Як пришвидшити роботу комп'ютера

Ваш комп’ютер працює повільно? Це не обов’язково означає, що вам потрібно скидати його в сміття. Іноді все, що потрібно для вашого комп’ютера, - це хороший перезапуск, очищення або оновлення. Добре доглянута система призводить до щасливого, веселого комп’ютера.

Цей посібник навчить вас чистити ПК, тому він наближається до того, як це було, коли він був абсолютно новим. Спробуйте виконати ці кроки для покращення продуктивності та дізнатися про корисні звички, щоб зупинити уповільнення.

Якщо у вас Mac, перегляньте також наші поради щодо прискорення Mac.

Вимкніть ПК

Хоча це не підпадає під парасольку «почистити свій ПК», низька продуктивність може бути не чим іншим, як надмірним сміттям, що потрапляє в системну пам’ять вашого ПК.

Іноді потрібно просто вимкнути комп’ютер - не просто давати йому спати, переходити в режим глибокого сну або перезавантажуватись - так пам’яті повністю зливаються. Без живлення пам’ять не може зберігати будь-які дані.

Після повторного ввімкнення ПК ви починаєте з напівчистого листа.

Оновіть програмне забезпечення

Перезавантажте Windows Update

Забезпечити оновлення програмного забезпечення комп’ютера - це один із найпростіших способів пришвидшити роботу комп’ютера. Значна частина програмного забезпечення вашого комп’ютера може бути на милість сторонніх розробників, які менш релігійні, ніж такі відомі розробники, як Microsoft та Apple, що стосується випуску оновлень.

Однак перевірка того, що Windows 10 оновлена, має бути головним пріоритетом. У деяких випадках повільна продуктивність виникає через Windows 10, коли вона в даний час оновлюється та / або її потрібно перезапустити. Оновлення можуть виправити проблеми з продуктивністю на додаток до підвищення безпеки, саме тому Windows 10 повинна залишатися актуальною.

Крок 1: Клацніть піктограму сповіщення поруч із системним годинником і виберіть Усі налаштування плитку в Центрі дій.

Крок 2: Виберіть Оновлення та безпека у програмі Налаштування.

Крок 3: Windows Update категорія відображається за замовчуванням. Клацніть на Перевірити наявність оновлень кнопку.

Windows 10 зазвичай встановлює важливі оновлення автоматично, але завжди приємно перевірити та переконатися, що все є актуальним.

Магазин Microsoft Отримуйте оновлення

Також слід перевірити, чи всі програми Windows 10 актуальні. Знову ж таки, ви можете відчувати слабку продуктивність, поки Windows 10 оновлює ці програми та потребує перезавантаження.

Крок 1: Клацніть піктограму сумки на панелі завдань. Це відкриває програму Microsoft Store.

Крок 2: Клацніть на піктограму з трьома крапками у верхньому правому куті.

Крок 3: Виберіть Завантаження та оновлення у випадаючому списку.

Крок 4: Клацніть синій Отримуйте оновлення кнопку або Оновити все посилання (за наявності).

Нарешті, переконайтеся, що все програмне забезпечення, яке використовується дуже часто, є актуальним. Більшість із них надають сповіщення в додатку, тоді як іншим може знадобитися оновлення вручну, відвідавши веб-сайт розробника.

Оновіть або переінсталюйте драйвери

Застарілі або пошкоджені драйвери можуть спричинити серйозні проблеми з продуктивністю, особливо в останньому випадку. На базовому рівні драйвери забезпечують міст між Windows 10 та базовим обладнанням. Без належного спілкування ваш ПК просто не працюватиме оптимально.

Оновлення Alienware

Багато попередньо побудованих систем включають власну програму для робочого столу, яка завантажує та встановлює оновлення драйверів. У меню «Пуск» вони зазвичай перелічуються під назвою виробника, наприклад Dell або HP, або під брендом ПК, наприклад Alienware. Запустіть цю програму, щоб перевірити, чи виробник надає нові оновлення, включаючи оновлення BIOS.

Можливо, вам доведеться проконсультуватися з виробниками компонентів. Наприклад, Nvidia регулярно видає нові драйвери для своїх дискретних графічних процесорів, тим більше трохи до або після появи гарячої нової гри. Вони придбані за допомогою настільного програмного забезпечення компанії GeForce Experience, яке надсилає сповіщення, коли з’являються нові драйвери, або ви можете завантажити їх вручну з веб-сайту Nvidia.

