Як відновити заводські налаштування Xbox One

Незалежно від того, віддаєте ви консоль другові чи вирішуєте технічну проблему, іноді вам просто потрібно наново розпочати роботу з Xbox One. На щастя, Microsoft робить це дуже легко зробити як для тих, хто хоче тримати свої ігри та програми встановленими, так і для тих, хто вважає за краще починати з абсолютно чистого аркуша. Цей самий процес застосовується до всіх версій консолі, незалежно від того, чи є у вас оригінал або посилений Xbox One X, з однією незначною різницею, яку ми пояснимо пізніше.

Зауважте, що навіть якщо ви вирішите тримати свої ігри та програми інстальованими, скидання до заводських налаштувань все одно видалить з консолі всі особисті файли та асоціації, включаючи збережені ігри, досягнення, налаштування та облікові записи. Все це зберігається в хмарі, якщо ваша консоль синхронізована з Xbox Live, що відбувається автоматично при підключенні до Інтернету, тому перед початком скидання не забудьте під’єднатися до Інтернету, якщо це можливо.

Коли ви будете готові, перейдіть до нашого посібника щодо відновлення заводських налаштувань Xbox One. Якщо з технічних причин ви не можете побачити екран або отримати доступ до Налаштування меню, щоб виконати наступні кроки, а потім пропустіть, і ми розкажемо вам, як це зробити, щоб завантажити його із зовнішнього USB-накопичувача. Зауважте, що для цього вам знадобиться доступ до ПК з Windows.

Подальше читання

 • Найпоширеніші проблеми Xbox One та способи їх усунення
 • Найпоширеніші проблеми Xbox One X та способи їх усунення
 • Як отримати максимум від свого Xbox One

Виконання скидання заводських налаштувань з приладової панелі

Крок 1: Увійдіть. Натисніть Xbox кнопку (світиться в центрі контролера), щоб відкрити напрямну накладку.

Крок 2: Перейдіть до Система меню (шестерня вкрай праворуч) та виберіть Налаштування.

Крок 3: Виберіть Система, тоді Інформація про консоль.

Крок 4: Виберіть Скинути консоль.

На даний момент у вас є варіант будь-якогоСкинути та видалити все абоСкинути та зберегти мої ігри та програми (або скасуйте та поверніть назад, якщо ви не готові).

Зауважте, що навіть якщо ви зберігаєте свої ігри та програми, усі ваші особисті дані все одно будуть видалені з системи, тому обов’язково синхронізуйтеся з Xbox Live або експортуйте свої налаштування заздалегідь, якщо ви не хочете їх втрачати. Вибравши бажаний спосіб скидання налаштувань, консоль продовжить видалення вмісту, що може зайняти кілька хвилин.

Виконання скидання за допомогою засобу вирішення проблем із запуском Xbox

Якщо ви не можете завантажити консоль, ви можете виконати скидання до заводських налаштувань за допомогою засобу вирішення проблем із запуском Xbox. Деякі оригінальні пристрої Xbox не підтримують засіб усунення несправностей при запуску Xbox - докладніше див. Нижче - але це не завадить перевірити незалежно. Спочатку повністю вимкніть консоль та витягніть живлення та мережеві кабелі принаймні на 30 секунд. Знову підключіть кабель живлення та виконайте такі дії:

Крок 1:Утримуйте клавішуВитягнутиіЗв’язатикнопки на консолі.

Вийняти кнопка знаходиться на передній частині оригінальної консолі Xbox One безпосередньо біля дисковода, тоді як Зв’язати кнопка знаходиться на лівій стороні, безпосередньо поруч із дисководом, із символом, який виглядає як ")))". Зверніть увагу, що на Xbox One X та Xbox One S обидві кнопки знаходяться на передній панелі консолі, із Зв’язати кнопка, що сидить безпосередньо під Xbox на правому краю. Xbox One S Digital не має Вийняти кнопку, так що Зв’язати і Xbox кнопки зроблять трюк. Утримуючи обидві кнопки, натисніть Xbox Кнопка (живлення) на передній панелі консолі.

