Як використовувати тег імені в Minecraft

За роки, MinecraftПісочниця з відкритим світом зросла, охопивши сотні різних ігрових механік. Поки основний досвід все ще полягає у видобутку корисних копалин, виготовленні та дослідженні випадково створеного світу, гравці тепер можуть взаємодіяти з жителями села, виконувати квести, щоб вбити Дракона Ендера і навіть створити власну ферму. Однак одним з найбільш унікальних доповнень до гри є можливість використання об’єктів, відомих як теги імен, для перейменування NPC, які ви зустрічаєте. Їх трохи складно знайти, але коли ви знайдете мітку з іменем, вона неймовірно проста у використанні.

Подальше читання

  • Де алмази в Minecraft?
  • Як приручити коня в Minecraft
  • Як приручити лисицю в Minecraft

Що таке мітки з іменами?

Простіше кажучи, теги імен дозволяють гравцеві змінювати назву будь-якого NPC у грі, за винятком Старшого Дракона. Одне з найпоширеніших застосувань тегів імен - перейменування домашніх тварин, присвоєння їм персоніфікованого імені. Наприклад, ви можете перейменувати вовка на честь свого домашнього улюбленця або назвати всі свої худоби конкретними іменами, щоб допомогти їх ідентифікувати. Використання тегів імен має відчутну перевагу: вони допомагають персоналізувати ваш досвід гри та полегшують відстеження численних мобів у обмеженому просторі.

Minecraft також має кілька веселих писанок, прив'язаних до використання ярлика з іменами. Ось декілька, які ви можете легко випробувати на собі:

  • Якщо назвати кролика «тостом», він отримає унікальну шкіру.
  • Якщо ви назвете мстителя "Джонні", він стане ворожим по відношенню до інших.
  • Використання тегу імені для перейменування будь-кого в “Grumm” або “Dinnerbone” призведе до інвертування моделі його персонажа.

Єдина натовп у грі, яку неможливо перейменувати, - це Ender Dragon. Крім цього, гравці можуть вільно використовувати теги імен.

Як знайти мітки з іменами

На жаль, неможливо створити теги імен Minecraft. Натомість вам доведеться або знайти їх у дикій природі, або придбати у села. Бірки імен - досить рідкісні предмети, але ви можете натрапити на них у скринях, розкиданих по всьому царству. Їх також можна знайти під час риболовлі, хоча шанси на це досить незначні.

Якщо ви не хочете витрачати час на пошук міток з іменами, їх можна придбати за 20 смарагдів у бібліотекарів майстер-рівня.

Як користуватися тегами імен

Використання тегу імені - набагато простіший процес, ніж його пошук. По-перше, віднесіть тег свого імені на ковадло і перейменуйте його - якщо ви не перейменуєте його, ви не зможете ним користуватися! Вартість цього варіюється залежно від версії ПК та консолі, але повинна коштувати не більше п’яти рівнів досвіду. Перейменувавши тег, просто підходьте до мобу, на якому ви хочете його використовувати, і взаємодійте з ним, утримуючи тег імені. Це воно! Тепер ваша націлена мафія повинна відображати своє нове ім’я над головою.

Мобів можна перейменовувати скільки завгодно часто, тому сміливо змінюйте ситуацію щоразу, коли вражає настрій. Теги імен також можна перейменовувати на ковадлах кілька разів, перш ніж застосовувати їх до NPC, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про вибір ідеального імені.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found