Те саме стосується вашої материнської плати. Вам не потрібно турбуватися про драйвери процесора або пам'яті.

Якщо ви підозрюєте проблеми з драйверами, однією з рішень є видалення та перевстановлення драйвера-порушника. Можливо, він уже позначений у диспетчері пристроїв, позначивши вашу увагу жовтим піктограмою трикутника.

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Пуск і виберіть Диспетчер пристроїв у меню живлення.

Крок 2: Виберіть і клацніть правою кнопкою миші компонент, який може спричиняти проблеми, та виберіть Видаліть пристрій у спливаючому меню.

Крок 3: Виберіть Дія на панелі інструментів Диспетчера пристроїв, а потім - Проведіть пошук апаратних змін у спадному меню. Windows 10 повинна перевстановити драйвер.

Інший варіант - оновити драйвер через Диспетчер пристроїв:

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Пуск і виберіть Диспетчер пристроїв у меню живлення.

Крок 2: Виберіть і клацніть правою кнопкою миші компонент, який може спричиняти проблеми, та виберіть Властивості у спливаючому меню.

Крок 3: Властивості на екрані з'явиться вікно. Виберіть Водій вкладку.

Крок 4: Клацніть на Оновити драйвер кнопку.

Крок 5: Виберіть Шукати автоматично оновлене програмне забезпечення драйверів варіант. Якщо у вас є нові драйвери, вже завантажені на ваш ПК, виберіть Знайдіть на моєму комп’ютері програмне забезпечення драйверів варіант замість цього.

Видаліть непотрібні файли, програми та програми

Очищення диска Windows 10

Зберігання відіграє важливу роль у загальному стані вашого ПК. У ньому не тільки розміщується операційна система, всі ваші програми та програми, файли та тимчасові дані, він відіграє важливу роль в управлінні пам'яттю. Windows 10 звертається до вашого основного диска і використовує частину як "віртуальну пам'ять", коли системна пам'ять перевантажена. Зазвичай це не повинно бути проблемою для ПК з великим об’ємом пам’яті, як-от 16 ГБ і більше.

Наприклад, Windows 10 може виділити 5 Гб вільного місця для віртуальної пам'яті. Якщо ваш диск настільки заповнений файлами та програмами, що у нього лише 4 ГБ вільного місця, ви можете побачити проблеми з продуктивністю. Видалення файлів і програм, які вам більше не потрібні, допоможе.

Крок 1: Клацніть піктограму папки на панелі завдань. Відкриється Провідник файлів.

Крок 2: Провідник файлів повинен відкритися за допомогою Цей ПК вибрана категорія - якщо ні, виберіть Цей ПК перераховані зліва. Клацніть правою кнопкою миші на основному диску та виберіть Властивості у спливаючому меню.

Крок 3: Клацніть на Очищення диска кнопку.

Крок 4: Очищення диска на екрані з'явиться вікно. Під Файли для видалення, виберіть усі типи файлів, які потрібно видалити.

Ви можете безпечно видалити ці файли:

 • Файли оптимізації доставки
 • Завантажені програмні файли
 • Кошик
 • Тимчасові файли в Інтернеті
 • Тимчасові файли
 • Ескізи

Зверніть увагу, що ви також можете видалити файли у своєму Завантаження папку. Якщо він містить файли, які ви не хочете, включіть цю категорію. Якщо ви зберігаєте файли в цій папці, залиште Завантаження не позначено.

Крок 5: Клацніть гаразд Завершувати.

Ви також можете натиснути Очистіть системні файли , щоб видалити ще більше файлів, але ви хочете бути обережними. Ось список, який ви можете безпечно видалити:

 • Файли оптимізації доставки
 • Пакети драйверів пристрою
 • Файли мовних ресурсів
 • Файли журналів оновлення Windows

Якщо ви сумніваєтесь, перед видаленням прочитайте кожен опис. Якщо ви бачите список, позначений як Файли встановлення Windows ESD, не видаляйте його. Ці файли використовуються для скидання налаштувань ПК.

Видаліть програми та настільні програми

Windows 10 Видаліть команди Microsoft

Ви можете звільнити місце на своєму ПК, щоб і вам, і Windows 10 вистачило місця для гри, викорінюючи небажані програми та програми для настільних ПК.

Для додатків: Просто клацніть правою кнопкою миші на її плитці або в списку меню «Пуск» і виберіть Видаліть у спливаючому меню.

