Найпоширеніші проблеми з ехо-крапками та способи їх усунення

Echo Dot - це весела розумна колонка, яка відтворює музику, відповідає на запитання та будить вас вранці. Просте управління - одна з причин, чому Echo Dot стала настільки популярною.

Незважаючи на те, що більшість користувачів мають безперебійну роботу, при використанні вашої Echo Dot можна зіткнутися з проблемами. Найпоширеніші проблеми включають проблеми з підключенням або відсутність з'єднання Alexa з іншим розумним пристроєм. Ці загальні проблеми мають швидкі та прості рішення.

Ваша точка не під’єднається до Wi-Fi

Міка Баумейстер / Unsplash

Останнім часом ваша Dot занадто повільна? Часто невідповідне Ехо може бути наслідком несправного з’єднання Wi-Fi. Для початку спробуйте виконати апаратне скидання всього мережевого обладнання; починаючи з Echo Dot, потім маршрутизатора, потім модема. Зачекайте 10–15 секунд для кожного компонента, а потім увімкніть все в зворотному напрямку. Іноді це все, що потрібно, щоб нормалізувати ситуацію.

Wi-Fi робить все можливе, коли справа стосується стін і підлоги, але фізичні перешкоди, безумовно, також можуть порушити потужність сигналу. Чим ближче ви зможете наблизити Echo Dot до основного місця розташування вашого маршрутизатора, тим краще вам буде. Також непогано тримати точку подалі від таких предметів, як няні та мікрохвилі, оскільки хвилі, що випромінюються цими предметами побуту, можуть створювати перешкоди для Ехо.

Часто під час початкових налаштувань постачальники послуг Інтернету (ISP) надають власні комбінації модемів / маршрутизаторів. На початку вони могли б добре працювати для трьох-чотирьох пристроїв або для старого обладнання. Але через деякий час ці вежі можуть виявитися недостатньо міцними для квадратних метрів вашого будинку або для вимог нових та більш потужних пристроїв розумного будинку.

Хоча ніколи не цікаво витрачати тісто, іноді просто варто оновити його до власного автономного модему та маршрутизатора. Автономні блоки забезпечують більшу потужність та набагато краще покриття Wi-Fi. У наші дні більшість брендів маршрутизаторів пропонують двосмугові опції, дозволяючи вам призначити вашу Echo Dot або діапазону 2,4 ГГц (краще на великих відстанях), або опції 5 ГГц (більш міцне з’єднання для пристроїв, розташованих ближче до маршрутизатора). Майте на увазі, що для багатьох розумних пристроїв потрібен діапазон 2,4 ГГц.

Alexa не поєднується зі смарт-пристроями

Відлуння Alexa

Більшість людей використовують свої Echo Dots для управління своїми системами розумного будинку. Сумісний із тисячами різних брендів, включаючи Philips Hue, Sonos та Ecobee, небо - це обмеження того, скільки ви можете зробити з Dot. Більша частина рукостискань між Amazon та світом інтелектуальних продуктів є міцною та довготривалою, але ці зв’язки також можуть піддаватися помилкам знову і знову.

У випадках, коли ваша Dot перестає керувати вашими розумними речами або не виявляє нового обладнання, ось кілька речей, які ви можете спробувати.

Почніть із початку свіжого. У додатку Alexa видаліть і повторно додайте смарт-пристрій, з яким у вас виникають проблеми. Якщо це не спрацює, виконайте повний скидання обох ваших Dotіпристрій. Потім знову підключіться та перезапустіть. У випадках, коли ваша Echo Dot не виконує певних розумних навичок, спробуйте видалити вміння, а потім повторно додати.

Тепер, коли ви видаляєте свої пристрої з програми, ви можете просто попросити Alexa відкрити їх заново, сказавши “Alexa, відкрий мої пристрої”. Це набагато швидше, ніж повторне додавання пристрою вручну в програму.

Алекса вас не слухатиме

Ви демонструєте свою нову Dot деяким друзям, тому вирішили вдарити Alexa за допомогою простих дрібниць. Ви запитаєте "Алекса, скільки місяця?" Її відповідь - "Вибачте, я не зовсім зрозуміла". Гаразд, нічого страшного. “Алекса, грай Інокулюм страху Інструментом ". Її відповідь - нічого. Ваші друзі починають сміятися з вашого нового гаджета, і ви починаєте гадати, чи не витратили ви 35 доларів на якусь прославлену прикрасу кухонної стійки.

Іноді інтерпретація Алексою того, що ми просили або говорили їй, може бути скрученою; інший раз вона просто не може нас почути чи розпізнати наші голоси. Хоча не боятися, адже є кілька способів навести порядок.

Для початку є дуже акуратна функція в Echo Dots, яку ви можете використовувати, коли Alexa стверджує, що не може вас зрозуміти або робить щось абсолютно не пов’язане з тим, що ви просили. Після її відповіді ви можете сказати «Alexa, скажи мені, що ти чув», і Alexa повторить дослівно те, що вона вірили вона чула, як ти сказав. У багатьох випадках потрібно лише трохи більше ясності та висловлювання наш частина, щоб виправити ситуацію з крапкою.

Ви також можете покращити чуйність вашої точки за допомогою інструменту голосових тренувань Amazon. Відкрийте програму Alexa і торкніться значка меню у верхньому лівому куті головного екрана. Прокрутіть до кінця Налаштування а потім виберіть Твій профіль. Поруч з Голос, торкніться Управління.

Потім додаток проведе вас під час мовленнєвої вправи, де вам буде запропоновано повторити 25 фраз зі звичайною гучністю. Це допомагає Alexa краще ознайомитись із способомтиговорити.

Якщо у вас в будинку більше одного Echo Dot, або більше одного члена сім'ї використовує одну і ту ж Dot, ви також можете встановити різні голосові профілі для всіх, між якими ваша Dot може легко перемикатися.

У випадках, коли ваша Echo Dot намагається навіть почути ваші команди, спробуйте помістити її в тихішу частину кімнати або взагалі в новий простір. Крапки завжди будуть працювати найбільш оптимально подалі від таких речей, як галасливі посудомийні машини, сушарки, системи HVAC та інші звуки мультимедіа.

Алекса прокидається, коли їй цього не потрібно

Ви дивитесь телевізор, і в одному з ваших улюблених шоу є персонаж Алекс. Щоразу, коли хтось вимовляє її ім’я, у вашій вітальні Echo Dot загоряється синім кольором, чекаючи, коли ви видасте команду. Або, ще краще, можливо вашМене звати Алекс, і кожного разу, коли хтось називає ваше ім'я, ваша Dot хоче зробити все, щоб говорити за вас.

Час від часу «Крапки» активуватимуться для «пробудження слів», які просто не були призначені для цього. Це може бути неприємним випробуванням, але для вирішення цих помилкових активацій можна зробити кілька швидких і простих кроків.

Найпростіший варіант - просто змінити слово пробудження в програмі Alexa, натиснувши Пристрої внизу головного екрана. Виберіть Ехо-крапку, яка доставляє вам проблеми, і прокрутіть вниз до Wake Word. На даний момент єдиною альтернативою "Alexa" є "Amazon", "Комп'ютер" та "Echo", але ми припускаємо, що, мабуть, буде більше можливостей для вибору.

Другий варіант - натиснути Без звуку у верхній частині крапки під час перегляду телевізора або прослуховування потокових служб. Це не дозволить Alexa слухати взагалі, але, можливо, не буде найкращим вибором для блокування випадкового пробудження, якщо ви використовуєте Dot як спосіб управління телевізором або обладнанням для домашнього кінотеатру. Це також не допоможе, якщо ваше власне ім’я насправді Alexa або близько до нього. Вашу Крапку потрібно було б постійно приглушувати.

Якщо все інше не вдається, спробуйте перенести вашу крапку в менш торговельну частину будинку. Знімайте на відстані від телевізорів та динаміків. Якщо ви не ділитеся Dot з якими-небудь членами сім'ї, зберігайте його у своїй кімнаті чи офісі, щоб він не мав можливості чути інші голоси.

Потокове передавання музики не працює

Відлуння Alexa

Однією з найцікавіших функцій Dot є його здатність трясти списки відтворення у тренажерному залі, використовуючи кілька навичок потокової передачі музики; включаючи Spotify, Apple Music та TuneIn. Однак через деякий час пісні застигнуть у середині відтворення, або ваша Dot не підключиться до цих служб, коли ви скажете це. Іноді все, що потрібно для догани цим маленьким гикавцям, - це кілька важких скидань. Від'єднайте свою Dot, зачекайте десять секунд, а потім підключіть її знову. Як тільки пристрій засвітиться синім кольором, вказуючи, що він знову у вашій мережі, спробуйте перезапустити музичну службу. Якщо у вас все ще виникають проблеми, спробуйте скинути налаштування маршрутизатора та модему.

Як вже згадувалося вище, Echo Dot найкраще працює в мережах, багатих на пропускну здатність, а потокове передавання музики вимагає великого обсягу даних. Якщо до вашої мережі підключені пристрої, які не використовуються, ви можете спробувати тимчасово відключити їх, щоб звільнити пропускну здатність для вашої точки; або якщо у вас є двосмуговий маршрутизатор, ви можете спробувати перепризначити ці пристрої (або вашу Echo Dot) на інший діапазон.

Іноді потокове передавання музики може бути вигадливим, і лише одне може по-справжньому виправити ці помилки - терпіння. Сервери Spotify та Apple Music можуть час від часу заглиблюватися, через що служби працюють повільно. Якщо ви виконали всі можливі способи усунення несправностей, просто вимкніть музичний потік, зачекайте п’ять-десять хвилин, а потім перезавантажтесь. Швидше за все, Spotify запуститься знову.

Сповіщення занадто гучні

Уявіть собі: ви знаходитесь серед чудової книги або робите трохи роботи, поки ваш Echo прокручує ваш улюблений список відтворення у фоновому режимі. Раптом із колонки пролунає колосальна серія курантів, яка злякає вас і повністю вб’є настрій. Потім це вражає вас - це таймер, який ви наказали Alexa встановити для лазаньї в духовці.

Однією з найкращих речей Echo Dot є можливість надсилати вам корисні сповіщення - від нагадувань календаря до повідомлень про доставку Amazon, будильників та таймерів. Єдина проблема полягає в тому, що за замовчуванням ці звукові сигнали звучать голосніше звичайної гучності, для якої встановлена ​​ваша точка. Хоча справа в тому, щоб ви могли чути ці корисні тони з інших частин вашого будинку або з музики, яку ви можете відтворювати, іноді це може бути занадто голосно. На щастя, вам не доведеться страждати від гучних сповіщень; Alexa дає вам спосіб зменшити гучність.

У програмі Alexa торкніться Пристрої та виберіть занадто гучну крапку, а потім натисніть Звук. Повзунок гучності для всіх будильників, таймерів та сповіщень знаходиться вгорі сторінки. Потягніть повзунок вліво та вправо, щоб відрегулювати. Якщо звук все ще занадто дратівливий, ви також можете налаштувати, які типи тонів використовує Echo для сповіщень та нагадувань.

Останні повідомлення