Як транслювати на PS4

Потік є популярнішим, ніж будь-коли, і творці поспішають поділитися своїм досвідом Fortnite, PUBG, Overwatch, і більше. У цьому посібнику ми покажемо серед вас шанувальникам Sony, як можна транслювати на PlayStation 4 за допомогою карти зйомки та вбудовані в PS4 можливості потокового передавання.

Хоча здатність потокового передавання PS4 вражає, вона не підходить для тих, хто хоче повний потік із коментарями, взаємодіями в чаті та накладами. Проте ми покажемо вам обидва способи потокової трансляції на PS4, щоб ви могли транслювати свій геймплей на Twitch, YouTube, Facebook тощо.

Подальше читання

  • Найкращі картки захоплення на 2020 рік
  • Як транслювати на Twitch
  • Як транслювати на YouTube за допомогою OBS

Спосіб 1. Використовуйте функцію трансляції PS4

PS4 та PS4 Pro мають функцію “трансляції”, вбудовану в операційну систему. За допомогою нього ви можете автоматично розпочати трансляцію свого ігрового процесу на Twitch та YouTube, і все це за допомогою декількох клацань кнопки X. Тим не менш, є деякі мінуси, коли справа доходить до потокової передачі консолі.

Потокове передавання вимагає обчислювальних ресурсів, і, враховуючи, що PS4 вже працює на невеликих полях, коли мова заходить про рендеринг ігор, це може призвести до непостійного потоку. Крім того, існує обмежений контроль, що стосується якості вашого потоку. Якщо ви хочете отримати більш точний контроль над тим, як ви транслюєте, ми рекомендуємо метод другий.

Тим не менш, функція трансляції є зручною та надійним способом миттєво показати світові свій геймплей. Для швидкого налаштування виконайте наведені нижче дії.

Крок 1. Зв’яжіть свої облікові записи

Перед трансляцією потрібно зв’язати свої облікові записи. Існує безліч різних служб, з якими ваш PS4 може зв’язатись, але лише Twitch та YouTube працюють для прямих потокових відео. Щоб знайти область прив’язки облікового запису, виконайте наступні дії.

  • Клацніть Sофорти з головного екрана.
  • Виберіть Управління рахунками, тоді Посилання на інші служби.
  • Виберіть послугу, якою ви хочете скористатися. Для нашого прикладу ми будемо використовувати Twitch.
  • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб зв’язати свій обліковий запис.

Це все, справді. По суті, ви просто дозволяєте своєму PS4 взаємодіяти з цими службами, тому процес досить безболісний. За допомогою Twitch вам потрібно буде або ввести код на комп’ютері, або відсканувати QR-код за допомогою телефону, щоб автентифікувати свій рахунок. Після цього ви готові розпочати трансляцію.

Крок 2. Налаштуйте параметри відео

Залишилося лише запустити гру. Щойно ви це зробите, ви зможете відкрити накладку "Поділитися", натиснувши - ви здогадалися - Sзаєць кнопку на контролері. За допомогою цього накладання ви можете зробити знімок екрана, поділитися своїм геймплеєм з другом тощо. Для цілей цього посібника натисніть на Трансляція ігрового процесу.

Не хвилюйтеся, ви не почнете транслювати відразу. Перш ніж відправляти вас у прямому ефірі, PS4 запитає налаштування вашого відеопотоку, а також платформу, на яку ви хочете транслювати. Налаштувань немає, але ви все одно можете налаштувати якість відео, дати своєму потоку назву та вибрати, чи хочете ви транслювати свою камеру PlayStation і мікрофон.

Нарешті, вдарив Почніть мовлення і вас відправлять у прямому ефірі. Є кілька розширених налаштувань, з якими можна повозитися, але вони не є необхідними для більшості людей.

Крок 3: Почніть трансляцію

Зараз ви транслюєте, але все ще є деякі налаштування, які ви можете змінити під час своєї трансляції. Якщо у вас виникають проблеми, ви можете знову відкрити накладення спільного доступу, щоб знайти Трансляція ігрового процесу кнопку замінено на Налаштування трансляції кнопку. Там ви можете змінити аспекти свого потоку, не виходячи з мережі.

Що ще важливіше, ви можете закінчити трансляцію за допомогою налаштувань трансляції, які ви хочете переконатись робити щоразу, коли завершуєте.

Спосіб 2: Використовуйте карту захоплення

Використання карти зйомки - найкращий спосіб трансляції на PS4, особливо якщо ви серйозно ставитеся до цього. Хоча консольне потокове передавання набагато зручніше, воно також набагато обмеженіше. Ви не можете додавати накладання у свій потік, веб-камери підтримуються, хоча і не налаштовується, і ви дуже мало контролюєте свої налаштування трансляції.

Введіть карту захоплення. Ці маленькі пристрої беруть дані з вашого PS4, які зазвичай виводяться на ваш телевізор, і дозволяють використовувати їх із комп’ютером. Завдяки потоковій передачі відео до вашої ОС ви можете користуватися стороннім програмним забезпеченням для трансляції, що надає вам набагато більше контролю над потоком.

Крім того, ви зменшуєте накладні витрати на обчислення. Як уже згадувалося, потокове передавання вимагає обчислювальних ресурсів самостійно, і це на додаток до того, що ваш PS4 вже робить. Потокове передавання на потужному комп’ютері з PS4 призведе до набагато якіснішого потоку, якщо ваші налаштування відео налаштовані належним чином.

Крок 1: Підключіть все до мережі

Половина битви з картою захоплення отримує все підключене. Мета полягає в тому, щоб підключити ваш PS4 до карти захоплення, а потім надіслати цей відеопотік на ваш комп'ютер. Для більшості налаштувань карта захоплення працює як середній чоловік, передаючи інформацію, що надсилається з вашої консолі на ваш комп’ютер.

Однак є кілька різних налаштувань, які ми збираємося виділити за допомогою графіки від AVerMedia та її карти зйомки AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus. Якщо ви просто хочете транслювати свій ігровий процес, вам потрібно буде підключити PS4 до карти захоплення через HDMI, карту захоплення до дисплея через HDMI, а карту захоплення до вашого потокового комп’ютера через USB.

AVerMedia

Для тих, хто хоче коментарів під час гри, простішим рішенням є підключення PS4 до карти зйомки, а карти зйомки - до комп’ютера. Live Gamer Portable 2 Plus насправді має вбудовані підключення для навушників та мікрофона, тому ви можете легко захопити свій голос під час гри. Якщо ви використовуєте щось на зразок Elgato Game Capture HD60S, у якого немає входу для мікрофона, ви все одно можете робити коментарі в прямому ефірі. Вам просто потрібно буде налаштувати це за допомогою потокового клієнта.

AVerMedia

Крок 2: Налаштуйте потоковий клієнт

Якщо говорити про потокові клієнти, то вам знадобиться окрема частина програмного забезпечення для потокової передачі, коли ви використовуєте карту захоплення. Більшість карток захоплення постачаються з певною формою програмного забезпечення для потокового або редагування. Однак ми рекомендуємо OBS. Це відкритий код, простий у використанні, надзвичайно гнучкий і, перш за все, безкоштовний.

За допомогою нього ви можете налаштовувати кілька сцен, додавати до них переходи та робити картинку в картинці. Ми залишимо точніші пункти програмного забезпечення, щоб ви могли їх відкрити самостійно. Для цілей цього посібника ми покажемо вам, як запустити PS4. Перед потоковою передачею вам потрібно буде підключити свої облікові записи, що можна зробити, виконавши наведені нижче дії.

  • Відкрийте OBS і натисніть Налаштування.
  • Виберіть Потік.
  • Виберіть послугу потокового передавання та підключіть свій рахунок.

