Як зробити заголовок Twitter

як зробити заголовок твіттера -

Twitter - це багато речей - віртуальний рекламний щит, сучасний паперовий хлопчик, мегафон для всіх цих знаменитостей. Можливо, це також найтонша соціальна мережа. Twitter створив нові способи спілкування. Його феномен хештегу широко поширений і вплинув майже на все, починаючи від телевізора, закінчуючи дизайном одягу та християнством. Чорт, навіть у папи є дев'ять активних акаунтів у Twitter.

Спочатку ця публікація була посібником із створення довідкової інформації у Twitter. Ви, мабуть, пам’ятаєте ці передумови. Вони вийшли в різних форматах Плитка,Одне зображення з вицвітанням і Бічна панель. Ці передумови були змінені на користь нового відверто візуального формату, який Twitter оголосив минулої весни. Зараз сайт впроваджує свою нову програму для кожного облікового запису, включаючи ваш. Новий макет змінює спосіб використання Twitter. Як і будь-яка соціальна мережа, потрібно трохи винахідливості, щоб використати справжній потенціал Twitter.

Ось наш посібник із оновлення заголовка Twitter, незалежно від того, чи потрібно його пристосувати для бізнесу чи бренду, або просто зробити його більш виразним щодо того, ким ви є. Крім того, перегляньте наш посібник із користування Twitter та прославлення Twitter. Але спочатку короткий погляд на те, що відрізняється.

Оновлення від 23 липня 2014 року: Ця стаття була оновлена ​​з моменту її первинної публікації, щоб відобразити зміни у фонових параметрах Twitter. Співробітник статті Брендон Уайдер брав участь у цій статті.

Оновлення Twitter включають:

Заголовок Twitter

Заголовки можна налаштувати і майже вдвічі перевищують розмір Facebook.Ультра мінімальний формат символів 160 символів заохочує користувачів до спілкування з відео та фотографіями.

Простіший доступ до фотографій та відео.Сайт спростив доступ до фотографій та відео, встановивши на панелі завдань опцію Фото / Відео.

Тепер ви можете закріпити твіти у верхній частині стрічки.У тому ж ключі, що і Вибране, Тепер Twitter дозволяє закріплювати твіти на своїй сторінці профілю. Це означатиме, що ваші найкращі твіти будуть прикріплені до верхньої частини вашої стрічки. Ваші улюблені твіти все ще є. Ймовірно, цей інструмент принесе користь компаніям, які хочуть виділити рекламну акцію чи конкретні новини.

Twitter визначає ваші найкращі твіти.Твіти, які викликають найбільше залучення, відображатимуться у вашому каналі з більшим розміром тексту.

Новий вигляд сітки.Подібно до макета дошки Pinterest, у списку користувачів "Підписане" та "Вибране" відображається у вигляді сітки.

Як створити зображення заголовка

Знайдіть хороший образ. Завантажити зображення заголовка неймовірно просто, знайти найкраще зображення, проте, не так вже й багато. Не знаєте, що опублікувати? Увійдіть у Facebook і шукайте переконливі зображення заголовків. Нічого хорошого? Перегляньте вбудовану галерею зображень Flickr.

Масштабування. Вам потрібно буде відредагувати зображення, щоб відповідати вимогам розміру зображення до Twitter. Використання програмного забезпечення для редагування зображень - найкращий спосіб масштабувати зображення заголовка.

Заголовки мають бути розміром 1500 x 500 пікселів. Все, що менше, відображатиметься неякісним на вашій сторінці профілю. Так само, фотографії профілю повинні бути 400 х 400 пікселів. Ось наш посібник із пошуку та використання найкращого програмного забезпечення для редагування зображень.

Завантажити. клацніть піктограму шестірні праворуч на панелі завдань. Виберіть Редагувати профіль зі спадного меню.Це переведе вас на сторінку налаштувань вашого профілю.

Twitter Headder II

Або, багатозначно виберітьРедагувати профіль на вашій сторінці профілю

редагувати профіль

ВиберітьЗмінити заголовок і Змінити фотографіюі завантажте потрібні зображення з комп’ютера. Тоді святкуйте свою прекрасну нову твіттер-сторінку!

Чого не вистачає? Фони - це історія

Варто зазначити, що попередні профілі минулого Twitter повністю застаріли. Ви все ще можете бачити свій старий твіттер, але ніхто інший цього не бачить.

Приклад твіттера 4

Зробити заголовок у Twitter неймовірно просто. Цілком ймовірно, що весь процес може зайняти не більше 15 хвилин. Незважаючи на це, вибір правильних зображень може принести дивіденди. У деяких випадках для пошуку потрібних зображень може знадобитися чимало спроб і помилок, але не бійтеся налаштовувати фонове зображення, доки його не отримаєте в потрібному порядку.

Ця публікація була опублікована 17 квітня 2013 року.

Останні повідомлення