Як відновити заводські налаштування Windows на поверхні Microsoft

Часом навіть наші найвірніші пристрої забиваються або трапляються помилки, що вимагають рішучих заходів. Незалежно від того, чи це повільна система, пошкоджені файли чи навіть втрачені облікові дані облікового запису, найкраще зробити так, щоб пристрій повернувся до початкового рівня шляхом скидання ОС.

На щастя, для пристроїв Windows, таких як моделі Microsoft Surface, відновлення заводських налаштувань може бути простим. Існує кілька методів повернення Windows 10 до заводських налаштувань на вашій Surface. Ми намітили кроки для завершення операції кількома різними способами: від Windows до Windows Увійти екрану або за допомогою пристрою USB.

Примітка: Перш ніж перейти безпосередньо до опції скидання системи, обов’язково усуньте неполадки у своєму пристрої та перевірте, чи можна вирішити ваші проблеми іншим способом. Нижче ми докладно описали кроки для кожного методу. Пам’ятайте, тут ми говоримо про повне скидання до заводських налаштувань. Це означає стирання всіх особистих файлів та відновлення системи та усіх програм до основних налаштувань. Якщо у вас є можливість, обов’язково створіть резервну копію всіх файлів, які хочете зберегти. Інакше ви почнете з нуля.

З Windows 10

Крок 1: Підтягніть Почніть меню та виберіть або знайдіть Налаштування.

Оновлення та безпека Windows

Крок 2: В Налаштування, виберіть Оновлення та безпека, і потім Одужання. Шукайте Скиньте налаштування цього ПК і знайдіть кнопку із написом Розпочати. Виберіть його, коли будете готові.

Виберіть Скинути параметр

Крок 3: Звідси буде кілька варіантів:

  1. Зберігати мої файли збереже ваші збережені особисті файли. Це найшвидший варіант, але якщо проблема походить від ваших особистих файлів, це може не вирішити проблему.
  2. Видаліть все. Це видаляє всі ваші файли, особисті налаштування та встановлені програми.
  3. Відновити заводські налаштування, який видаляє всі файли, програми, налаштування та повертає пристрій до тієї версії Windows, яка була встановлена ​​на заводі. Цей параметр доступний лише для тих, хто оновив свої пристрої з попередньої версії Windows.

Зробіть свій вибір, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Коли буде запропоновано, виберіть Далі.

Скиньте цей ПК

Крок 4: Виберіть Скинути. Операція скидання розпочнеться і може зайняти кілька хвилин. Залиште пристрою достатньо часу для завершення процесу.

Вхід у систему Windows (корисно для проблем із перезапуском)

Вирішення проблем із ПК з ОС Windows

Якщо у вас виникають проблеми з входом у Windows або вас турбують постійні перезапуски, коли ви намагаєтесь щось зробити, можливо, вам не вдасться скинути так легко. У цьому випадку ви можете скинути налаштування "з завантаження", не вимагаючи фактичного входу. Це корисно для спроби вирішити проблему, яка перешкоджає повноцінному входу в систему.

Крок 1: Від Увійти екран, натисніть Потужність на вашій Поверхні. Тримайте Клавіша Shiftта виберіть Перезапустіть утримуючи при цьому клавішу.

Крок 2: Зачекайте, поки Surface повністю перезапуститься. Під час запуску з’явиться новий екран. За запитом виберіть У будь-якому випадку перезапустіть. Тепер ви повинні побачити екран з низкою опцій управління. Виберіть ту, що говорить Скиньте налаштування ПК. Коли буде запропоновано, виберіть Далі.

Крок 3: Тут ви побачите ті самі параметри, які надає скидання зсередини Windows. Виберіть найкращий для вашої ситуації.

  1. Зберігати мої файли збереже ваші збережені особисті файли. Це найшвидший варіант, але якщо проблема пов’язана з вашими особистими файлами, це може не вирішити проблему.
  2. Видаліть все. Це видаляє всі ваші файли, особисті налаштування та встановлені програми.
  3. Відновити заводські налаштування, який видаляє всі файли, програми, налаштування та повертає пристрій до версії Windows, яка прийшов встановлено на заводі. Цей параметр доступний лише для тих, хто оновив свої пристрої з попередньої версії Windows.

Зробіть свій вибір, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Коли буде запропоновано, виберіть Далі.

Крок 4: Виберіть Скинути. Операція скидання розпочнеться і може зайняти кілька хвилин. Дайте пристрою достатньо часу для завершення операції скидання.

USB-пристрій

Оберіть USB Reset Windows

Коли ви намагаєтесь скинути Windows, ви можете отримати попереджувальне повідомлення із написом приблизно так Вставити носій: відсутні файли. Це повідомлення може трапитися через пошкодження файлів або інші серйозні проблеми. У цьому випадку "вставити носій" означає, що вам слід використовувати USB-накопичувач, якщо він уже готовий.

Крок 1: Для цього кроку вам може знадобитися створити USB-накопичувач для відновлення для Windows 10. Якщо у вас немає диска для відновлення, можливо, його не вдасться зробити, якщо у вашої Surface є серйозні проблеми, такі як пошкоджені файли. Однак, якщо Windows 10 працює більш-менш нормально, ви можете спробувати створити такий із запасним USB-накопичувачем. Просто шукайте Створіть диск відновлення у рядку пошуку виберіть його та дотримуючись інструкцій.

Якщо це не працює, і ви не можете отримати доступ до Windows на своїй Surface, ви також можете завантажити та створити USB-диск для відновлення Surface з іншого комп’ютера. Просто відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт і увійдіть за допомогою свого облікового запису Microsoft, щоб вибрати пристрій Surface, який потрібно скинути. В іншому випадку без облікового запису Microsoft ви можете ввести серійний номер своєї Surface для підтвердження та завантаження.

Коли ви будете готові, і накопичувач готовий, повністю вимкніть Surface і вставте USB-пристрій.

Крок 2: Натисніть Зменшення гучності і Потужність одночасно на вашій Поверхні. Коли комп'ютер перезавантажиться, відпустіть Потужність кнопку. Коли з'явиться логотип Surface, відпустіть Зменшення гучності кнопку.

Крок 3: Вам буде запропоновано вибрати метод введення та мову. Коли закінчите, вибирайте Усунення несправностей. Тоді вибирай Виберіть Скинути ПК. Коли буде запропоновано, виберіть Далі.

Крок 4: Знову ж таки, ви можете вибрати опцію скидання. Тут буде кілька варіантів:

  1. Зберігати мої файли збереже ваші збережені особисті файли. Це найшвидший варіант, але якщо проблема походить від ваших особистих файлів, це може не вирішити проблему.
  2. Видаліть все. Це видаляє всі ваші файли, особисті налаштування та встановлені програми.
  3. Відновити заводські налаштування, який видаляє всі файли, програми, налаштування та повертає пристрій до тієї версії Windows, яка була встановлена ​​на заводі. Цей параметр доступний лише для тих, хто оновив свої пристрої з попередньої версії Windows.

Зробіть свій вибір, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Коли буде запропоновано, виберіть Далі .

Крок 5: Виберіть Скинути. З'явиться логотип Surface, і почнеться операція скидання. Цей процес триватиме кілька хвилин, тому не забудьте дати пристрою достатньо часу для завершення процесу.

Після скидання до заводських налаштувань

Після завершення скидання вам потрібно буде виконати перше налаштування системи, як і при першій активації пристрою. Щойно це буде зроблено, ваш планшет Surface стане як новий. готові до пожертви чи перепродажу або будь-яких інших планів, які ви можете мати на це.

Останні повідомлення