Найкращі відеоролики YouTube 2018 року варіюються від несподіваних немовлят до йодінгу

Де ще можна спостерігати, як діти йодують у Walmart, а хліб ідеально кидають у тостер? На YouTube та його 10 найкращих відео 2018 року. У четвер, 6 грудня, YouTube поділився 10 найкращими популярними відео на платформі, коли група набрала понад 673 мільйони переглядів.

Хедлайнером списку став фільм Кайлі Дженнер "До нашої дочки", 11-хвилинний відеоролик про вагітність зірки, який здебільшого тримався поза увагою до народження Стормі в лютому. Відео має понад 75 мільйонів переглядів.

Друге відео Dude Perfect на Real Life Trick Shots посіло друге місце у списку популярних відео YouTube за рік, коли зірки каналу кидають рамки із зображеннями на стіну і швидко накидають помідори на нож.

По-третє, блогери YouTube Девід Добрік та Ліза Коші поділилися новинами про розрив у емоційному відео з шанувальниками. Відео набрало понад 46 мільйонів переглядів.

По-справжньому киваючи різноманітності, знайденій на YouTube, четверте популярне відео - це дитина з Walmart - йодування. У відео Мейсон Ремзі співає Хенку Вільяму Blues Lovesick з дивовижними здібностями, одягнений у ковбойські чоботи, метелик та пряжку на поясі - у проході 12. Початкове відео пізніше призвело Рамсі до понад 300 мільйонів переглядів у кількох відео.

П'яте за популярністю відео відповіло на запитання "The Dress" 2018 року - чи є в цьому записі Янні чи Лорел? Творці AsapScience пояснюють науку про те, чому Інтернет розділився на цьому записі.

Чемпіонат світу з футболу FIFA - який також був серед найпопулярніших тем у 2018 році для Facebook та Twitter - був шостим за популярністю відео за участю матчу 3 Португалії проти Іспанії. Цього року ютубери спостерігали за понад 300 мільйонами годин ЧС.

Відео від Primitive Survival Tool про будівництво басейну навколо підземного будинку було No6 у списку. Оригінал YouTube Кобра Кай епізод першийТуз вироджений, яка продовжує сагу про карате-малюка, була наступною у списку, а потім відео коміка Аміта Бадани та фільм від KhangProFilm.

YouTube також поділився списком найбільших музичних відео року - і вісім із 10 - латиноамериканських виконавців. YouTube повідомляє, що ця категорія значно зросла після випуску пісні в 2017 році Despacito. У списку виконавців - Ніо Гарсія, Дарелл, Нікі Джем, Тато Янкі та Дрейк. Дівчата, як ти від Maroon 5 з Cardi B була піснею №1 у світі влітку. Найбільший дебют у корейської поп-групи BTS відбувся за перші 24 години. Танцювальний виклик In My Feelings, який також був твітом №1 у Twitter, призвів до понад 600 мільйонів переглядів оригінальної пісні Дрейка.

Поза 10 найкращих списків, YouTube також поділився кількома іншими тенденціями. Fortnite була другою найпопулярнішою відеоігрою у всьому світі та побила рекорди найбільш завантажених відео за один місяць у лютому. Найбільшим прямим ефіром YouTube ще був запуск SpaceX, який за один раз переглянув понад 2,3 мільйона. Однак це не перевищує 11 мільйонів переглядів протягом одного дня для прямих трансляцій королівського весілля.

Останні повідомлення