Як жити у Facebook

Facebook Live дозволяє транслювати відео прямо з вашого пристрою Android або iOS. Створення та трансляція вмісту в прямому ефірі може здатися викликом, але налаштування прямої трансляції в мобільному додатку Facebook є досить простим процесом. Ось як жити.

Починаємо

Крок 1:Першим кроком до налаштування прямої трансляції є запуск програми Facebook, як зазвичай. Від Стрічка новин знайдіть вкладку Прямий ефір під кнопкою Що у вас на думці? у верхній частині дисплея. (Примітка: Наведені нижче знімки екрану відносяться до версії iOS, але кроки стосуються і Android.)

Крок 2: Далі натисніть на Прямий ефір кнопку або Що у вас на думці? поле у ​​верхній частині, останнє з яких відкриє безліч додаткових опцій, включаючи a Відео в прямому ефірі кнопку.

Крок 3:Якщо ви вперше транслюєте вміст на Facebook, програма запитає дозволу на доступ до камери та мікрофона вашого пристрою. Ви хочете надати дозвіл. В іншому випадку ви не зможете передавати відео з пристрою. Закінчивши, перегляньте коротке вступне відео, щоб побачити, як функція насправді працює.

Крок 4:Після закінчення вступу пора починати. Опишіть своє відео внизу екрана та, за бажанням, позначте геодані своїм місцем розташування або позначте інших користувачів Facebook у вашому прямому ефірі. Тут ви також можете додати до своєї трансляції іншу інформацію, включаючи свій настрій, маски та спецефекти.

Тут ви також можете налаштувати налаштування конфіденційності свого прямого ефіру, оскільки ви можете вибрати, хто може переглядати ваше відео. Ви навіть можете вибрати Тільки я варіант, якщо ви хочете протестувати запис прямої трансляції і поки що не хочете, щоб хтось дивився. Як перейти в прямому ефірі на Facebook

Йти жити

Коли все налаштовано і готово до роботи, натисніть синій Почніть пряме відео , щоб поділитися своєю сценкою зі світом - або принаймні з друзями, родиною та послідовниками. Коли ви будете готові вийти, просто натисніть Готовощоб закінчити потік. Facebook автоматично збереже та опублікує відео на вашій сторінці профілю, щоб кожен, хто його пропустив, міг переглянути його пізніше. Ви також можете змінити налаштування конфіденційності, щоб контролювати, хто може бачити відео, або повністю видалити його, якщо ви більше не хочете, щоб воно відображалося у вашому каналі.

Ось - ось ви щойно зробили свій перший прямий ефір на Facebook! Не надто пошарпаний. Вийти в прямому ефірі на Facebook насправді досить просто, але якщо ви зацікавлені в подальшому змісті вмісту, можливо, ви захочете підвищити якість звуку за допомогою зовнішнього мікрофона. Покращення стабілізації за допомогою карданного підключення смартфона, як DJI Osmo Mobile, є ще одним способом виділитися серед натовпу. Ці аксесуари, звичайно, не потрібні, але вони дозволять вам підняти свої потоки на новий рівень, якщо ви зацікавлені в цьому.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found