Поділіться збереженими колекціями Facebook за допомогою нового інструменту, подібного до Pinterest

Facebook просто зробив збереження публікацій більш соціальними та менш закритими. У вівторок, 4 грудня, Facebook оголосив колекції, якими можна поділитися. Оновлення дозволяє колекціям, в яких зберігаються збережені публікації Facebook, ділитися з вибраними друзями, які додаються як учасники колекції.

Колекції Facebook організовують будь-які збережені публікації в мережі - опція існує вже більше року, але колекції насправді були лише для того, щоб користувач міг легко знайти їх згодом. З оновленням тепер можна ділитися створеними користувачами категоріями для збережених публікацій.

Наразі оновлення не дозволяє публічно ділитися колекцією з усіма послідовниками, але дозволяє користувачеві вибрати, з якими користувачами Facebook ділитися списком. Вибрані користувачі також стають співавторами колекції, а це означає, що поряд із переглядом того, що ви вже зберегли, вони також можуть додавати власні публікації до списку. Колекції, у яких немає учасника, залишатимуться в налаштуваннях конфіденційності Facebook "тільки я".

Щоб поділитися колекцією, перейдіть до розділу Збережені в меню Facebook (піктограма з трьома рядками в програмі). Виберіть колекцію, потім торкніться запросити та виберіть, кого додати. Окрім перегляду публікацій, додані користувачі можуть також зберігати власні публікації у колекції. (Спочатку вам знадобиться збережена публікація, організована принаймні в одну колекцію. Публікації можна зберегти, натиснувши на "..." на публікації зі стрічки новин.)

Facebook заявляє, що цю функцію можна використовувати різними способами, як-от надсилання списку ідей подарунків друзям та родині, обмін рецептами або планування вечірки з групою. Компанія заявляє, що мільйони користувачів використовують колекції щодня, і що користувачі просили мати змогу ділитися цими колекціями.

Як і оригінальний варіант збереження та організації публікацій у Facebook, оновлення виглядає дуже схожим на Pinterest. Хоча Facebook і не намагається ділитися збереженими ідеями з усіма вашими підписниками, Pinterest вже давно дозволяє користувачам створювати спільні дошки для співпраці з друзями. Хоча одна нова функція не збирається замінити безліч варіантів пошуку, обміну та конфіденційності Pinterest, оновлення може допомогти користувачам Facebook ділитися з невеликою групою людей кількома ідеями, які вони помічають у своїй стрічці новин.

Facebook заявляє, що нова функція обміну колекціями розповсюджується на всіх протягом наступного тижня.

Останні повідомлення