Як відстежувати ноутбук

Втрата ноутбука або жертва крадіжки може мати катастрофічні наслідки. Ви можете вжити заходів для захисту свого ноутбука та запобігання порушенням безпеки, якщо ви втратите цей пристрій.

Окрім захисту пристрою паролем, ми рекомендуємо використовувати один із вбудованих інструментів відстеження, пропонованих Windows та Apple. Увімкнення цих функцій відбувається швидко і легко, і вони надають вам надійний спосіб відстеження загубленого або викраденого ноутбука.

Пошук ноутбука для Windows

У Windows 10 Microsoft включає можливість пошуку пристрою для пристроїв, що використовують операційну систему. Увімкніть цю функцію, щоб допомогти відстежувати ваш ноутбук, коли він зникне.

Крок 1: Перейдіть до Оновлення та безпека у Налаштуваннях

Зайдіть в меню «Пуск» і введіть Налаштування, а потім виберіть опцію Параметри, що з’явиться. Опинившись там, шукайте розділ, у якому написано Оновлення та безпекаі виберіть це.

Крок 2: Клацніть Знайти мій пристрій

Налаштування Windows Find My Device на скріншоті Windows 10 скріншот

Загляньте в меню бічної панелі та знайдіть варіант із написом Знайти мій пристрій і виберіть його. У вікні, що з’явиться, знайдіть заголовок із написом Знайти мій пристрій: ___ і подивіться, чи там написано на або вимкнено. Якщо він згасне, виберіть Зміна кнопку внизу, щоб увімкнути його.

Крок 3: Підпишіться за допомогою облікового запису Microsoft.

Обліковий запис Microsoft Знайти знімок екрана мого пристрою скріншот

Кожного разу, коли ви хочете знайти свій ноутбук, перейдіть на сторінку облікового запису Microsoft і увійдіть, вказавши дані свого облікового запису. Увійшовши до свого облікового запису Microsoft, виберіть розділ із написом Пристрої. На сторінці Пристрої виберіть пристрій, який потрібно знайти. На сторінці вашого ноутбука виберіть Знайди мій пристрій. Потім ви потрапите на сторінку, на якій корпорація Майкрософт надасть вам розташування на карті вашого пристрою, де його востаннє було виявлено та коли він востаннє виявлений. Якщо натиснути назву пристрою, у лівій частині екрана з’явиться меню, яке може показати більше інформації про останнє відоме місцезнаходження ноутбука, а також два варіанти, які ви можете вибрати: Знайдіть і Замок. Знайдіть дозволить вам шукати поточне місцезнаходження вашого ноутбука, а не просто останнє відоме місцезнаходження.

Пошук ноутбука Mac

У Macs функція відстеження називається Find My Mac, і вона дозволяє точно визначити місце розташування вашого ноутбука на карті для пошуку або звітування. Ось як розпочати.

Крок 1: Перейдіть до налаштувань iCloud

Знайдіть налаштування мого Mac

На своєму Mac перейдіть до свого меню та виберіть Системні налаштування. Ось, перейдіть до iCloud піктограма: Це може вимагати від вас входу з даними вашого облікового запису Apple, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 2: Клацніть на Find My Mac

Розташування MacBook

Перегляньте свої функції iCloud і знайдіть варіант Знайди мій Mac. Переконайтеся, що встановлено прапорець, щоб увімкнути цю функцію. Якщо ні, перевірте це, а потім виберіть Дозвольте коли iCloud запитує вас, чи впевнені ви в цьому.

Крок 3: Перейдіть на iCloud.com

Тепер, коли функцію ввімкнено, ви можете знайти свій ноутбук, увійшовши до iCloud.com за допомогою свого облікового запису Apple. Після входу в систему (можливо, вам доведеться підтвердити, що ви довіряєте пристрою, на якому працюєте), виберіть Знайди мій iPhone щоб розпочати.

Крок 4: Знайдіть його на карті

Тепер ви зможете знайти меню всіх пристроїв, пов’язаних з вашим обліковим записом. Виберіть свій MacBook із цього списку, і iCloud відкриє карту, на якій показано, де він знаходиться. Ви можете вибрати, щоб ваш Mac відтворював звук, якщо ви хочете його знайти, або відобразити на екрані власне повідомлення, або ви навіть можете віддалено заблокувати ваш Mac паролем, щоб уникнути доступу.

Додаткові програми для відстеження та захисту

Tray Tray

Власні функції як для Windows, так і для MacOS чудово підходять, якщо вам потрібен швидкий спосіб відстеження вашого ноутбука. Однак вони не пропонують багато додаткових функцій безпеки. Якщо ви хочете покращити захист, вирішальне значення мають додаткові завантаження програмного забезпечення. Вам також потрібно буде налаштувати повну програму відстеження. Більш ретельний захист неймовірно корисний у разі крадіжки, але, можливо, надмірний з точки зору пристроїв, що працюють вдома. Незважаючи на це, ми можемо порадити кілька варіантів, якими ви можете скористатися для початку.

PreyProject’s Prey : Prey - відмінне завантаження, яке дозволяє підписати кілька пристроїв для відстеження. Коли ви позначите пристрій як зниклий, Prey може відстежувати його для вас. Додаток допомагає дистанційно заблокувати пристрій, отримати з нього дані або дзвонити на будильник, щоб знайти його. Ви також можете повністю витерти дані з ноутбука, щоб захистити вашу конфіденційність. Що стосується відстеження злочинців, то програма також може створювати звіти про докази з інформацією про місцезнаходження пристрою. Звіт також може містити зображення, зроблені з камери пристрою, які поліція може використовувати для відновлення ваших речей. Існує кілька різних рівнів обслуговування Prey, але основний пакет безкоштовний і відстежує до трьох пристроїв.

Прихований : Hidden - ще одна програма відстеження вищого рівня, ексклюзивна для пристроїв MacOS та iOS. Якщо у вас MacBook, можливо, ви захочете заглянути і в цей додаток. Він може відстежувати місцезнаходження, робити знімки, реєструвати натискання клавіш, записувати мовні повідомлення, увімкнути віддалений доступ тощо. За допомогою Hidden ви можете керувати своїм пристроєм здалеку і навіть стирати дані, якщо це необхідно. Персональний пакет для Hidden коштує $ 2,99 на місяць для використання та охоплює три пристрої Apple. Пакет Basic коштує $ 1,67 на місяць і захищає один пристрій Apple.

Залежно від типу ноутбука, який ви хочете відстежувати, декілька власних функцій, програм та інших завантажень можуть допомогти досягти ваших цілей. Незалежно від того, чи це захист від крадіжки чи розсеяності, наш список охоплює всі аспекти відстеження пристроїв, необхідні для вашого ноутбука.

Останні повідомлення