Як видалити та перевстановити ігри на своєму Xbox One

Через п’ять років життєвого циклу Xbox One місце для зберігання стало цінним товаром. Привід базової моделі на 500 Гб здається не таким просторим, коли у вашому списку «Готові до встановлення» є ігри AAA, які можуть зайняти більше 50 ГБ - і майже вдвічі більше, якщо ви завантажуєте 4K-сумісні ігри на Xbox One X. Ми розповімо вам, як видалити ігри на Xbox One, щоб у вас було більше місця для всіх ваших нових назв.

Якщо ви не вклали гроші у зовнішній диск для збільшення об’єму пам’яті консолі, ви, мабуть, відчували відчуття, яке виникає, коли вас змушують видалити одну зі своїх ігор, щоб звільнити місце для іншої. Якщо ні, то перший раз може бути болісним і заплутаним досвідом. Щоб допомогти вам, ми зібрали цей зручний посібник із видалення та перевстановлення вмісту. Це не полегшить вибір ігор, які потрібно викорінити з вашого диска, але підкаже, на які кнопки потрібно натиснути.

Крок 1

На головному екрані Xbox One натисніть Кнопка Xbox >Мої ігри та програми.

xbox мої програми та ігри -

Крок 2

Виділіть назву гри, яку ви хочете видалити з жорсткого диска, та натисніть Меню на контролері. (Це Почніть для більшості гравців.)

гра підсвічування xbox -

Крок 3

Виберіть Видаліть зі спливаючого меню, що з’явиться.

видалення xbox

Примітка про видалення

Ви зможете побачити деякі подробиці гри, зокрема розмір файлу та посилання на сторінку гри у магазині Xbox. Ви можете вибрати переміщення даних, якщо у вас підключений інший пристрій зберігання даних. Крім того, ви можете скопіювати його або повністю видалити. Вибирайте Видаліть все , і ви видалите всю гру з жорсткого диска. Це включає DLC та будь-який додатковий вміст, який може містити гра.

xbox видалити все -

Повторна інсталяція видалених ігор

Якщо ви хочете переінсталювати видалену гру, поверніться до Мої ігри та програми> Повна бібліотека > Усі власні ігри . Тут відображатимуться всі придбані вами ігри, навіть якщо ви раніше їх видаляли. Щоб встановити гру, виділіть і виберіть потрібну гру та натисніть Встановити . Потім у нижньому лівому куті екрана ви побачите лічильник прогресу з поточною швидкістю завантаження та скільки часу залишилось.

xbox встановити все

Ви також можете встановити весь вміст для зазначеної гри відразу за допомогою Встановіть все варіант. Пам’ятайте, що після видалення збережені дані не можна перевстановити. Після видалення ці дані назавжди втрачаються. Якщо, звичайно, ви не підключилися до Інтернету до видалення даних. У цьому випадку він перевстановлюватиметься із хмари щоразу, коли ви вирішите перевстановити або повторно завантажити гру.

Ви хочете ділитися іграми на Xbox One? Перегляньте наш зручний путівник, щоб дізнатися, як це зробити.

Як і будь-який інший пристрій об’ємом 500 Гб, місце для зберігання Xbox One - товар. Хороша новина полягає в тому, що ви можете видалити та переінсталювати всі свої ігри, коли завгодно. За допомогою хмарного резервного копіювання ви також не втратите збережені дані. Хоча це може здатися остаточним, видалити ігри з Xbox One просто, і ви завжди можете перевстановити пізніше.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found