Як дивитись американського тата! Інтернет: Потік Hit Hitcom безкоштовно

Американський тато!народився від творців, які привели васСімянин- що не дивно, коли ви переглядаєте популярний ситком. Незважаючи на це, анімаційна комедія створила власний світ, який замінює легкі пунктирні лінії, а замість цього експериментує з більш ексцентричним та фарсовим тоном. Це також стало самим хітом завдяки тому, що TBS поновила серію в квітні минулого 18 та 19 сезону. Щоб переглянути або наздогнати всю веселість, яка виникає в житті сім’ї Сміт із вищим середнім класом, ось як слідкувати Американський тато!онлайн.

Створено: Сет Макфарлейн, Майк Баркер, Метт Вайтцман

У ролях: Сет Макфарлейн, Венді Шаал, Скотт Граймс, Рейчел Макфарлейн, Ді Бредлі Бейкер, Джефф Фішер, Патрік Стюарт

Кількість сезонів: 17

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як спостерігати за американським татом! онлайн в США

Хулу - це найдешевший і найпростіший спосіб спостерігати за американським татом! онлайн. Для трансляції ви просто підписуєтесь на їх щомісячну передплатну послугу і відразу маєте цілий місяць, щоб безкоштовно переглядати будь-який і весь їх вміст, включаючи, але не обмежуючись цим, американського тата !. Після закінчення місячного безкоштовного пробного періоду ви можете або безкоштовно скасувати його, або продовжити підписку лише за 6 доларів на місяць. Крім того, ви можете підписатися на підписку без реклами, яка коштує вдвічі більшу ціну - 12 доларів на місяць, але, можливо, варто обійти ці набридливі перебої. У будь-якому випадку, Hulu пропонує потоковий доступ до перших 14 сезонів американського тата! безкоштовно або відносно дешево, тому бігайте - не гуляйте - щоб підписатись на свою підписку.

Amazon Prime Video також пропонує потоковий доступ доАмериканський тато!. Ось хороша новина: у них доступно 15 сезонів для трансляції, на відміну від 14. Хулу. Погані новини? Ви повинні платити за кожен окремий епізод чи сезон. Отож, оскільки ціни варіюються залежно від епізоду та сезону, Hulu, мабуть, пропонує найкращу пропозицію для випивки Американський тато!не розбиваючи банк.

Крім того, на веб-сайтах Adult Swim та TBS’network також є епізоди Американський тато!для потокового передавання, але вибір обмежений, і вам потрібно мати вже існуючий рахунок у кабельного провайдера, такого як AT&T або Spectrum.

З епізодами на 17 сезонів і ще двома на шляху, ан Американський тато!марафон - ідеальне рішення для любителів ситкому на ринку свіжого запою. Хоча у майбутніх сезонах можуть бути затримки виробництва, пов’язані з пандемією, будьте впевнені, що до того часу, коли ви наздоженете всі 294 епізоди, у найкоротший час з’явиться новий контент.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення