Як дивитись Легіон в Інтернеті: транслюйте драму безкоштовно

Психоделічний та супергеройський жанри непросто змішати. Або, принаймні, їх непросто змішати та змішати Ну. Таким чином, трипперські комікси Marvel від FX показуютьЛегіон кидає виклик усім сподіванням. Створено Ноа Хоулі - шоу-бігуном, попередні кредити якого включають ФаргоіКістки—У серіалі зіграв Ден Стівенс у ролі Девіда Халлера / Легіон. Галлер - людина-мутант, у якої діагностовано шизофренію, і він бореться з тим, як приборкати та контролювати свою владу. Шоу є неймовірно хитрим і викликає звикання, що робить його приємним для цінителів телебачення та шанувальників коміксів. Ось як дивитисьЛегіононлайн.

Створено: Ноа Хоулі

У ролях: Ден Стівенс, Рейчел Келлер, Обрі Плаза, Білл Ірвін, Джеремі Гарріс

Кількість сезонів: 3

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Легіон онлайн в США

Потокова послуга Hulu пропонує найдешевший та найповніший спосіб запоюЛегіон. У ньому не тільки розміщуються всі три сезони шоу, але й надається одномісячна безкоштовна пробна версія з доступом до всієї потокової бібліотеки, коли ви підписуєтесь на щомісячну передплату. Ви можете легко скасувати підписку безкоштовно, коли місяць закінчується. Однак, якщо ви вирішите продовжити, плата складає лише 6 доларів на місяць з рекламою та 12 доларів на місяць без. Як варіант, коли ви закінчите своюЛегіонвипивка і свербіж для широкого спектру опцій, ви можете похвалитися передплатою на Hulu + Live TV, яка дає вам доступ до понад 60 прямих каналів і каналів на вимогу всього за 55 доларів на місяць. Який би план підписки ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що всі вони включатимуть Легіон‘Повне фоліо.

Якщо ви шукаєте іншу комплексну щомісячну підписку, яка пропонує такі шоуЛегіоняк і інші телевізійні канали в прямому ефірі, YouTube TV може вам ідеально підійти. Завдяки цій послузі ви можете транслювати та записувати телевізійні програми в прямому ефірі з понад 70 каналів всього за 50 доларів на місяць. Крім того, вони пропонують безкоштовну 7-денну пробну версію, яку можна легко скасувати наприкінці тижня. Отже, із загальною кількістю 27 епізодів, які припадають приблизно на годину кожен, ви можете закінчити випивку Легіонпротягом пробного періоду та отримайте кошти безкоштовно.

Нарешті, якщо ви просто хочете подивитисяЛегіонбез усіх наворотів великого плану потокового передавання, його епізоди та сезони можна придбати окремо на сервісі Amazon Prime Video. Кожен епізод коштує 3 долари, а кожен сезон - 20 доларів. Хоча це не найдешевший варіант, це освіжаючий бездоганний спосіб дивитись Легіон не турбуючись про пробний термін або щомісячну плату.

На жаль, FX підтвердив, що 3 сезонЛегіонслужить його остаточним внеском. Незважаючи на те, що шанувальники серії засмучені його кінцем, зараз ідеальний час, щоб наздогнати - або, можливо, переглянути - відоме шоу про супергероїв, не напружуючись, як отримати доступ до майбутніх епізодів.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення