Як отримати Fortnite на своєму пристрої Android

Поки ваш сумісний телефон або планшет Android має достатньо вільного місця, ви можете завантажити Fortnite і почніть грати відразу. Але ось проблема: Google вдарив Fortnite з магазину Play. Якщо ви робити виконайте пошук і знайдіть його в магазині Google, це підробка, і ви ризикуєте піддавати свій телефон вірусу чи шпигунському програмному забезпеченню.

Якщо ви хочете завантажити офіційний Fortnite: Battle Royale додаток, продовжуйте читати та дотримуйтесь наших інструкцій.

Попередження перед початком

Fortnite: Battle Royale раніше був величезним хітом як в App Store від Apple, так і в Google Play Store. Але після оновлення, яке дозволило гравцям робити покупки в додатках безпосередньо від Epic, Apple та Google оперативно завантажили гру зі своїх магазинів. Виконайте пошук, і офіційної гри в списку немає. Натомість неофіційні клони ви знайдете в Google Play Store.

Хоча деякі з них можуть бути нешкідливими, інші можуть бути шкідливими програмами, які прагнуть викрасти ваші особисті дані. Будьте в курсі, що ви завантажуєте.

Якщо ваша мета - завантажити лише офіційне Fortnite: Battle Royale Додаток для Android, продовжуйте читати.

Які пристрої Android здатні відтворювати Fortnite: Battle Royale?

На відміну від iPhone та iOS, Android є надзвичайно широкою платформою для пристроїв. Немає остаточного і повного списку телефонів і планшетів, які можуть працювати Fortnite без проблем. Однак ось мінімальні вимоги:

 • Версія: Android OS 8.0 або новішої версії
 • ОЗП: 4 ГБ або більше
 • Графічний процесор: Adreno 530 або вище, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 або вище.

Ось список телефонів Android, які можуть працювати Epic Fortnite зі швидкістю 60 кадрів в секунду

 • Samsung Galaxy Note 9 (лише для США)
 • Samsung Galaxy S10, S10e, S10 +
 • Samsung Galaxy Note 10, Note 10+, Note 10+ 5G
 • Samsung Galaxy S20, S20 +, S20 5G
 • Samsung Galaxy A90 5G
 • Samsung Galaxy Tab S6
 • Honor View20
 • Huawei Mate 20 X
 • Huawei P30, P30 Pro
 • Sony Xperia 1, Xperia 5
 • Xiaomi Mi9
 • OnePlus 7 Pro
 • OnePlus 8, 8 Pro

Ці пристрої можуть працювати Fortnite зі швидкістю 90 кадрів в секунду:

 • OnePlus 8, 8 Pro

Досі не впевнений, чи може ваш телефон працювати Fortnite? Як правило, флагманські телефони останніх кількох років не повинні мати проблем. Тим не менш, ви знаходитесь на хитромудрому рівні із середніми та бюджетними телефонами.

Підсумок: якщо ви використовуєте Android 8.0 Oreo і маєте 4 ГБ оперативної пам’яті, то, напевно, ви можете її встановити - як вона працює, залежить від обладнання.

Як завантажити Fortnite: Battle Royale на відповідний телефон Samsung

Спосіб налаштування на придатному пристрої Galaxy простий, але вимагає декількох кроків та багато встановлення.

Додаток Epic Games у магазині GalaxyЯк встановити Fortnite на пристрої Galaxy

Крок 1: Відкрийте додаток Galaxy Store і знайдіть Епічні ігри.

Примітка: Якщо у вас є пристрій Galaxy, який наразі не підтримує запуск Epic Games, наприклад Galaxy A10e, перейдіть до наступного розділу нашого посібника.

Крок 2: Завантажте та встановіть додаток Epic.

Крок 3: Відкрийте додаток Epic, знайдіть Fortnite, і завантажте сторінку гри.

Крок 4: На Fortnite , надайте додатку Epic доступ до вашого сховища. Тут немає нічого поганого; йому потрібен доступ, щоб мати можливість завантажити гру.

Крок 5: Торкніться великого жовтого Встановити , щоб завантажити та встановити початковий файл Fortnite файл.

Крок 6: відчинено Fortnite за допомогою піктограми програми та дозвольте грі закінчити встановлення решти файлів.

Крок 7: Увійдіть за допомогою існуючого облікового запису або створіть новий. Виберіть будь-який варіант, який вам найбільше підходить, а потім починайте гру!

Як отримати Fortnite: Battle Royale на іншому пристрої Android

Оскільки Epic на даний момент не має угоди з іншими виробниками пристроїв Android, ви не можете завантажити Fortnite безпосередньо з будь-якого іншого магазину додатків для певного пристрою. Все-таки встановлюю Fortnite досить просто, і ось як:

Крок 1: Завантажте цю веб-сторінку безпосередньо у браузер пристрою Android або скористайтеся пристроєм для сканування QR-коду, представленого на екрані комп’ютера.

Крок 2: Торкніться значка Отримайте його в додатку Epic Games кнопку.

Крок 3: Торкніться гаразд завантажити та встановити EpicGamesApp.apk файл. Ви можете побачити запит про надання телефону дозволу на встановлення “невідомих” програм, які також називаються бічним завантаженням. Ви також можете побачити запит про надання дозволу на доступ до сховища телефону. Дозвольте обидва.

Примітка: Якщо вам дозволено лише завантажувати файл, знайдіть його, торкніться його та торкніться Встановити при запиті. Знову ж таки, ви можете побачити запити щодо бокового завантаження програми та доступу до пам’яті телефону.

Завантажте Fortnite на пристрої, що не належать SamsungВстановіть додаток Epic GamesВстановіть Fortnite

Крок 4: Торкніться відчинено в кінці процесу встановлення. Або відкрийте програму Epic Games із шухляди додатків або головного екрана.

Крок 5: Знайдіть і встановіть Fortnite в додатку Epic Games. Торкніться Дозвольте якщо програма Epic Games шукає дозволу на доступ до сховища телефону.

Примітка: Можливо, вам доведеться надати дозвіл на встановлення Fortnite гра. Якщо вам буде запропоновано системне повідомлення, торкніться Налаштування, а потім поставте прапорець біля Дозволити з цього джерела. Натисніть кнопку "Назад" і натисніть Встановити.

Крок 6: Торкніться відчинено або запустіть програму з шухляди або головного екрана. Fortnite: Battle Royale розпочне завантаження решти частини гри. Це може зайняти деякий час, тож перекусіть, поки чекаєте.

Крок 7: Після завершення ввійдіть у свій обліковий запис (або створіть новий) і починайте гру.

Все, що залишилося зробити зараз, - це вдосконалити свої вміння! Зверніться до нашого Fortnite стаття про поради та підказки перед тим, як викинути себе з літаючого автобуса.

Останні повідомлення