Для настільних програм: Клацніть правою кнопкою миші на списку його меню "Пуск" і виберіть Видаліть у спливаючому меню. Якщо програма постачається з програмою видалення, скористайтеся цим.

Ви також можете видалити програми та настільні програми через один інтерфейс, виконавши такі дії:

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Пуск і виберіть Програми та функції у меню живлення.

Крок 2: Виберіть програму або програму для робочого столу та натисніть на Видаліть кнопка, а потім друга Видаліть підказка.

Дефрагментуйте жорсткий диск

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Примітка. SSD-накопичувачі не потребують дефрагментації. Насправді процес може скоротити свій термін життя, оскільки клітини погіршуються в процесі запису та стирання даних.

Фрагментація диска спричинена видаленням старих файлів та написанням нових замість них. Коли ваш ПК колись був свіжим для новонароджених, жорсткий диск записував дані в упорядкованій послідовності. Однак, коли фрагменти даних видаляються, решта прогалини використовуються новими даними, які не є частиною вихідної послідовності. Оскільки дані не послідовні, накопичувач повинен шукати потрібні дані в декількох місцях. Цей процес триває довше, ніж якби всі дані були впорядковані в логічній послідовності, тим самим знижуючи загальну продуктивність вашого ПК.

Однак фрагментація - це проблема механічних накопичувачів, а не твердотільних накопичувачів. Це тому, що дані записуються в треки на обертовому диску - подібно до того, як музика існує в канавках на вініловій платівці, лише дані механічного приводу зберігаються магнітно. Якщо дані знаходяться в декількох доріжках і кількох дисках, головкам зчитування потрібен більше часу для доступу до цих даних.

Хороша новина тут полягає в тому, що Windows 10 автоматично розпізнає різницю між механічним приводом і SSD. Він також відмінно справляється з підтримкою акуратних та акуратних дисків. Однак, якщо ви підозрюєте, що жорсткий диск може страждати довгий час читання та запису, хороша ідея перевірити поточний стан оптимізації. Виконайте наступне:

Крок 1: Тип Дефрагментація у полі пошуку на панелі завдань та виберіть Дефрагментуйте та оптимізуйте диски в результатах.

Крок 2: Оптимізуйте диски на екрані з'явиться вікно. Виберіть диск і натисніть на Оптимізуйте кнопку.

Для механічного приводу ви побачите додатковий Проаналізуйте кнопку. Це швидко перевірить рівень фрагментів накопичувача та надасть відсоток. Ця кнопка неактивна для твердотільних накопичувачів.

За замовчуванням Windows 10 щотижня оптимізує всі диски. Щоб змінити розклад, клацніть на Змінити налаштування кнопку. Ви можете змінити або відключити планування, збільшити завдання, змінити пріоритет і вибрати диск, який ви хочете автоматично оптимізувати.

Вимкніть програми та програми під час запуску

Запуск диспетчера завдань Вимкніть iTunes

Багато програм та настільних програм завантажуються під час запуску Windows 10. Вони споживають системні ресурси до того, як ви навіть зможете прочитати своє перше ранкове повідомлення електронної пошти. На ПК з малою пам’яттю це може бути проблематично, залишаючи мало місця для послуг, які найбільше потрібні вам та Windows 10.

Ви можете видалити ці програми та настільні програми із автозавантаження, не видаляючи їх зовсім. Ось як:

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Пуск і виберіть Диспетчер завдань у меню живлення.

Примітка. Якщо ви часто отримуєте доступ до диспетчера завдань, клацніть правою кнопкою миші на його значку на панелі завдань і виберіть Закріпити на панелі завдань у спливаючому меню.

Крок 2: Клацніть на Стартап на вкладці, переліченій у вікні диспетчера завдань.

Крок 3: Виберіть програму або програму для робочого столу, яку ви не хочете завантажувати автоматично, і натисніть Вимкнути в правому нижньому куті.

