Як пряма трансляція на Nintendo Switch

Отже, ви освоїли свою улюблену гру Switch, і готові передавати свої навички світові. Якщо ви не впевнені, як саме це зробити, ми підготували основний пояснювач того, як вести пряму трансляцію на Nintendo Switch. Процес дещо різниться залежно від платформи, тому ми виклали конкретні інструкції для Twitch, YouTube та Facebook. Якщо ви знайомі з платформою і просто хочете правильно підключити свій комутатор, у нас також є покрокові інструкції для цього.

Зауважте, що пряма трансляція працює лише зі звичайним комутатором Nintendo. Switch Lite не може виводити відео на зовнішній дисплей, тому ви не можете підключити його за допомогою карти захоплення.

Подальше читання

  • Кращі ігри Nintendo Switch
  • Найкращі інді-ігри на Nintendo Switch
  • Nintendo Switch проти Switch Lite

Як транслювати на Nintendo Switch

Перш ніж потрапляти в бур’яни, ось огляд того, як транслювати на Nintendo Switch.

  1. Закріпіть комутатор Nintendo і підключіть кабель HDMI між ним та входом карти зйомки.
  2. За допомогою іншого кабелю HDMI підключіть вихід карти зйомки до телевізора або монітора.
  3. Підключіть карту захоплення до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
  4. Запустіть OBS і підключіть улюблену платформу потокового передавання черезНалаштуванняменю.
  5. Налаштуйте свою сцену, додавши карту захоплення та будь-які потрібні накладання.
  6. КлацнітьПочніть трансляціюпіти жити.

Що вам знадобиться

Nintendo Switch Mini нова консоль 3DS виробництво виробничих аксесуарів концепція зображення зображення

Спочатку вам знадобиться комутатор, док-станція комутатора, зовнішній монітор або телевізор, ПК для підключення до Інтернету та карта захоплення - у цьому випадку ми вирішили використовувати Razer Ripsaw. Далі вам потрібно буде налаштувати комутатор Nintendo для потокової передачі. Для цього підключіть док-станцію до джерела живлення та підключіть кабель HDMI до входу карти захоплення. Далі візьміть HDMI-кабель карти зйомки та підключіть до зовнішнього монітора або телевізора. Тепер візьміть USB-кабель із карти захоплення та підключіть його до свого комп’ютера.

Якщо ви використовуєте Ripsaw, вам потрібно буде завантажити та встановити програму Razer Synapse. На цьому етапі переконайтеся, що світло на Ripsaw стає зеленим. Завантажте Open Broadcaster Studio (OBS) - безкоштовну платформу для потокового передавання з відкритим кодом - з веб-сайту розробника. Після встановлення відкрийте OBS і нижче Джерела, клацніть правою кнопкою миші Додайте пристрій відеозйомки. Виберіть Новий і назвіть це як завгодно. Далі натиснітьПристрій і виберіть свою карту зйомки з випадаючого меню.

Тепер ви можете увімкнути свій комутатор і відкрити гру, яку хочете транслювати. Якщо на даний момент зображення не відображається на екрані в OBS, змініть тип роздільної здатності FPS на На замовлення і встановіть роздільну здатність 1080p, а частоту кадрів - 60. Тепер вам потрібно буде вирішити, яку платформу ви хочете використовувати для потокового передавання. Нижче наведено три найбільш популярних варіанти.

Посмикування

Спочатку перейдіть на Twitch.tv і увійдіть - якщо у вас немає облікового запису, підпишіться на цей момент - і натисніть своє ім’я у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до інформаційної панелі. Далі перейдіть до Налаштування і виберіть Показати ключ потоку. Скопіюйте цей ключ і поверніться до OBS. КлацнітьФайл,тоді Налаштування. Далі натисніть Потокове передавання і виберіть Посмикування як послугу, перш ніж вибрати найближчий до вас сервер за місцем розташування. Ви можете скопіювати ключ потоку та вставити його сюди. Після цього виберіть Подати заявку. КлацнітьПочніть трансляцію і поверніться до Twitch.tv, де ви зможете побачити попередній перегляд на інформаційній панелі.

YouTube

По-перше, перейдіть на YouTube і увійдіть, як зазвичай. Клацніть на піктограму профілю у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до Творчої студії, та виберіть Новий у верхньому правому куті. Потім можна вибрати ІдиПрямий ефір. Якщо це ваш перший раз, вам потрібно буде підтвердити свій обліковий запис і почекати 24 години перед потоковою передачею. Введіть всю основну інформацію на отриманій сторінці, включаючи опис заголовка, ескіз та інші аспекти, які вам можуть знадобитися. Потім прокрутіть вниз до Налаштування кодера і натиснітьРозкрийте на клавіші потоку.

Тепер скопіюйте цей ключ і перейдіть до OBS. КлацнітьФайл, Налаштування, і потім Потік. Виберіть YouTube як послуга іYouTube Primary як сервер, вставте ключ потоку та виберіть Подати заявку. Потім натисніть Почніть трансляцію і перевірте YouTube на свій потік.

Примітка. Як тільки ви це зробите, YouTube автоматично переводить ваш потік у прямому ефірі. Ви можете перевірити це, вибравши Приватна заздалегідь.

Facebook

Відкрийте Facebook і виберіть сторінку, з якої хотіли б транслювати. Клацніть Інструменти публікації угорі, а потім натисніть Відео ліворуч і виберіть Прямий ефір. Тепер з’явиться нове вікно - скопіюйте ключ потоку звідси, натиснувши стрілку внизу екрана. Зайдіть в OBS і натисніть Файл, Налаштування, і потімПотік. Виберіть Facebook Live як послугу виберіть сервер за замовчуванням, введіть ключ потоку та натиснітьПодати заявку.

Потім виберіть Далі у Facebook та заповніть необхідні дані. Поверніться до OBS і виберіть Почніть трансляцію. Потім Facebook покаже вам попередній перегляд, який ви зможете відрегулювати за допомогою налаштувань ліворуч. Коли будете готові до трансляції, виберіть Йти жити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found