Скільки коштує Adobe Photoshop?

Одного разу просте запитання розрослося до кількох відповідей після того, як Adobe перейшла на послугу в стилі передплати. Після запуску Photoshop CC у 2013 році Adobe більше не пропонує можливість одноразового придбання свого популярного програмного забезпечення для редагування фотографій. Давайте подивимось на різні варіанти отримання Photoshop і на те, які ще варіанти у вас є, якщо послуги підписки - це не ваша справа.

Реєстрація в Adobe Creative Cloud

Єдиний спосіб отримати останню версію Photoshop - це підписатись на передплату Adobe Cloud на Creative Cloud. Ця послуга надає творчі інструменти, такі як Photoshop та інші популярні опції Adobe, включаючи Illustrator, InDesign, Lightroom, Premiere Pro, Dreamweaver тощо. Залежно від обраного пакету та від фізичної особи, бізнесу чи студента, доступно кілька варіантів підписки.

Фотошоп для приватних осіб

Якщо ви індивідуальний користувач, ви можете придбати передплату на Adobe Creative Cloud із Photoshop за 21 долар на місяць - але почекайте, це не найкраща пропозиція. Adobe пропонує більшість своїх програм за цінник, як згадувалося вище, але існує спеціальний пакет фотографії, який забезпечує Photoshop і Lightroom лише за 10 доларів на місяць. Навіть якщо ви не плануєте використовувати Lightroom, він все одно є найкращим варіантом для отримання Photoshop.

Крім того, якщо вам потрібна більше, ніж одна програма з колекції Adobe, вам слід розглянути пакет «Усі програми», який надає вам доступ до Photoshop, а також кожну програму, яку Adobe пропонує на даний момент за 40 доларів на місяць; це напівдорогий варіант, але навіть щомісячна підписка на два додатки компанії перевершить цю ціну.

Фотошоп для студентів та викладачів

Ви зараз викладач чи студент? Ви можете отримати доступ до пакета Adobe All Apps лише за 20 доларів на місяць. Якщо вам потрібен лише Photoshop, це не зовсім така угода, оскільки згаданий раніше комплект фотографій все-таки коштує вдвічі дешевше; однак, якщо вам потрібні не лише Photoshop та Lightroom, ваш статус викладача чи студента може забезпечити вам пристойну знижку. Важливо зазначити, що це обмежена пропозиція, і вартість навчання зросте до 30 доларів на місяць після першого курсу.

Photoshop для бізнесу

Ви професійно працюєте з Photoshop? Adobe пропонує угоди для команд, що дозволяє їм краще співпрацювати з Creative Cloud. Ви можете отримати Photoshop за 25 доларів на місяць або весь комплект усіх програм за 60 доларів на місяць. Що для вас означає додаткові витрати? Adobe забезпечує команду, яка прагне збільшити співпрацю команди. Крім того, ви зможете використовувати службу Adobe Talent компанії, щоб знайти нових членів для вашої творчої команди. Загалом, бізнес-пакет містить кілька привабливих варіантів, але за його підвищеної ціни лише ви можете вирішити, чи варто це робити.

Тім Моохолдер / Unsplash

Отримайте стару версію Photoshop

Незважаючи на те, що Adobe офіційно не пропонує версій останньої версії Photoshop CS6, що не підписана, на продаж, її можна знайти на деяких сайтах вживаних товарів, таких як eBay. Тільки зауважте, що придбання такого програмного забезпечення може бути ризикованою пропозицією, оскільки доданий код активації завжди може бути недійсним. Крім того, ви не зможете отримати доступ до мобільних додатків Adobe та новіших функцій Photoshop, якщо підете цим шляхом. Якщо вам абсолютно потрібен Photoshop і ви відмовляєтесь підписуватись на Adobe Creative Cloud, це буде вашим єдиним законним варіантом, але виступайте з обережністю.

Розгляньте Adobe Photoshop Elements для полегшення роботи

Якщо ви не виконуєте важкої роботи з редагування, можливо, ви захочете розглянути Adobe Photoshop Elements, який компанія продовжує пропонувати за окрему ціну в 100 доларів. Ви можете імпортувати фотографії та використовувати розумні функції програмного забезпечення для впорядкування бібліотеки, а також накладати правки та ефекти. Через природу Photoshop Elements, яка пропонує зовсім інший набір функцій, ми рекомендуємо спробувати безкоштовну пробну версію перед покупкою.

Виберіть альтернативу Adobe Photoshop

Adobe - не єдина компанія, яка розробляє чудове програмне забезпечення для редагування фотографій. Команда Serif розробляє кілька фантастичних креативних додатків під своїм брендом Affinity. Affinity Photo - це одне таке чудове додаток, яке пропонує одноразову плату за покупку у розмірі лише 50 доларів США, але регулярно включає акційні пропозиції на рівні до 50%. Завантажте пробну версію сьогодні і подивіться, що ви думаєте про цю чудову альтернативу. Ви також можете ознайомитися з нашим останнім посібником, щоб дізнатись про інші чудові альтернативи Photoshop.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found