Що має залишатися ввімкненим? Все, що безпосередньо пов’язане з вашим ПК, наприклад компоненти від Intel та Realtek, служби Microsoft тощо. Ось програми та настільні програми, які ви можете безпечно вимкнути:

 • Програмне забезпечення Adobe
 • Компоненти Apple iTunes
 • Розбрат
 • Програмне забезпечення Google
 • Програмне забезпечення HTC
 • Планувальник оновлення Java
 • Помічник браузера Opera
 • Пандора
 • Програмне забезпечення Razer
 • І так далі

Очистіть вентиляційні отвори

бритвен край pro ігровий планшетний отвір макрос -

Майже для кожного комп'ютера потрібен потік повітря, щоб компоненти всередині були прохолодними. Один набір вентиляційних отворів дозволяє вентиляторам втягувати прохолодне повітря, тоді як другий набір вентиляційних отворів випускає тепле повітря. У деяких випадках ви побачите ультрабуки без вентиляційних отворів, оскільки саме шасі віддає тепло від компонентів. Однак більшість настільних і ноутбуків покладаються на постійний потік повітря.

Для ПК, яким потрібен потік повітря, щоб охолодити, ви абсолютно повинен підтримуйте чистоту впускних отворів. Оскільки внутрішні вентилятори втягують повітря, ці вентиляційні отвори накопичують пил та інший детрит. З часом ця колекція неприємностей зменшить споживання повітря, через що внутрішні компоненти, такі як процесор та пам’ять, будуть нагріватися. Чим гарячіший ПК, тим повільніше він працює. Зрештою ви побачите збій програм, сумнозвісний Синій екран смерті та випадкові перезавантаження.

На робочих столах впускні вентиляційні отвори розташовані переважно спереду. Ви навіть можете побачити їх збоку та / або вздовж верху. Тепле повітря продуває через вентиляційні отвори на задній панелі, включаючи блок живлення вашого ПК.

На ноутбуках впускні отвори зазвичай знаходяться внизу. Зазвичай випускні вентиляційні отвори встановлюються ззаду або вздовж боків, залежно від моделі. Вентилятори на вході, як правило, найбрудніші.

Найкращий спосіб очистити ці вентиляційні отвори - це використання стисненого повітря. Ви можете взяти банку в Walmart або подібних магазинах. У деяких випадках вам може знадобитися відкрити бічну частину робочого столу і просто продути все або почистити пилові фільтри вручну. Для ноутбуків знизу може бути панель, яку ви можете зняти, щоб використовувати стиснене повітря на вентиляторі та навколишніх компонентах.

Однак нічого не розбирайте, якщо ви не знайомі з процесом. Просто очистіть вентиляційні отвори або попросіть когось більш досвідченого допомогти.

Використовуйте власне та незалежне програмне забезпечення

Стороннє програмне забезпечення може допомогти видалити непотрібні файли та історії браузера, що в свою чергу може покращити продуктивність. Ось декілька рекомендацій:

Антивірусне програмне забезпечення

Віруси часто винні в тому, що ваша система втрачає свою ефективність. На щастя, вам не потрібно витрачати гроші, щоб отримати якісне антивірусне програмне забезпечення. Хоча Windows 10 забезпечує вбудований антивірусний захист, BitDefender виконує ще більш глибоке сканування для виявлення та усунення шкідливого програмного забезпечення.

Щоб отримати більше можливостей, ми пропонуємо список найкращих безкоштовних антивірусних програм.

Прибиральники реєстру

По мірі встановлення та видалення програмного забезпечення реєстр Windows 10 переплутується із застарілими та пошкодженими записами, що може спровокувати системні помилки та збої. Ось де чистий реєстр стане в нагоді.

Auslogics Registry Cleaner вибирає за замовчуванням список накопичувачів та елементів на вашому комп’ютері та швидко сканує та відновлює проблеми, перш ніж вони стануть більш складними. У випадку, якщо пізніше буде видалено щось, що вам потрібно, функція Rescue Center може відновити файли із резервної копії.

Змінюйте візуальні ефекти

Параметри продуктивності Візуальні ефекти

На вигляд Windows 10 досить приємний, але всі ці візуальні ефекти можуть накласти тягар на старі ПК. Сюди входять анімація, плавні краї шрифтів, тіні, напівпрозорість тощо.

Якщо ви помітили зниження продуктивності, просто перетягнувши вікно, графічний чіп вашого ПК може мати проблеми під навантаженням. Ви можете спробувати знизити роздільну здатність, перевстановити або оновити драйвери або скористатися наступними кроками, щоб змінити візуальні ефекти платформи.

Крок 1: Натисніть кнопку Пуск і виберіть Панель управління перераховані під Система Windows в меню "Пуск".

Крок 2: На екрані з'явиться панель управління. Клацніть Категорія поруч з Переглянути за і виберіть Великі іконки або Маленькі іконки.

