Як дивитися вбивство Єви в Інтернеті: Binge драма безкоштовно

Вболівали про затримку нового фільму про Бонда та про полювання на ситий шпигунський трилер?Вбивство Єви пропонує ідеальний засіб. У похмурому та обеззброююче сексуальному шпигунському трилері зіграла Сандра О в ролі Єви Поластрі, жінки, якій неймовірно нудно працювати в бюро британських спецслужб. Тобто, доки вона не почне розслідування примхливої ​​і практично не відстежуваної жінки-вбивці Вільянелли (Джоді Комер). Наступна гра між котами та мишами між Євою та Вілланеллою вражає, заманливо, жартівлива та захоплююча відразу. Іншими словами: Обов’язковий прийом. Ось як дивитись Вбивство Євионлайн.

Створено: Міст Фібі Уоллер

У ролях: Сандра О, Джоді Комер, Фіона Шоу, Даррен Бойд, Оуен Макдонелл

Кількість сезонів: 3

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Killing Eve онлайн в США

Вбивство Єви

Потоковий сервіс Hulu містить перші два сезони вбивства Єви. Більше того, ви навіть можете випити їх безкоштовно. Hulu надає майбутнім користувачам безкоштовну пробну версію на один місяць, коли вони підписуються на щомісячну підписку. Якщо пробна версія закінчується, і ви не хочете платити щомісячну плату в розмірі 6 доларів, скасування підписки залишиться за кілька простих кліків. Однак, якщо ви хочете підтримувати підписку, ви можете залишатись на 6 доларів на місяць з рекламою або 12 доларів на місяць без. На щастя для тих, хто просто хоче швидко випити Killing Eve, а потім скасувати підписку, перші два сезони шоу складають лише 16 серій, що робить його дуже легким для перегляду протягом місячного безкоштовного пробного періоду. Хоча Хулу ще не має доступу до третього сезону серіалу, очікується, що він надійде в грудні.

Як варіант, якщо ви не можете так довго чекати, Amazon Prime Video має всі три сезониВбивство Єви. На жаль, вони недоступні з щомісячною підпискою на послугу потокового передавання. Натомість вам потрібно заплатити 3 долари за серію або 20 доларів за сезон.

Окрім більш традиційних потокових послуг, BBC America транслює всі три сезониВбивство Євионлайн. Однак ви вже повинні мати рахунок у постачальника телевізійних послуг, таких як Spectrum або Xfinity. Якщо ви це зробите, тоді ви можете просто увійти в обліковий запис через веб-сайт BBC America і згорнутися в ліжку, щоб залишити свою нову одержимість телевізором.

Враховуючи успіхи в сезоні нагородження та відгуки критиків, BBC вже оновлено Вбивство Євичетвертий сезон. Хоча дата прем'єри ще не призначена (і ми можемо припустити деякі затримки через пандемію COVID-19), найкраще наздогнати зараз, щоб ви могли налаштуватися на найновіші епізоди, коли вони транслюються в прямому ефірі.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення