Як переформатувати ключ Bixby на Samsung Galaxy S10, S9 та ін

Погодьмося, не всі є шанувальниками Bixby, віртуального помічника Samsung. Якщо ви власник смартфона Samsung, який вирішив не використовувати Bixby, можливо, вам цікаво, що робити із спеціальним ключем Bixby на краю пристроїв Galaxy S10, S9 або S8. На щастя, ми повернули тебе назад.

На щастя, ви можете переназначити ключ Bixby, що дозволить вам покращити функціональність вашого пристрою без увімкнення Bixby (ви завжди можете повернути його назад, якщо вам це не подобається). Для цього просто виконайте наведені нижче дії.

Переформатування ключа Bixby

розширені функції налаштувань - -як переназначити клавішу налаштування кнопки bixby - -як змінити параметри кнопок bixby за допомогою одного натисканняяк переназначити налаштування кнопки bixby відкрити додаток - -як перепризначити знімок екрана кнопки bixby 20190308 081537 голос

Ключ Bixby все одно завжди відкриватиме Bixby тим чи іншим чином. Оновлення просто дає можливість запустити іншу програму одним натисканням (тоді подвійним натисканням відкриється Bixby) або подвійним натисканням (де одним натисканням відкриється Bixby). Натискання та утримання кнопки також все одно запускає режим рації для Bixby. На жаль, не існує рідного способу використовувати кнопку для відкриття Google Assistant, але ми дійдемо до цього за секунду.

Отримавши оновлення, перейдіть доНалаштування> Додаткові функції> Клавіша Bixby. Рекомендуємо вибратиДвічі натисніть, щоб відкрити Bixby, що означає, що вам потрібно буде лише один раз натиснути кнопку, щоб запустити іншу програму. НатиснітьВикористовуйте одне натискання, а потім натисніть на значок шестірні поруч ізВідкрийте програму. Шукайте програму, яку хочете запустити - це може бути навіть камера, - і виберіть її. Це воно! Ви успішно переназначили кнопку Bixby.

Ви також побачите можливість активаціїШвидка команда при натисканні клавіші Bixby. Швидкі команди дозволяють запускати на телефоні ряд дій, коли ви вимовляєте фразу. Наприклад, кажучи: "Я за кермом", можна вимкнути Wi-Fi на телефоні, увімкнути Bluetooth і почати відтворення списку відтворення "Поїздка на роботу", якщо він у вас є. Приєднання швидкої команди до клавіші Bixby означало б, що вам не потрібно буде вимовляти це вголос, а ви можете просто натиснути кнопку. Враховуючи, що є велика ймовірність випадкового натискання клавіші Bixby, можливо, ви захочете використовувати це якДвічі натисніть натомість.

Переформатування ключа Bixby, щоб відкрити Google Assistant

Якщо ви багато використовуєте Google Assistant, можливо, ви захочете запустити його за допомогою спеціальної кнопки, замість натискання кнопки домашнього екрана. Є спосіб це зробити, але для цього потрібен сторонній додаток (що завжди може викликати занепокоєння з точки зору безпеки). Додаток та інструкції надходять від розробників XDA.

Спочатку рекомендуємо відправитися наНалаштування> Біометричні дані та безпека> Встановити невідомі програми і торкнітьсяChrome абоІнтернет Samsung - яким би не був ваш браузер за замовчуванням на даний момент. ВключитиДозволити з цього джерела. Ви можете змінити це пізніше, але саме це дозволяє браузеру завантажувати неідентифіковані файли, що необхідно, якщо ви хочете запустити Google Assistant за допомогою ключа Bixby.

Тепер перейдіть за цим посиланням і завантажте APK-файл Bixby Remapper від XDA. Ми спробували це на кількох телефонах, і процес працював безперебійно. Дотримуйтесь інструкцій, щоб завантажити програму та встановити її.

Після встановлення поверніться доНалаштування> Додаткові функції> Клавіша Bixby. ТоркнітьсяВикористовуйте одне натискання, а потім на піктограмі шестірні поруч із Відкрийте програму.Тепер шукайте додаток із назвоюBixby Button Assistant Remapper. Це воно.

Натисніть кнопку Bixby, і ви отримаєте вибір, щоб відкрити Google Assistant або Bixby (або він автоматично запустить Google Assistant) - торкніться Google Assistant, а потім натиснітьЗавжди щоб переконатися, що він завжди буде відкривати Google A.I.

Ось, тепер ви можете використовувати Bixby Key, щоб запустити Google Assistant.

Останні повідомлення