Крок 3: Виберіть Система опція на розширеному інтерфейсі.

Крок 4: Виберіть Розширені налаштування системи перераховані зліва.

Крок 5: Властивості системи на екрані з'явиться вікно. Виберіть Розширений вкладку.

Крок 6: Клацніть на Налаштування кнопка, показана під Продуктивність.

Крок 7: Візуальні ефекти вкладка завантажується за замовчуванням у Параметри продуктивності вікно. Виберіть Налаштуйте для найкращої роботи і натисніть Подати заявку слідом за ним гаразд.

Якщо вам не подобається, як Windows 10 змінює візуальні ефекти, поверніться до Параметри продуктивності вікно, виберіть На замовленнята вручну налаштуйте параметри. Якщо ви не хочете нерівних шрифтів, обов’язково ввімкніть Плавні краї екранних шрифтів.

Запустіть засоби усунення несправностей

Windows 10 пропонує вбудовані засоби виправлення неполадок, які можуть допомогти вирішити проблеми з продуктивністю. Ви можете знайти їх, виконавши такі дії:

Крок 1: Клацніть піктограму сповіщення поруч із системним годинником і виберіть Усі налаштування плитку в Центрі дій.

Крок 2: На вашому екрані з’явиться програма Налаштування. Виберіть Оновлення та безпека.

Крок 3: Виберіть Усунення несправностей категорія, вказана ліворуч.

Тут ви маєте доступ до 17 засобів усунення несправностей. Серед відомих варіантів:

 • Підключення до Інтернету
 • Мережевий адаптер
 • Потужність
 • Пошук та індексація
 • Програми магазину Windows
 • Windows Update
Технічне обслуговування системи Windows 10

Ви також можете спробувати запустити Обслуговування системи служби на панелі керування. На жаль, він непросто доступний:

Крок 1: Натисніть кнопку Пуск і виберіть Панель управління перераховані під Система Windows в меню "Пуск".

Крок 2: На вашому екрані з’явиться панель керування. Клацніть Категорія поруч з Переглянути і змініть налаштування на Маленькі іконки або Великийзначки.

Крок 3: Клацніть Вирішення проблем.

Крок 4: Клацніть Запустіть завдання з технічного обслуговування перераховані під Система та безпека.

Крок 5: Клацніть на Далі , щоб запустити інструмент обслуговування.

Змініть налаштування живлення

Високопродуктивний профіль живлення Windows 10

Якщо для ПК встановлено рекомендований Збалансований профіль живлення, іноді можна отримати додатковий приріст, переключившись на Висока продуктивність плану. Ваш ПК буде використовувати більше енергії, використовуючи цей профіль, але він не повинен підпалювати ваш гаманець, коли надходить рахунок за електроенергію.

Крок 1: Натисніть кнопку Пуск і виберіть Панель управління перераховані під Система Windows в меню "Пуск".

Крок 2: Виберіть Система та безпека.

Крок 3: Виберіть Параметри живлення на наступному екрані.

Примітка: На ноутбуках клацніть правою кнопкою миші піктограму акумулятора, розташовану поруч із системним годинником, і виберіть Параметри живлення у спливаючому меню.

Крок 4: Виберіть Висока продуктивність профіль потужності. Ви можете налаштувати цей профіль, натиснувши Змінити налаштування плану слідом за ним Змініть розширені налаштування живлення, якщо такі є.

Якщо ви не бачите Висока продуктивність профілю, не забудьте натиснути стрілку вниз поруч із Показати додаткові плани.

Скиньте або відновіть свій ПК

Відновлення системи Windows 10

У Windows 10 ви можете відчути свіжість на заводі, не видаляючи файли. Це досягається за допомогою Скиньте цей ПК у налаштуваннях Windows 10. Ми пропонуємо окремий довідник, якщо ви хочете піти цим маршрутом. Однак ось ярлик:

Налаштування> Оновлення та безпека> Відновлення

Якщо ви пам’ятаєте, коли ваш ПК колись відчував швидкість, і вважаєте, що оновлення та / або програмне забезпечення можуть спричинити проблеми, ви можете скористатися точкою відновлення, щоб відправити свій ПК назад у часі. Звичайно, все, що ви встановили з того часу, буде видалено, але ваші файли залишаться недоторканими. Цей метод вимагає, щоб Windows 10 раніше створила точку відновлення.

