Як записати екран на вашому iPhone

Батьки постійно телефонують вам і запитують, як щось зробити на їхньому новому iPhone? А може, ви хочете записати солодке Fortnite виграти, що люди просто повинні побачити? Починаючи з iOS 11, Apple представила рідну опцію для запису екрану на вашому iPhone, iPad і iPod. Те, що колись вимагало сторонніх додатків, зараз надзвичайно простий процес. Ось усе, що вам потрібно знати, щоб створити запис на екрані.

Налаштування запису на екрані

Увімкніть запис на екрані iPhoneУвімкніть запис на екрані iPhoneУвімкніть запис на екрані iPhone

Хоча запис на екрані є простим, вам потрібно зробити це налаштування доступним у вашому Центрі керування. Щоб увімкнути запис на екрані, перейдіть до Налаштування> Центр керування> Налаштування елементів керування. Виберіть піктограму плюса (+) поруч Запис на екрані. Тепер у вашому Центрі керування повинен з’явитися значок «Запис екрана», до якого ви можете отримати, провівши пальцем угору знизу екрана або провевши пальцем вниз від верхнього правого краю, якщо ви перебуваєте на iPhone X серії або iPhone 11 серії.

Запис екрану

Запис екрану iPhoneЗапис екрану iPhoneЗапис екрану iPhone

Apple зробила запис на екрані справді простим процесом. Просто відкрийте Центр управління та торкніться піктограми Запис екрана. Це біле коло з круглим кільцем навколо.

Щойно ви торкнетесь його, у вас буде три секунди, щоб закрити Центр керування, перш ніж телефон почне записувати. Червона смужка з’явиться у верхній частині екрана, щоб повідомити, що ви записуєте.

Якщо ви хочете додати звук до запису на екрані, справа йде дещо інакше. Натисніть кнопку Запис екрану значок із додатковим тиском (за допомогою 3D Touch) для отримання додаткових опцій. Посеред екрана з’явиться спливаюче меню, і ви можете натиснути Аудіо мікрофона піктограма, за якою слідує значок Почніть запис кнопку, щоб почати.

Запис звуку на екрані iPhoneЗапис звуку на екрані iPhoneЗапис звуку на екрані iPhone

Закінчивши запис, найшвидший спосіб зупинити запис - натиснути на червоний таймер у верхній частині екрана. Ви побачите, як у вашому Центрі сповіщень з’являється повідомлення «Відеозапис екрана, збережений у фотографіях», і ви можете натиснути на нього, щоб увійти в програму «Фотографії» та переглянути відео. Ви також можете зайти в Центр керування та натиснути на Запис екрану , щоб зупинити запис.

Редагування екранного запису

Після завершення запису вашого екрану він автоматично збережеться в пам'яті вашого телефону. На панелі сповіщень ви побачите повідомлення "Відеозапис екрана збережено у Фото". Натисніть на це сповіщення, щоб відкрити відео. Або ви можете відкрити запис за допомогою програми Фотографії для редагування.

Редагуйте запис на екрані iPhoneРедагуйте запис на екрані iPhoneРедагуйте запис на екрані iPhone

Редагування запису на екрані подібно до редагування будь-якого іншого відео в програмі Photos. Відкрийте відео у Фотографії та виберіть Редагувати у верхньому правому куті. Під записом на екрані з’явиться повзунок. На обох кінцях повзунка розташовані перемикачі, які дозволяють редагувати кадр за кадром. Перетягніть перемикачі, щоб внести корективи у початок чи кінець запису на екрані. Потім натисніть Готово коли ти задоволений результатом. Нарешті, обов’язково натисніть Зберегти як новий кліп перед тим, як відійти від екрана редагування.

Запис на екрані та сумісність з іншими програмами

Пам’ятайте, деякі програми можуть дещо змінити спосіб роботи екранного запису. Залежно від програми, можуть знадобитися деякі спроби та помилки. Крім того, деякі програми додають нові функції запису екрану. Хорошим прикладом є Mirror для телевізорів Samsung, який пропонує можливість вийти за рамки того, що дозволяє реєстратор екрану від Apple. Додаток дозволяє дзеркально відображати запис на підключеному телевізорі Samsung. Можливо, вам захочеться заглянути в такі програми, якщо вам здається, що ви бажаєте, щоб екранний рекордер Apple мав більше функціональності.

Однак для більшості цілей запис екрану вашого iPhone набагато простіший, ніж ви можете припустити. І хоча сторонні програми все ще є опцією, вбудований варіант запису Apple охоплює основи.

Останні повідомлення