Скільки коштує Photoshop? - Всебічна розбивка витрат

Як і слід було очікувати, отримання копії Photoshop коштуватиме вам. Але те, скільки коштує провідний в галузі редактор зображень Adobe, залежить від того, як ви його придбаєте. Оскільки Adobe перейшла на Creative Cloud, тепер існує кілька варіантів, як ви платите за Photoshop - і деякі можуть бути більш доступними, ніж ви уявляєте.

Завдяки різним планам, знижкам та іншим змінним не існує універсального плану Photoshop. Отже, щоб трохи спростити ситуацію, ми розіб’ємо три основні плани Adobe, які нададуть вам доступ до Photoshop, а також розбиємо різні витрати залежно від того, як часто ви хочете платити. Однак до цього, ось короткий виклад поточного стану Adobe Photoshop.

Photoshop CC

Раніше іменем Photoshop називали номери версій, як і багато інших програм. Однак, перейшовши на послугу на основі передплати, Adobe просто назвав її Photoshop CC (для Creative Cloud). Номери версій все ще існують під капотом, але це вже не те, про що вам потрібно турбуватися - якщо у вас активна передплата на CC, ви завжди будете мати останню версію Photoshop. Оновлення відбуваються автоматично і без необхідності додаткової покупки.

В рамках переходу на послугу передплати Adobe також змінила спосіб оплати Photoshop. Тепер, а не платити за одноразову безстрокову ліцензію, ви платите щомісячну плату. Це означає, що термін дії ліцензії закінчується, якщо ви скасуєте підписку, але це також означає, що ви не зіткнетеся з початковою вартістю в кілька сотень доларів.

Частина процесу підписки - це можливість вибрати план Creative Cloud, який найкраще відповідає вашим потребам та бюджету. На вибір є кілька планів, тому тут є плюси і мінуси кожного.

План для однієї програми

Перший доступний варіант - план підписки на програму Single App від Adobe. Як випливає з назви, цей план дозволяє використовувати один додаток із платформи Creative Cloud від Adobe за 20 доларів на місяць або 240 доларів на рік. Ви також отримуєте 100 ГБ хмарного сховища та доступ до Typekit, масивної бібліотеки шрифтів, та Adobe Portfolio, онлайн-платформи для обміну своєю роботою.

Якщо це звучить як крута ціна, це тому, що вона є, умовно кажучи. На перший погляд, ви можете припустити, що єдиний план програми буде найбільш доступним вибором, але ви не повинні дотримуватися цього припущення. План єдиного додатка краще працює для інших програм у лінійці Creative Cloud, але коли мова заходить про Photoshop, у Adobe є кращі варіанти, які дають вам набагато більше грошей.

План Creative Cloud Photography

Простий ярлик "План фотозйомки" включає Lightroom CC, Lightroom Classic CC та Photoshop CC за 10 доларів на місяць або 120 доларів на рік. Ви також отримуєте доступ до Typekit і Portfolio, але хмарне сховище починається лише з 20 ГБ.

Потрібно отримати ступінь математика, щоб зрозуміти, що ця пропозиція є набагато вигіднішою, ніж план одного додатка. Ви не тільки отримуєте Photoshop CC, але й отримуєте доступ до двох версій Adobe Lightroom. Навіть якщо 20 Гб для вас недостатньо хмарного сховища, не хвилюйтеся. Adobe також пропонує версію цього плану з 1 ТБ сховища Creative Cloud за 20 доларів на місяць або 240 доларів на рік - знову ж таки, набагато вигідніша пропозиція, ніж план єдиного додатка. Хмарне сховище не потрібно для Photoshop, але якщо ви хочете отримати доступ до своїх ресурсів звідусіль, і особливо, якщо ви використовуєте Lightroom CC, ви можете розглянути можливість інвестування в оновлення на 1 ТБ.

План для всіх програм Creative Cloud

Якщо ваші потреби виходять за рамки того, що пропонує план фотозйомки, найкращим варіантом буде продовжити план Creative Cloud All Apps на 50 доларів на місяць, який надає доступ до кожного окремого додатка в портфоліо Adobe та 100 ГБ сховища Creative Cloud .

Цей параметр вам дійсно потрібен лише в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати інші програми Adobe, такі як Premiere Pro, Illustrator, InDesign, After Effects, Audience тощо.

Знижки для студентів та викладачів

Жодна із вищезазначених цін не враховує знижки для студентів та викладачів, які пропонує компанія Adobe. Якщо припустити, що ви офіційно пов’язані зі школою чи установою, Adobe пропонує свій план «Усі програми» за 20 доларів на місяць протягом першого року. Це щомісяця на 30 доларів менше, ніж ви будете обстрілювати, але зауважте, що після першого року виставлятимете плату в розмірі 30 доларів на місяць, доки ваша належність залишатиметься цілою. І все-таки непогана угода для всього набору Creative Cloud.

Останні повідомлення