Як налаштувати HDR-ігри на телевізорі 4k HDR та Playstation 4 або PS4 Pro

Поява роздільної здатності 4K UHD стало значним благом для ігор, оскільки це принесло чіткіші роздільні здатності та вишукані деталі графіки. Однак, незважаючи на те, що 4K є значним оновленням, якщо ви не граєте з увімкненим динамічним діапазоном (HDR), ви не отримуєте повного досвіду від телевізора 4K або ігор. Обидві нинішні консолі Sony - PlayStation 4 і PS4 Pro, готовий до 4K - підтримують HDR за умови належного дисплея та правильної настройки. Ми підготували цей посібник із налаштування ігор HDR на телевізорах 4K / HDR та консолях PS4 або PS4 Pro для більш яскравих, яскравих ігор.

Зауважте, що хоча PS4 та PS4 Pro здатні підтримувати HDR, вам потрібно переконатися, що оновили мікропрограму до версії 4.0 або вище. Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні HDR на Xbox One S або Xbox One X, ми можемо допомогти і в цьому.

Спочатку налаштуйте телевізор

Версія Razer Thresher Ultimate PlayStation 4

Крок 1: Переконайтеся, що ваша консоль підключена до порту, сумісного з HDMI 2.0a / HDCP 2.2 на вашому телевізорі. Ви можете подумати, що оскільки у вас телевізор 4K / HDR, усі порти можуть бути використані, але в більшості випадків лише один або два порти мають підтримку HDMI 2.0a / HDCP 2.2. Що ще більш дивно, так це те, що сумісний порт HDMI, який вам потрібен, не обов'язково HDMI 1. Іноді виробники телевізорів позначають порти так, щоб ви знали, дивлячись, але навіть ці ярлики можуть ввести в оману. Для впевненості перегляньте розділ технічних характеристик моделі телевізора на веб-сайті виробника, щоб визначити, які порти HDMI підтримують HDMI 2.0a, і використовуйте один із них для вашої консолі.

Крок 2: Відкрийте телевізор Налаштування меню. Рухайтесь до Налаштування зображення розділ, а потім перегляньте пресети, щоб знайти телевізор Режим гри. Цей режим зменшить обробку зображень, і якість зображення може здатися незначним у процесі (не хвилюйтеся, ми це виправимо). Це також зменшить затримку вводу, тому, якщо ви конкурентоспроможний геймер, використовуйте Режим гри забезпечить вам конкурентоспроможність у багатокористувацьких матчах. Якщо ви, як правило, граєте в одиночні ігри (або якщо ви цінуєте графіку та якість зображення за продуктивність), вибирайте, який із попередньо встановлених налаштувань найбільше підходить вашим очним яблукам - ми зазвичай віддаємо перевагу фільму, кіно або стандартним режимам.

Крок 3: Далі потрібно увімкнути HDR на телевізорі. Поверніться до Налаштування зображення меню. Відтепер це залежить від типу телевізора. Деякі телевізори мають налаштування HDR прямо в основному Налаштування зображення меню, тоді як інші перелічуватимуть їх під Налаштування введення, Розширені налаштування зображення, або навіть Основні параметри меню. Ви шукаєте такий параметр, як HDMI HDR, Підсистематизація кольорів HDMI, HDMI HD Ultra Deep Color, 10-бітний кольоровий HDMI UHD Color, або щось подібне. Вам потрібно ввімкнути (увімкнути) це налаштування для порту HDMI, до якого підключена консоль. Якщо ви не впевнені, де можна знайти налаштування HDMI HDR вашого телевізора, зверніться до посібника користувача або відвідайте веб-сайт виробника. Деякі телевізори автоматично вмикають HDR, як тільки вони виявляють сигнал HDR - прикладом є телевізори OLED 4K від LG - разом із іграми з підтримкою HDR, коли вони виявлять сумісну консоль / налаштування телевізора.

Крок 4: Тепер ваш телевізор може приймати HDR-вміст із вашої ігрової консолі, але, можливо, ви захочете налаштувати якість зображення. Ми пропонуємо налаштувати регулювання яскравості та контрасту на смак, але перед тим, як почати налаштовувати ці налаштування, ви хочете, щоб ваш телевізор відображав якийсь вміст HDR. Цей вміст може бути HDR-грою для вашої консолі або назвою фільму чи телевізора в HDR через Netflix, Amazon або Vudu.

Щойно ви відтворюєте якийсь вміст HDR (багато телевізорів підтверджують це, показуючи на екрані логотип HDR), ваш телевізор буде в режимі HDR. На цьому етапі перейдіть до Налаштування зображення щоб внести корективи. Виконуючи налаштування в цьому режимі, ви регулюєте якість зображення лише для режиму HDR телевізора.

Таким чином, це не вплине на налаштування якості зображення для тих періодів, коли ви переглядаєте вміст зі стандартним динамічним діапазоном (SDR), будь то фільм, який не є HDR на Netflix, диск Blu-ray або традиційні трансляції. Зауважте одне: деякі телевізори обмежать доступні налаштування в режимі HDR, наприклад яскравість. Якщо це стосується вашого телевізора, спробуйте різні пресети для HDR і подивіться, який з них вам найбільше подобається.

На ринку нового телевізора? Ми можемо допомогти! Ознайомтесь із нашими виборами найкращих телевізорів прямо зараз або ознайомтесь з нашим посібником із придбання телевізорів 4K, щоб отримати додаткову інформацію.

Налаштуйте свій PS4 або PS4 Pro

PlayStation 4

Після налаштування телевізора ви перебуваєте на цьому шляху. Залишилося лише ввімкнути HDR на консолі. Хоча PS4 та PS4 Pro зазвичай автоматично виявляють, що HDR увімкнено на вашому телевізорі, і коригує самі налаштування, це не завжди, і непогано переглядати незалежно. Ось як це зробити.

Крок 1: Після того, як ви правильно підключили консоль до телевізора, увімкніть її та перейдіть до Налаштування екран. В Інформація про систему вкладку, переконайтесь Увімкніть HDCP перевіряється.

Крок 2: Далі відкрийте Звук і екран>Налаштування відеовиходу>Опція HDR, потім перемкніть Глибокий кольоровий вихід до Автоматичний.

Якщо ви правильно виконали вищевказаний крок, тепер ви зможете грати у форматі HDR, а багато нових версій автоматично активують HDR при підключенні до телевізора 4K. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зверніться до відео-посібника Sony.

Пошук правильного змісту

горизонт нуль світанку замерзлий дикий огляд дим

Нарешті, вам потрібно мати потрібний вміст для відтворення чи перегляду.

На PS4 існує довгий список відеоігор із підтримкою HDR, і постійно випускаються інші. Крім того, існує безліч відеовмісту HDR, до якого ви можете отримати доступ на Netflix, YouTube та Amazon Prime.

Ось короткий вибір деяких рекомендацій PS4, готових до HDR:

  • Horizon Zero Dawn(на фото вгорі)
  • Final Fantasy XV
  • Deus Ex: Людство розділене
  • Останній з нас Частина II
  • Останній Опікун
  • Невідомі 4
  • Привид Цусіми
  • Red Dead Redemption 2

Переконайтесь, що картинка виглядає чудово

Тепер, коли ви все налаштували і відтворюєте заголовок HDR, якість зображення має бути приголомшливою і чудовою. Але що, якщо вас це не вразить - можливо, це насправді виглядає гірше? Якщо так, що ви можете зробити, щоб це виправити?

На жаль, це може означати, що ваш телевізор не підходить для HDR, навіть якщо на боці коробки написано HDR. Щоб правильно відображати HDR, телевізор повинен мати можливість досягти високого контрасту та розширеного кольору. Якщо ваш телевізор не може вивести контраст, необхідний для вражаючого HDR, зображення може виглядати темним або розмитим, із недостатньою деталізацією на затемнених або яскравих ділянках залежно від налаштувань зображення.

Зауважте, що ігри, випущені після оновлення мікропрограми 4.0, зазвичай мають налаштування меню, які також допомагають регулювати якість зображення. Якщо все-таки це трапляється, радимо вимкнути HDR і відтворювати у стандартному режимі. Якщо якість зображення виглядає набагато кращою в результаті повернення до SDR, просто дотримуйтесь його. Якщо вам потрібно виконати скидання заводських налаштувань на своєму PS4, перегляньте наш зручний посібник.

Останні повідомлення