OBS підтримує Twitch, YouTube, Facebook та майже будь-яку іншу платформу потокового передавання. Ви можете підключити свій обліковий запис, увійшовши через OBS, але це не потрібно. Для OBS потрібен лише ключ потоку, який ви можете знайти у своєму обліковому записі на Twitch тощо.

Все ще в налаштуваннях, вам потрібно буде налаштувати деякі елементи керування відео. Під Розширений переконайтеся, що ви встановили пріоритет процесу Високий або Вище норми. Таким чином, OBS займе більше ресурсів, щоб надіслати ваш потік. Якщо у вас є нестабільний досвід, також може допомогти закриття деяких фонових програм.

В іншому випадку вам потрібно буде налаштувати параметри в Відео і Вихідні дані вкладки. Для перших ви можете встановити базову роздільну здатність, а також масштабовану роздільну здатність. Наприклад, ви можете робити знімки у форматі 4K та зменшувати їх до 1080p для вашого потоку. Ви також можете тут налаштувати свій FPS і фільтр зменшення масштабу.

Однак "результат" є найважливішим розділом. Тут вам потрібно буде відрегулювати два важливі налаштування, ваш бітрейт і кодер. Бітрейт вашого відео визначає загальну якість вашого потоку, причому більша кількість стає кращою. Звичайно, для цього потрібні певні експерименти, але головне правило полягає в тому, щоб взяти швидкість завантаження та розділити її навпіл для швидкості передачі відео. В OBS бітрейт відео відображається в кілобітах на секунду, тому вам потрібно буде перетворити мегабіт на секунду, який ви отримуєте, для швидкості завантаження.

Далі вам потрібно буде встановити кодер. OBS надає вам можливість між апаратним та програмним кодуванням. Апаратне кодування покладається на ваш процесор, тоді як програмне кодування використовує потужність вашої відеокарти. Той, який ви оберете, повністю залежить від комп’ютера, яким ви користуєтеся. Для тих, хто не має гідного графічного процесора, краще використовувати апаратне кодування. Якщо у вас є пристойний ігровий комп’ютер, ви можете уникнути програмного кодування, оскільки ваш PS4 робить усе важке, коли йдеться про рендеринг гри.

Крок 3: Налаштування потоку

Нарешті, ви можете закрити налаштування. Тепер настав час налаштувати свій потік. Вам потрібно буде додати вхідні дані картки захоплення як джерело в OBS, що можна зробити, натиснувши кнопку плюсу під Джерела площі. Є декілька налаштувань, з якими можна попрацювати, коли мова заходить про нові джерела, але залишаючи все за замовчуванням, все має бути нормально.

Якщо ви почуваєтесь творчо, можете почати експериментувати з кількома джерелами та сценами. OBS дозволяє масштабувати та перетягувати джерела навколо вікна потокового передавання, тому ви можете налаштувати накладання, додати веб-камеру та додати мітку коментарів до свого потоку. В Сцени розділу, ви можете додати накладання, коли ваш потік починається і коли вам також потрібно зробити перерву, легко переходячи між ними.

Крок 4: Почніть трансляцію

Коли ваш потік налаштовано, все, що вам потрібно зробити, це натиснути Почніть трансляцію для трансляції в маси. OBS - трохи складний звір, але такий, що пропонує велику гнучкість для тих, хто серйозно ставиться до потокової передачі. Однак якщо ви новачок, є кілька простих у використанні альтернатив.

Найкращий - Streamlabs OBS, який фактично побудований на тому самому вихідному коді, що і OBS. Він створений спеціально для потокового передавання на Twitch тощо, на відміну від OBS, який можна використовувати практично для будь-якого сценарію трансляції. Streamlabs також має інтегрований чат, підтримку віджетів та безліч безкоштовних тем, які ви можете використовувати у своєму потоці.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found