Як потрапити в ореол: досягти бета-версії на Xbox One та ПК

Як потрапити в Halo: Reach beta

З приношенням Microsoft Halo: Колекція Master Chief до ПК, широкий спектр геймерів, які не володіють консолями Xbox, вперше зможе випробувати численні ігри Halo. Колекція Master Chief, який спочатку був запущений в 2014 році, містить перші три послідовні ігри Halo та Halo 3: ODST.

На святкування свого прибуття на ПК, Microsoft також додає Ореол: охопи. Досягти насправді є першою грою в часовій шкалі серії, тому доречно, що вона приєднається Колекціонування майстра-шефаn на ПК. Не хвилюйтеся, користувачі Xbox One. Ореол: охопи також додається до видання Xbox One. Кампанія та перестрілка будуть платними DLC на Xbox One, але багатокористувацька версія буде безкоштовною.

Дата випуску не встановлена Ореол: охопи на Xbox One, але Microsoft та 343 Industries розмістять бета-версію як для Xbox One, так і для користувачів ПК. Ось як потрапити в Ореол: охопи бета-версія.

Зареєструйтесь як Halo Insider

Тільки Halo Insiders отримають доступ до приватної бета-версії. Стати Halo Insider - це безкоштовний і простий процес. Просто увійдіть у свій обліковий запис Microsoft і введіть тут необхідну інформацію. Якщо ви новий Halo Insider, ви повинні підтвердити введену електронну адресу, щоб завершити процес. 343 Industries зазначає, що часто цей електронний лист із підтвердженням фільтрується у вашу папку небажаної / спаму.

Користувачам ПК потрібно завантажувати додаткову інформацію

Якщо ви користуєтеся Xbox One, вам не потрібно буде вводити додаткову інформацію, ставши Halo Insider. Однак користувачам ПК потрібно завантажити свій DxDiag та зв’язати обліковий запис Insider зі своїм ідентифікатором Steam. Ваш DxDiag - це інструмент діагностики DirectX, який допомагає перевірити функції відео та звуку на вашому ПК, а також усунути будь-які проблеми, які можуть виникнути. Вам буде запропоновано запустити файл DxDiag.exe, а потім завантажити результати текстового файлу на сайт. Результати текстового файлу повідомляють Microsoft про вашу установку.

343 прийматиме кілька "рейсів"

Як потрапити в Halo: Reach beta

Бета-версія Halo: Reach призначена для вивчення KPI (ключових показників ефективності), щоб допомогти розробникам виправити будь-які проблеми, які можуть з’явитися перед запуском. Вбачаючи, що оригінальний запуск The Master Chief Collection страждав від проблем з підключенням до Інтернету, є сенс, що 343 та Microsoft хочуть бути старанними при тестуванні.

З цієї причини Microsoft виконує кілька "рейсів". Це означає, що ви не можете потрапити в бета-версію, коли вона почнеться, але за словами Microsoft, “ваш час настане”.

Бета-версія може початися до кінця квітня

Після реєстрації вам доведеться зіграти в гру очікування. Згідно з нещодавньою публікацією від 343, бета-версія може початися на Xbox One та ПК до кінця місяця за умови, що "все йде за планом".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found