Крок 1: Натисніть кнопку Пуск і виберіть Панель управління перераховані під Система Windows в меню "Пуск".

Крок 2: Коли на екрані з’явиться Панель управління, натисніть Категорія поруч з Переглянути і змініть налаштування на Маленькі іконки або Великийзначки.

Крок 3: Виберіть Одужання в розширеному інтерфейсі.

Крок 4: Виберіть Відкрийте відновлення системи на наступному екрані.

Крок 5: Відновлення системи на екрані з'явиться вікно. Клацніть Далі починати.

Крок 6: Виберіть запис у той час, коли ваш ПК працював швидше, і натисніть Далі.

Якщо нічого не вдається, оновіть апаратне забезпечення

Ви випробували всі наші трюки і навіть скинули свій ПК, але він все одно працює як равлик. Це хороший показник того, що вам потрібно оновити.

Пам'ять (RAM)

Якщо ви запускаєте важкі програми, такі як Photoshop, або просто схильні запускати багато програм одночасно і помічаєте, що ваша система гальмує, коли ви переходите з однієї на іншу, встановлення більше системної пам'яті або оперативної пам'яті (оперативної пам'яті) може зробити ваше життя легше.

Щоб дізнатись, скільки у вас вже є оперативної пам'яті, дотримуйтесь цього шляху:

Налаштування> Система> Про програму

Далі ви повинні визначити, наскільки більше оперативної пам’яті може обробляти ваш комп’ютер і який тип ви можете встановити. Вирішальне значення та технологія Kingston - це добрі ресурси, щоб з’ясувати, яка оперативна пам’ять вам підійде.

Твердотільні накопичувачі (SSD)

Перехід з механічного диска на твердотільний накопичувач (SSD) може зробити величезну різницю в швидкості та надійності.

SSD не має рухомих частин. Натомість він покладається на стаціонарну флеш-пам’ять, щоб забезпечити швидше читання та запис, знижуючи частоту відмов накопичувача. Механічні накопичувачі, навпаки, нагадують програвачі вінілових пластинок (або компакт-дисків) старої школи, спираючись на обертові магнітні пластини та головки зчитування / запису, які рухаються всередину та назовні, як голка для запису.

За допомогою твердотільного накопичувача фрагменти файлів можуть бути розташовані в сусідніх місцях або розкидані по всьому - вони так само швидко читаються. SSD-накопичувачі можуть навіть цілеспрямовано зберігати шматки файлів у різних місцях, щоб вирівняти загальний знос. Відсутність рухомих частин не тільки робить твердотільні накопичувачі легшими та менш енергозалежними, але також протиударними та довговічними, ще більше продовжуючи термін служби вашої машини.

Якщо вам потрібен SSD, вам потрібно буде визначити, який тип сумісний із вашим комп’ютером. Samsung, Western Digital та Intel мають чудові можливості для твердотільних дисків, незалежно від того, якого розміру ви шукаєте. Після вибору нового твердотільного накопичувача ви можете вручну додати його до своєї системи за допомогою набору для оновлення - без необхідного досвіду.

Щоб отримати пропозиції, перегляньте наш список найкращих твердотільних накопичувачів, які ви можете отримати прямо зараз.

Відеокарта

Якщо ви граєте в ігри на комп’ютері і помічаєте слабку продуктивність, можливо, оновлення відеокарти буде в порядку. Недорогі машини, як правило, постачаються з інтегрованою графікою, тоді як більш дорогі збірки можуть включати окремий блок обробки графіки (GPU), який має розширені графічні можливості.

Навіть якщо у вас графічний процесор, вам може знадобитися швидша модель, залежно від ігор, в які ви граєте. Як і у випадку з оперативною пам’яттю та твердотільними накопичувачами, спочатку слід з’ясувати, яка карта працюватиме у вашому комп’ютері, оскільки не всі карти сумісні з вашою материнською платою.

У вас є старий прискорений графічний порт (AGP)? Швидше за все PCI Express (PCIe)? Він інтегрований у материнську плату чи це окрема карта?

Дослідіть, перш ніж купувати, оскільки деякі оновлення відеокарти також потребують оновлення джерела живлення.

Нарешті, з цих трьох варіантів графічний процесор - це єдиний компонент, який ви не можете змінити на ноутбуці. Що стосується пам’яті та оперативної пам’яті, ви можете мати доступ до цих відсіків, але ваші варіанти оновлення можуть бути обмеженими.

Останні повідомлення