Крок 2:ВідпустітьXbox, але продовжуйте утримувати кнопкуВийнятиіЗв’язатикнопки протягом 10-15 секунд. Прослухайте два тони, перш ніж відпускати ці кнопки. Невдовзі після цього з’явиться засіб усунення несправностей Xbox.

Крок 3:ВиберітьСкинутиЦе Xboxз налаштувань і продовжте заводські скидання.

Виконання офлайн-оновлення системи через USB

Якщо у вас виникли проблеми, і ви хочете виконати скидання до заводських налаштувань, щоб їх вирішити, можливо, вам не доведеться йти так далеко. Ви можете виконати оновлення системи в автономному режимі через USB, яке може скасувати будь-які невдалі оновлення або інші проблеми, що перешкоджають нормальній роботі Xbox One. Якщо у вас Xbox One S, Xbox One S Digital або Xbox One X, виконувати оновлення системи в режимі офлайн досить просто. Оригінальний Xbox One вимагає ще кількох кроків.

Corsair Flash Voyager GS USB 3.0 512GB

Офлайн-оновлення системи за допомогою Xbox One S та Xbox One X

Крок 1: Знайдіть сумісний флеш-накопичувач USB. Вам знадобиться абсолютно порожня флешка з принаймні 4 ГБ вільного місця. Він також повинен бути відформатований для NTFS, що є типовою файловою системою Windows. Знайдіть свій USB-накопичувач у Провіднику файлів, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Формат.На наступному екрані ви можете залишити все як є, крімФайлова система.Змініть це на NTFSякщо це ще не встановлено таким чином.

Крок 2: Завантажте файл оновлення на свій комп’ютер і витягніть його на флешку. Завантажений файл оновлення від Microsoft ви можете знайти тут. Витягніть файл і скопіюйте “$ SystemUpdate” в кореневий каталог флеш-накопичувача USB. Це повинен бути єдиний файл там. Після завершення передачі вийміть і відключіть USB-пристрій і поверніться до консолі.

Крок 3: Вимкніть Xbox One і вийміть із задньої сторони кабелі живлення та мережеві кабелі. Зачекайте 30 секунд, як тільки він повністю вимкнеться.

Крок 4:Підключіть кабель живлення та вставте флешку в порт USB.

Крок 5: Натисніть і утримуйте Зв’язати і Вийняти кнопки на консолі, а потім натисніть Xbox кнопку.

Крок 6: Продовжуйте тримати Зв’язати і Вийняти протягом 10-15 секунд, поки не завантажиться засіб усунення несправностей при запуску Xbox. Після цього виберітьОфлайн оновлення системи.Зачекайте, поки система оновиться, і все готово. Якщо оновлення не вдається, можливо, доведеться перезапустити консоль і повторити спробу. Якщо у вас все ще виникають проблеми, зверніться до корпорації Майкрософт за технічною підтримкою.

Офлайн-оновлення системи за допомогою оригінального Xbox One

Крок 1:Спробуйте запустити засіб усунення несправностей при запуску Xbox, повністю вимкнувши консоль і витягнувши кабель живлення принаймні на 30 секунд. Після цього знову підключіть кабель і натисніть кнопкуПараіВийнятикнопки, потімXboxкнопку. Відпустіть Xbox кнопку і утримуйте дві інші протягом 10-15 секунд. Як тільки ви почуєте два тони включення, відпустіть дві інші кнопки. Якщо ви бачите засіб усунення несправностей при запуску Xbox - з позначкою «усунення несправностей» у верхній частині, виконайте наведені вище дії. Якщо ні, продовжте в цьому розділі.

