Як почистити екран телевізора

Незалежно від того, чи є ви власником найновішого телевізора із 8K телевізором із плоским екраном або старовинного ЕЛТ-телевізора, він може стати мішенню для пилу. Пил і сміття можуть вплинути на якість вашого зображення, але якщо ви не будете обережні, ви можете в результаті призвести до пошкодження, коли спробуєте почистити його.

Немає причин витрачати великі гроші на засоби для чищення, і ми виділили доступний, але ефективний спосіб очищення екрана телевізора нижче.

Що вам знадобиться

  • Два шматки м’якої тканини без ворсу (бажано мікрофібри)
  • Дистильована вода
  • Ізопропіловий спирт
  • Мірна склянка

Очищення дисплея

Перше, що ви захочете зробити, це вимкнути телевізор і переконатися, що він має шанс охолонути. Зачекайте, поки не стане тепло, перш ніж продовжувати наступні дії. Якщо цього не зробити, це може спричинити шкоду.

Коли на дотик воно прохолодне, очистіть екран від пилу, щоб видалити частинки бруду, а потім протріть його м’якою тканиною без ворсу, щоб видалити залишки пилу. Якщо після видалення пилу ви не бачите видимих ​​плям, зупиніться тут.

Даніель Єнджура / 123RF

Якщо ваш екран все ще покритий гряззю, пора скласти свою партію миючого розчину.

Спочатку змішайте ізопропіловий спирт з водою за допомогою мірної чашки, переконавшись, що розчин становить рівні частини води та спирту. Якщо у вас немає мірної чашки, спробуйте використати чарку для вимірювання кількості перед змішуванням. У будь-якому випадку, просто переконайтеся, що не перестараєтесь із алкоголем - отриманий розчин повинен бути не більше половини алкоголю, або він може заплямувати дисплей.

Потім занурте свою тканину у щойно перемішаний розчин і відіжміть, щоб видалити зайву вологу. Ви хочете, щоб тканина для чищення була вологою, але не мокрою. Після цього обережно протріть вологою тканиною дисплей. Нарешті, використовуйте другу тканину без ворсу, щоб висушити дисплей. Не залишайте на ньому вологи - перед повторним увімкненням телевізора вам потрібно буде повністю висохнути.

Додаткові поради

  • Якщо рамка телевізора ускладнює очищення кутів і біля країв дисплея, скористайтеся змоченим вашим розчином наконечником Q, щоб дістатися до важкодоступних областей.
  • Переконайтеся, що ви використовуєте правильну хімічну речовину. Не використовуйте етиловий спирт, ацетон, толуол, етилову кислоту, аміак або хлористий метил - лише ізопропіловий спирт.
  • Завжди використовуйте чисту тканину, оскільки тверді частинки можуть потрапити в волокна тканини та залишити небажані подряпини.
  • Переконайтеся, що чистяча тканина є вологий, німокрий. Вам не потрібно, щоб краплі стікали по дисплею при кожному протиранні.
  • Не використовуйте Windex та інші засоби для чищення скла! Такі рішення, як правило, містять аміак і шкодять екрану телевізора.
  • Не користуйтеся паперовими рушниками; вони залишають за собою крихітні шматочки паперу, які можуть зіпсувати ваш дисплей.

Тепер, коли ваш телевізор як новий, чому б не почистити навушники?

Останні повідомлення