Як подарувати у Fortnite: поділіться скінами, планерами та іншим

Змагальні перестрілки, майстерні будівельні бої та регулярні оновлення світу зробили Fortnite одна з найпопулярніших ігор Battle Royale. І для багатьох це стало набагато більше, ніж гра і більше світ для спілкування з друзями. З такою кількістю дивовижних скінів та інших косметичних предметів у грі може бути важко відстежувати їх усі, нехай поодинці збирай їх собі. На щастя, є спосіб для гравців насправді подарувати предмети своїм друзям, щоб загін міг потрапити у відповідне спорядження.

Як відправляти подарунки

Як подарувати у Fortnite

Вручення подарунків у Fortnite це чудовий спосіб продемонструвати свою вдячність комусь, відсвяткувати день народження чи інше свято і просто зробити гру ще більш соціальною. На щастя, це теж легко зробити, якщо ви знаєте як.

По-перше, гравці, які хочуть відправити подарунок, повинні відправитися в магазин товарів. Epic Games виводить різні косметичні товари, які можна купувати щодня. Виберіть один із цих предметів і переконайтеся, що у вас є необхідна кількість V-Bucks.

Коли ви йдете купувати товар, виберіть варіант «купити в подарунок», і ви можете надіслати його комусь іншому. Виберіть друга, якому ви хочете надіслати його, зі свого списку друзів, і він отримає солодкий маленький подарунок при наступному вході з цим предметом всередині.

Обдарування обмежень

Варто пам’ятати, що з цим є певні обмеження. Найголовнішим є те, що це не є постійною особливістю. Він доступний лише в обмежений час, тому якщо ви не бачите опції подарунка, він наразі недоступний. Крім того, він доступний лише для товарів у магазині товарів.

Як і слід було очікувати, вам потрібно буде подружитися з гравцем, перш ніж ви зможете щось їм надіслати. Крім цього, перед подаруванням вам також потрібно подружитися щонайменше 48 годин. Хоча вам може знадобитися надіслати їм кілька подарунків, ви можете надіслати лише три кожні 24 години.

Epic Games також вимагає, щоб у вашому обліковому записі була ввімкнена двофакторна автентифікація. Майте на увазі, що надісланий вами подарунок не підлягає відшкодуванню, тому переконайтеся, що ви дійсно хочете це зробити. На жаль, ви не можете подарувати товари, які ви вже придбали або є у вашому шафці, оскільки їх потрібно придбати щойно в магазині товарів.

Мабуть, найголовніше, про що слід пам’ятати, це те, що не всі платформи дозволяють дарувати подарунки іншим гравцям, навіть незважаючи на те, що там ви можете грати в battle royale. З якоїсь причини Apple не дозволяє використовувати такі послуги на своїх пристроях, тому будь-які гравці iOS не зможуть дарувати подарунки своїм друзям. На щастя, усі інші на PS4, Xbox One, Nintendo Switch, ПК та Android все ще можуть це зробити.

Як бачите, існує багато вимог для того, щоб насправді подарувати комусь Fortnite, тому переконайтеся, що ви їх всі зустрічаєте, перш ніж витратити свої зароблені V-Бакси в магазині товарів. Також перевірте, чи надіслали ви подарунок правильному другу - цей процес не є чимось оборотним.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found