Крок 2:Якщо ви не бачите засобу вирішення проблем із запуском Xbox, увімкніть Xbox One і натисніть клавішуXboxкнопку на контролері. СлідуйтеПрофіль і система> Налаштування> Система,потім виберітьКонсольІнформація.Шукайте версію своєї ОС. Якщо це одна з перелічених нижче версій, перейдіть до кроку четвертого. Якщо ні, перейдіть до третього кроку.

 • 6.2.11791.0 (xb_rel_1411.141114-2300) вільно
 • 6.2.12521.0 (xb_rel_1503.150305-1449) вільно
 • 6.2.12998.0 (xb_rel_1506.150601-2200) вільно
 • 6.2.13326.0 (xb_rel_1508.150810-2029) вільно
 • 6.2.13332.0 (xb_rel_1508.150903-2141) вільно
 • 10.0.10586.1006 (th2_xbox_rel_1510.151107-2322) вільно
 • 10.0.10586.1016 (th2_xbox_rel_1510.151118-2147) вільно
 • 10.0.10586.1024 (th2_xbox_rel_1510.151203-1909) вільно
 • 10.0.10586.1026 (th2_xbox_rel_1510.151217-1035) вільно
 • 10.0.10586.1100 (th2_xbox_rel_1602.160210-2122) вільно
 • 10.0.10586.1194 (th2_xbox_rel_1603.160317-1900) вільно

Крок 3:Якщо у вас версія ОС, відмінна від наведеної вище, вам потрібно буде виконати два оновлення в режимі офлайн. Як і у випадку з Xbox One S та Xbox One X, вам знадобиться USB-накопичувач щонайменше 4 ГБ місця, відформатований у NTFS (див. Інструкції вище про те, як це зробити). Якщо у вас версія ОС 6.2.9781.0, завантажте OSU3 від корпорації Майкрософт. Якщо це щось інше, вам знадобиться OSU2.

Крок 4:Наступні кроки однакові незалежно від вашої версії ОС. Єдина відмінність полягає в тому, що вам потрібно буде виконати їх двічі, якщо у вас немає однієї з версій ОС, перерахованих вище, один раз з OSU3 або OSU2, а інший раз з OSU1. Якщо у вас є одна з перелічених версій ОС, просто виконайте ці дії за допомогою OSU1. Завантажте відповідний файл оновлення та витягніть його. Перемістіть файл “$ SystemUpdate” у кореневий каталог вашого USB-накопичувача (це має бути єдине, що є на вашому USB-накопичувачі).

Крок 5:Повністю вимкніть консоль і підключіть USB-накопичувач. Потім утримуйте Вийняти і Прив'язка, потім натисніть Xbox на консолі. Продовжуйте тримати Вийняти іЗв’язатипід час відпускання кнопкиXboxкнопку, приблизно 10-15 секунд. Після цього ви почуєте два тони з інтервалом у кілька секунд.

Перший сигнал вказуватиме на те, що консоль розпізнала флешку, а другий підтверджує, що всі дані були передані на консоль. Дуже важливо обов’язково почути обидва, перш ніж рухатися вперед. Як тільки ви почуєте сигнал включення консолі двічі, процес оновлення повинен розпочатися на екрані. Якщо через 15 секунд ви не почуєте двох звуків включення або якщо ви почуєте будь-які звуки відключення, оновлення не спрацювало. Спробуйте ще раз із самого початку, але якщо проблема не зникає, можливо, вам доведеться зв’язатися з корпорацією Майкрософт за технічною підтримкою.

Виконання скидання заводських налаштувань через USB

Якщо ви не можете отримати доступ до засобу виправлення неполадок запуску Xbox і хочете скинути консоль, а не оновлювати її, ви можете зробити це за допомогою файлу оновлення системи Microsoft для скидання. Кроки точно такі ж, як і вище, від копіювання файлу $ SystemUpdate до очікування двох звукових сигналів на вашій консолі. Єдина відмінність полягає в тому, що вам знадобиться цей файл оновлення, а не один із зв’язаних вище.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found