даними автозаповнення.Отримайте доступ до своїх розширень, натиснувши "...”.

Проблема: браузер випадково виходить з ладу

Потенційні рішення

 • Перше очевидне рішення - це переконатися, що у вас встановлена ​​остання версія Windows 10 та Microsoft Edge. Можливо, компанія вже вирішила проблему, пов’язану з веб-переглядачем, під час оновлення функції або виправлення. Щоб дізнатись, відкрийте Налаштування перейдіть до Оновлення та безпека і натисніть на Перевірити наявність оновлень кнопку.
 • Ви можете перевірити наявність помилок за допомогою засобу перевірки системних файлів Windows 10. Клацніть правою кнопкою миші кнопку Пуск або натисніть кнопку Клавіша Windows + X на клавіатурі для доступу доWindows PowerShell (адміністратор) у класичному меню. У полі Підказка введіть “SFC / scannow”(Без лапок) і натисніть Enter. Це сканує на наявність помилок системних файлів, які можуть спричинити за собою проблеми, та намагається їх виправити.
 • Якщо ви оновлені, можливо, вам доведеться перевірити встановлені розширення, чи не викликають вони проблем. Для цього може знадобитися вимкнення одного розширення за раз. Отримайте доступ до своїх розширень, натиснувши "...”.
 • Аварії браузера можуть, а можуть і не бути проблемою кешу, але варто розслідувати. Клацніть на...”, Виберіть Налаштування, а потім прокрутіть вниз до Видалення даних про переглянуті розділ. Клацнувши на Виберіть, що очистити , ви можете очистити історію веб-перегляду, файли cookie, збережені дані веб-сайтів, кешовані дані тощо.

Проблема: Забагато спливаючих вікон!

Потенційні рішення:

 • Це може бути пов’язано зі шкідливим програмним забезпеченням. Запустіть сканування вашої системи за допомогою встановленого антивірусного рішення або скористайтеся вбудованим клієнтом Microsoft Defender. У будь-якому випадку, перед запуском сканування переконайтеся, що визначення актуальні.
 • Встановіть розширення блокування реклами. Якщо ви не думаєте, що шалені спливаючі вікна пов’язані зі шкідливим програмним забезпеченням, можливо, ви отримуєте доступ до сайтів із неприємними спливаючими вікнами. Магазин Microsoft пропонує кілька таких, як AdBlock, Adguard AdBlock, AdBlocker Ultimate, uBlock Origin та багато іншого.
 • Очищення кеш-пам'яті може допомогти. Клацніть на...”, Виберіть Налаштування, а потім прокрутіть вниз до Видалення даних про переглянуті розділ. Клацнувши на Виберіть, що очистити Кнопка дозволяє очистити збережені дані веб-сайту, кешовані дані та файли. Вам також потрібно очистити тарілку з печивом.

Проблема: Домашня сторінка постійно змінюється

Потенційні рішення:

 • Як і проблема спливаючих вікон, це може бути пов’язано зі шкідливим програмним забезпеченням. Запустіть сканування системи за допомогою встановленого антивірусного рішення або скористайтеся вбудованим клієнтом Microsoft Defender. У будь-якому випадку, перед запуском сканування переконайтесь, що визначення актуальні.
 • Ця проблема також може бути пов'язана з встановленими розширеннями. Клацніть на.. .Кнопка для доступу до Розширення меню та відключіть по одному підозрюваному за раз, щоб побачити, чи хтось із них не замінює вашу домашню сторінку.

Проблема: Рядок місцезнаходження містить небажані адреси

Потенційні рішення:

 • Закрийте Microsoft Edge і знайдіть цей конкретний файл - C: UsersYourUserNameAppDataLocalPackagesMicrosoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbweRoamingStatetypedurls.json- і відкрити за допомогою текстового редактора. Після відкриття видаліть весь запис адреси, що порушує, включаючи кому в кінці. Після цього збережіть файл, запустіть Edge, знову закрийте браузер, а потім перезапустіть Edge ще раз.

Проблема: Я спробував усе, і нічого не працює

Потенційні рішення

 • Переконайтеся, що у вас найновіші оновлення для Windows 10. Іноді ці оновлення можуть виправити помилки та додати нові функції.
 • Зачекайте наступного оновлення Microsoft. Microsoft оновлює Edge для додавання нових функціональних можливостей та вирішення проблем.

Останні повідомлення